Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mahogany brown

Nalezeno:    11 produktů

Podobné fráze:

L´Oréal Professionnel Hair Touch Up barva na vlasy 75 ml pro ženy Mahogany Brown

L´Oréal Professionnel Hair Touch Up Barva na vlasy pro ženy 75 ml Odstín Mahogany Brown

L´Oréal Professionnel Hair Touch Up vlasový sprej pro krytí odrostů odstín Mahogany Brown pro ženy

L´Oréal Professionnel Hair Touch Up vlasový sprej pro krytí odrostů odstín Mahogany Brown pro ženy.

L’Oréal Paris Magic Retouch sprej pro okamžité zakrytí odrostů odstín Mahogany Brown 75 ml

L’Oréal Paris Magic Retouch, 75 ml, Barvy na vlasy pro ženy, Sprej na odrosty L’Oréal Paris Magic Retouch vám pomůže s okamžitým zakrytím odrostlých nebo šedivých vlasů, sjednotí barevný odstín a vydrží až do příštího umytí.Vlastnosti:zakrývá a maskuje odrostykryje také šedinyzjemňuje barevný přechod vlasůjednoduchá aplikaceJak používat:Před použitím protřepejte. Aplikujte na potřebná místa, zejména ke kořínkům vlasů. Nechte chvíli zaschnout.

L’Oréal Professionnel Hair Touch Up vlasový korektor odrostů a šedin odstín Mahogany Brown 75 ml

L’Oréal Professionnel Hair Touch Up, 75 ml, Spreje na odrosty pro ženy, Vlasový korektor L’Oréal Professionnel Hair Touch Up perfektně zakryje šediny nebo odrůstající barvené vlasy a sjednotí je s požadovaným odstínem délek vlasů.Vlastnosti:zajišťuje přirozený vzhledsplývá s vlastní barvou vlasůkryje odrostyJak používat:Před použitím protřepejte a nastříkejte jej na vlasy či odrosty.

L´Oréal Professionnel Hair Touch Up vlasový sprej pro krytí odrostů 75 ml odstín Mahogany Brown pro ženy

L´Oréal Professionnel Hair Touch Up vlasový sprej pro krytí odrostů 75 ml odstín Mahogany Brown pro ženy. Vlasový sprej **L´Oréal Professionne Hair Touch Up**. L´Oréal Professionne Hair Touch Up je unikátní sprej, který okamžitě kryje odrosty, šediny a barevné přechody. Díky aplikátoru se snadno nan

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 barva na vlasy odstín 5.15 Light Ash Mahogany Brown 60 ml

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2, 60 ml, Permanentní barvy na vlasy pro ženy, Barva na vlasy L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 dodá vašim vlasům intenzivní barevný odstín a zářivý lesk.Vlastnosti:spolehlivě barví vlasymá dlouhotrvající efektzesvětluje až o několik odstínůJak používat:Používejte na základě instrukcí v balení. Jedná se o profesionální barvu na vlasy, která je určena pouze pro použití v kadeřnických salonech. Výsledná barva závisí na typu a stavu vlasů.

L’Oréal Professionnel Majirel barva na vlasy odstín 5.15 Light Mahogany Ash Brown 50 ml

L’Oréal Professionnel Majirel, 50 ml, Permanentní barvy na vlasy pro ženy, Barva na vlasy L’Oréal Professionnel Majirel dodá vašim vlasům intenzivní barevný odstín a zářivý lesk.Vlastnosti:spolehlivě barví vlasykryje šedinybarva zůstává dlouho krásná a sytázanechává vlasy zdravé a hebké na dotekJak používat:Jedná se o profesionální barvu na vlasy, která je určena pouze pro použití v kadeřnických salonech. Výsledná barva závisí na typu a stavu vlasů.

TUŽKA NA OČI High Impact The ONE Stockholm

Tužka s vysouvacím hrotem se velmi snadno nanáší. Má výjimečně krémovou texturu a neblednoucí složení, nerozmazává se a je voděodolná. Kombinujte matné a třpytivé odstíny a snadno vytvoříte líčení pro každou příležitost! 0,3 g ODSTÍNY: PITCH BLACK (36547), HICKORY BROWN (36548), SOFT MAHOGANY (36549), FOREST GREEN (36550), URBAN GREY (36551), COBALT GREY (36552), SKYLINE BLUE (36553), VIVID BRONZE (36554).

Podobné fráze:

-->