Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maclaren techno xt

Nalezeno:    3 produkty

Maclaren Techno XT pláštěnka

Nezbytný doplněk každého kočárku. Tato pláštěnka/ochrana proti větru ochrání Váš kočárek před deštěm, větrem a sněhem. Průhledný materiál zajišťuje dítěti výhled do okolí a umožňuje Vám jej mít pod kontrolou. Pláštěnku připevníte na kočárek Maclaren Techno XT rychle a snadno.

MacLaren Techno XT 2018 Blue/Silver

Snadná a lehká jízda pro dlouhé výlety s Vaším dítětem! Exkluzivní High-Tech golfový kočárek značky MacLaren s nejvyšším bezpečnostním standardem a optimálním pohodlím při jízdě. Extrémně lehký, bezpečný a pohodlný pro Vás i Vaše dítě. Vlajková loď značky se vyznačuje komfortem, výkonem a sportovním stylem Oceněný design, funkčnost a bezpečnost. Techno XT vytváří standardy pro snadnou ovladatelnost a vysoký komfort při jízdě. Vhodný pro novorozence a děti až do 25 kg. S velkou plochou na sezení a ležení, 4x nastavitelná opěrka jednou rukou až do polohy lehu, nastavitelná opěrka nohou, výškově nastavitelná rukojeť a vestavěný Newborn Safety System ™ včetně ochrany hlavy a ramen. Bezpečnostní...

Maclaren síť proti hmyzu

Dvoupanelová ochranná síťka proti hmyzu se snadno a rychle připevní na váš kočárek Maclaren. Horní panel je vyroben z lehké a průhledné látky, zatímco spodní panel chrání před nečistotami. Síťka proti hmyzu pasuje na všechny modely Maclaren (Volo, Globetrotter, Triumph, Quest Techno XT a Techno XLR modely).