Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mac toys na klice

Nalezeno:    937 produktů

Mac Toys Bužírky na pletení náramků

BUŽÍRKY NA PLETENÍ NÁRAMKŮPletací bužírky pro malé kreativce. Upleť si přívěšek na klíče, zvířátko nebo třeba náramek. Fantazii se meze nekladou. V balení naleznete pletací bužírky v různých odstínech modré a červené barvy. Pletení z bužírek podporuje kreativitu, tvoření, fantazii a logické myšlení.

Mac Toys Šipka na házení

Šipka na házení s přísavkou. Přisaje se na všechny hladké plochy.

MAC TOYS Skyboard na sníh

Skyboard na sníh. Postav se na skyboard a snaž se udržet rovnováhu a sjet svah. Skvělá zábava pro zimní radovánky.

MAC TOYS Jezevčík na vodítku

Roztomilý pejsek je skvělým společníkem každého dítěte. Jezevčík, který chodí na vodítku a štěká. Rád půjde na procházku.

MAC TOYS - Skyboard Na Sníh

Skyboard na sníh. Postav se na skyboard a snaž se udržet rovnováhu a sjet svah. Skvělá zábava pro zimní radovánky. Nosnost 40 kg.

Mac Toys Mravenec na ovládání

Mravenec na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej mravence na tajné místo a zábava může začít. Mravencovi svítí oči při stlačení ovládání.

Mac Toys Mravenec na ovládání

Mravenec na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej mravence na tajné místo a zábava může začít. Mravencovi svítí oči při stlačení ovládání.

Mac Toys Kobra na ovládání

Hrůzostrašná a působivá kobra na dálkové ovládání je skvělá hračka pro děti, které milují interaktivní, nápadité a kreativní hračky. Kobra na dálkové ovládání potěší jak děti tak i jejich rodiče.

Mac Toys Šváb na ovládání

Šváb na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Máš kamaráda, který se ničeho nebojí? Dej švába na tajné místo, vezmi do ruky ovládání a zábava může začít. Švábovi svítí kontrolky při stlačení ovládání.

MAC TOYS Kobra na ovládání

Jedovatá kobra na dálkové ovládání potěší všechny fanoušky RC modelů. Na první dojem vás upoutá působivým realistickým vzhledem a dokonale věrným napodobením šupinaté kůže. Její rozeklaný červený jazyk a červené pichlavé oči působí až hrůzostrašně a budí respekt. Kobra vypadá jako živá, pohybuje se dopředu a při plazení se vlní jako opravdový had. Děti si s ní užijí spoustu zábavy, skvěle slouží i pro vystrašení rodičů či kamarádů.Specifikace:Ovládání ve tvaru vajíčka.Ovládání je na 3 AG baterie.3 různé frekvence označené na ovladači.Kobra je napájena přes USB dálkové ovládání.Hračka se pohybuje extrémně realisticky

Mac Toys Beruška na natažení

Beruška na natažení, která poskakuje.

MAC TOYS - Auto na natažení

Auto s vysokými koly na natažení. Ntáhni auto …

-->