Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lzicka kavova nerez

Nalezeno:    25 produktů

Lžička nerez kávová LYSBON 6ks

??Sada elegantních kávových lžiček je skvělou volbou pro každodenní použití. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Lžičky jsou hladké zdobené decentním dekorem vhodné pro každou přiležitost, sváteční i každodenní stůl.

Lžička nerez kávová PUNTO 6ks

??Sada elegantních kávových lžiček je skvělou volbou pro každodenní použití. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Lžičky jsou hladké a vhodné pro každou přiležitost, sváteční i každodenní stůl.

Lžička nerez kávová JEWEL 6ks

??Sada elegantních kávových lžiček je skvělou volbou pro každodenní použití. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Lžičky jsou hladké zdobené decentním dekorem vhodné pro každou přiležitost, sváteční i každodenní stůl.

Lžička nerez kávová PUNTO 6ks ORION

Lžička kávová hladká. Materiál: nerez. Sada 6 ks. Rozměry: délka 13,5 cm.

Lžička nerez kávová LYSBON 6ks ORION

Lžička kávová s dekorem. Materiál: nerez. Sada 6 ks. Rozměry: délka 15 cm.

Lžička nerez kávová JEWEL 6ks ORION

Lžička kávová s dekorem. Materiál: nerez. Sada 6 ks. Rozměry: délka 13,5 cm.

Lžička nerez kávová MOCA 6ks ORION

Lžička moca. Materiál: kvalitní nerez. Leštěná. Sada 6 ks. Rozměry: d. 10,5 cm, š. 2 cm.

6 x kávová lžička, nerez ocel

... praktická sada 6 ks stříbrných nerez kávových lžiček, které lze mýt v myčce. Aby se příbory snadno udržovaly čisté a nekorodovaly, je nezbytné hned po každém použití opláchnout ulpívající zbytky jídla. Před prvním použitím příbory umyjte, opláchněte a osušte. Když jsme navrhovali tyto příbory, snažili jsme se, aby se zalíbily většině lidí. Aby měly univerzální použití a nadčasový vzhled. Povedlo se to tak dokonale, že příbory přežily všechny ostatní sady příborů. A přestože se vyráběly na různých místech na celém světě, tyto příbory měly stále stejný, originální tvar. Jsou to opravdu věrní služebníci, kteří odvádějí dobrou práci i v mnoha restauracích. Nové, originálně balené zboží. Ihn...

Villeroy & Boch NewWave Kávová lžička, nerez

Moderní, nevšední a designové. To je přesně kolekce NewWave od Villeroy & Boch, která je vyrobena z nerezové oceli. Moderní vzhled s designem zakroucené rukojeti bude krásně doplňovat porcelánový servis ze stejnojmenné kolekce.Nerezová ocel 18/10Myčka nádobí: anoMikrovlnná trouba: neVýška: 17,5 cm

Lžička nerez kávová ELEGANT 6 ks ORION

Lžička kávová hladká. Materiál: nerez. Sada 6 ks. Rozměry: délka 14 cm.

Lžička nerez kávová STYLE 6 ks ORION

Lžička kávová. Materiál: kvalitní nerez. Leštěná. Sada 6 ks. Rozměry: d. 12 cm, š. 2,5 cm.

Orion Lžička nerez kávová STYLE 6 ks

Sada šesti kávových lžiček z kvalitního leštěného nerezu, které můžete bez obav mýt v myčce. Lžičky Orion jsou 12 cm dlouhé a 2,5 cm široké a potěší vás příjemným, jednoduchým designem. Vychutnávejte si svou kávu stylově.

Kávová Lžička Justinus

Se lžičkou 'Fusion' od značky JUSTINUS si na ranní kávě nebo lahodném latte pochutnáte! Lesklá lžíce ve stříbrné barvě je vyrobena z nerez oceli 18/10 a má délku cca 14 cm. Samozřejmě ji můžete mýt v myčce. Pevnost a lesk: lžíce na kávu ve značkové kvalitě JUSTINUS!

Kávová Lžička Justinus

S těmito 3 lžičkami z kolekce 'Opal' od značky JUSTINUS si svoji oblíbenou kávu vychutnáte! Lžíce jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Klasická stříbrná barva a báječný lesk z nich dělají doplněk který bude v kuchyni nebo jídelně k nepřehlédnutí. Nerez lžíce ve značkové kvalitě: to pravé na Váš jídelní stůl!

-->