Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Magneticke rybicky

Nalezeno:    43 produktů

Magnetické rybičky mix variant či barev

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Hra magnetické rybičky. Sada obsahuje 8 rybiček a 3 pruty. Rozměry: 10 x 10 cm.

S 6062999 Magnetické rybičky - poškozený obal

Zboží je kompletní má pouze mírně poškozený obal Magnetické rybičky. Sada obsahuje 8 rybiček a 3 pruty. Rozměry: 10 x 10 cm. V nabídce jsou 4 barevná provedení. Cena je za 1 ks.

Orange Tree Toys Hra Magnetické rybičky

Magnetky rybičky Skvělá dětská hra na postřeh a rozvoj jemných motorických dovedností. Vhodná pro děti od 3 let.

Magnetické 3D puzzle Rybičky - Piatnik

Magnetické puzzle s optickým 3D efektem - dílky jsou plastové se speciálním povrchem ve tvaru kostiček, při změně zorného úhlu se vytváří dojem pohyblivého prostorového obrázku. Baleno v plechové krabičce, která je zároveň magnetickou podložkou pro skládání. Počet dílků 16. Magnetické 3D puzzle Rybičky - Piatnik od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Piatnik 16 d. 3D Magnetické puzzle Rybičky

Puzzle od firmy Piatnik. Skládání puzzle se dá označit jako tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe musejí přesně zapadat, se složí kýžený tvar či obrazec. Puzzle se může skládat třeba jen z několika velkých částeček (dětská), ale může jich být také několik tisíc. To už jde o puzzle pro pokročilé. Pokud skládáte početnější puzzle, je výhodné udělat si v rozložení částeček nějaký systém. Například na jednu hromádku dát všechny krajové částečky atd. Puzzle se liší zejména motivem, ale také náročností. Nejjednodušší puzzle mají 6 dílků až po služitější, které se skladájí z 1000 dílků i více. Počet dílků u jednotlivých puzzlí uvádíme v názvu produktu (...

Magnetické 3D puzzle Rybičky 16 dílků

Magnetické puzzle s optickým 3D efektem - dílky jsou plastové se speciálním povrchem ve tvaru kostiček, při změně zorného úhlu se vytváří dojem pohyblivého prostorového obrázku. Baleno v plechové krabičce, která je zároveň magnetickou podložkou pro skládání. Počet dílků 16.

Magnetické 3D puzzle Rybičky 16 dílků - neuveden

Magnetické puzzle s optickým 3D efektem - dílky jsou plastové se speciálním povrchem ve tvaru kostiček, při změně zorného úhlu se vytváří dojem pohyblivého prostorového obrázku. Baleno v plechové krabičce, která je zároveň magnetickou podložkou pro skládání. Počet dílků 16.

Puzzle Piatnik Rybičky, magnetické, 3D, 16 dílků - 21010

Magnetické puzzle s rybičkami je tu pro ty menší stavitele puzzle. Tento veselý barevný obrázek je složen z 16 dílků, které mohou děti pěkně složit do kovového rámečku nebo třeba i na ledničku.

Pánská peněženka Rybičky

. Rozměry 120x100 mm. Materiál: 70% PVC, 10% polyester, 15% papír vyztužený 5% pravou kůží. Peněženka má 3 přihrádky na kreditní karty a 1 kapsu na bankovky, magnetické zapínání.

Puzzle, magnetické akvarium

Magnetické akvárium plné barevných mořských živočichů z kvalitního dřeva. Rybolov rozvíjí nejen zručnost, přesnost a jemnou motoriku, ale i trpělivost, koncentraci a přemýšlení. Barvy jsou netoxické a zdravotně zcela neškodné. Kdo uloví největší rybu, kdo jich chytí nejvíce? Složte rybičky a odstartujte závody!

SMALL FOOT Magnetické puzzle Rybaření

Užijte si zábavu při lovení rybiček! Dětské dřevěné puzzle zabaví nejen děti. Zvládnete pomocí udice vylovit všechny barevné rybičky a mořské živočichy a pak je správně naskládat zpět? Balení obsahuje dvě dřevěné udičky. Vhodné por děti od 3 let.

Vilac Magnetické rybaření (3048700043559)

Didaktická hračka pro kluky i holky, vhodné od 3 let Tato zábavná hra je ideální pro rozvoj jemné motoriky. Vilac Magnetické rybaření ve variantě pro dva hráče obsahuje dvě udice a 12 herních dílků v dřevěné krabici. Praktické rybaření, kdy kluci a holky chytají na magntetickou udičku dřevěné rybičky a další vodní zvířátka, je vhodná již od 3 let. Magnetky Vilac s motivy zvířátek, která můžete potkat na procházce u vody, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Krásné barevné obrázky vaše děti zaručeně nadchnou a užijí si s nimi spoustu zábavy. Hračky Vilac jsou vyráběny bez plýtvání energiemi, ekologicky a šetrně k životnímu prostředí. Klíčové vlastnosti didaktické hračk...

Hra rybář s prutem, magnetické

S touto hrou se z dětí stanou opravdový rybáři.V balení najdete rybářský prut s háčkem a 4 rybičky,. Na konci prutu je magnet, kterým se snaží přichytit k sobě rybičku a tím ji ulovit. Tato hra je vhodná nejen do vody.Touto hrou si děti procvičí jemnou motoriku motoriku, koordinaci zraku s pohyby rukou i trpělivost a soustředění. Barevné provedení si nelze vybrat. Zasíláno náhodně dle skladové dostupnosti.

Rybolov - puzzle a rybaření

Magnetické rybičky si děti nejprve poskládají do akvária a poté si můžou hrát na rybaření. Pro děti bude velmi zábavné pochytat tyto pěkné barevné rybičky v jejich akváriu za pomoci drevěného prutu. Hra je vynikající pro podporu využívání jemných motorických dovedností a trpělivosti a je vhodná pro děti od 18 měsíců. Tato zábavná hra napomáhá dětem v rozvoji motorických schopností.