Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Majestic tea

Nalezeno:    41 produktů

Majestic Tea Maxi 60ks

60 ks čajových sáčků (6 čajových variací: Noni & Švestka, Goji & Limetka, Aloe Vera & Ostružina, Bílý čaj & Granátové jablko, Acerola & květ Bezu, Malina & Camu Camu). Bez kovových sponek. Dárková kolekce ovocných, bylinných a bílých čajů, zde naleznete všechny příchutě hezky pohromadě. Ideální dárek nejen nejen pro slavnostní okamžiky. Složení: Noni & Švestka: Šípek plod, ibišek květ, borůvka plod, aronie plod, ostružiník list, aroma, skořice kůra, kyselina:kyselina vinná, noni plod - extrakt 0,1%, švestka plod - extrakt 0,1%. Goji & Limetka: Jablko plod, ostružiník list, aroma, čekanka kořen, kyselina: kyselina citronová, ibišek květ, lékořice kořen, citronová tráva nať, šípek plo...

Majestic Tea Zimní punč 20x2g

Majestic Tea Zimní punč 20x2g Zimní punč je vánoční čajová směs s vůní a chutí pomerančů a koření navozujících slavnostní pohodu zimních večerů.

Biogena MAXI Majestic Tea 60 sáčků

MAXI Majestic Tea n.s. 60ks Biogena Dárková kolekce ovocných, bylinných a bílých čajů. Najdete v ní všechny příchutě pěkně pohromadě.

Čaj Majestic Tea Noni+Švestka 20sacc

Výjimečné spojení čerstvých švestek a exotického Noni. Noni díky svému původu z Tichomoří získalo pojmenování Havajský zázrak. Napomáhá k posílení imunity. Je vhodné pro regeneraci a vitalizaci těla.

Čaj Majestic Tea Goji+Limetka 20sacc

Výjimečné spojení chuti čerstvě natrhaných citrusových plodů, doplněné o exotické Goji. Goji je zdrojem vitamínů a stopových prvků. Je dobrým podpůrným prostředkem k dlouhověkosti, síle a potenci.

Čaj Majestic Tea Goji+Limetka 20sacc

Exkluzivní řada porcovaných ovocno-byliných čajů

Čaj Majestic Tea Noni+Švestka 20sacc

Exkluzivní řada porcovaných ovocno-byliných čajů

Čaj Majestic Tea Mango & Růže 20x2.5g

Čaj Majestic Tea s vůní manga, doplněný o vůni růže je ideální do chladných zimních měsíců. Ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků. Hmotnost je 2,5 g.

Biogena Majestic Tea Goji + Limetka 20x2.5g

Majestic Tea Goji+Limetka n.s.20x2.5g Biogena Ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný. Čaj tmavé barvy s jemnou medovou vůní citrusů. Zajímavá chuť citrusového ovoce, nasládlá se stopami lékořice.

Čaj Majestic Tea Mango & Růže 20x2.5g

Čaj Majestic Tea Mango & Růže 20x2.5g Porcovaný ovocný čaj s dokonale harmonickou chuí manga a růže, která potěší nejen chuťové buňky, ale díky spolupráci s Debrou i srdce.

Biogena Maxi Majestic Tea ALU 60 sáčků

Exkluzivní řada porcovaných ovocno-byliných čajů (Acerola+Černý bez, Aloe vera+Ostružina, Aloisie+Citronela, Noni+Švestka, Bílý čaj+Granátové jablko, Goji+Limetka). 6x10 foliových hygienických přebalů sáčků bez kovových sponek Popis produktu: Čajová kazeta Majestic MAXI obsahuje 6 x 10 ks samostatně balených čajů ve folii bez kovových spojek. Acerola & Květ Bezu:Tropická třešeň z Karibiku, jak také jinak nazýváme Acerolu, představuje vitamínovou bombu mezi ovocem, obsahuje 30x více vitamínu C než citron. Aloe Vera & Ostružina: Aloe capensis, původem z dálné subtropické Afriky - je prospěšná pro detoxikaci organismu a má vysoké antibakteriální ú...

Čaj MAXI Majestic Tea n.s. 60ks Biogena

Čaj MAXI Majestic Tea Dárková kolekce ovocných, bylinných a bílých čajů obsahuje unikátní řada porcovaných čajů s následujícími příchutěmi: Acerola a černý bez, Aloe vera a ostružina, Aloisie a citronela, Noni a švestky, Bílý čaj a granátové jablko, Goji a limeta. Hotový nápoj lze dochutit cukrem či medem. Sáčky jsou bez kovových sponek, baleny v jednotlivých foliových hygienických přebalech. Balení obsahuje 6 x 10 nálevových sáčků.

Čaj Majestic Tea Malina & Camu Camu 20x2.5g

Čaj Majestic Tea Malina & Camu Camu 20x2.5g Porcovaný ovocný čaj s výraznou chutí šťavnatých malin doplněný netradičním ovocem Camu Camu.

Čaj Majestic Tea Hruška&Yerba Maté 20x2.5g

Čaj Majestic Tea Hruška a Yerba Maté je ovocný čaj, který krásně voní po hrušce a díky Yerba maté je plný vitamínů a antioxidantů. Balení obsahuje 20 samostatně balených sáčků po 2,5 g.

-->