Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mamas papas deky

Nalezeno:    5 produktů

MAMAS & PAPAS Hrací deka s hrazdou Tučňák

Hrací deka s povrchem z hebkého plyše je ideální pro miminko v chladných obdobích roku. Zavěšené chrasticí či pískací hračky lákají dítě ke zkoumání a pozorování. Kromě zavěšených hraček je součástí hrací deky i roztomilý svítící tučňáček, který se může stát nepostradatelným společníkem v postýlce dítěte. Odnímatelná hrazda umožňuje používat deku i jednotlivé hračky samostatně. Baterie 2×AA nejsou součástí. Rozměry: cca 106 × 82 cm Vhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas Hrací deka s hrazdou Tučňák

Hrací deka s hrazdou Tučňák Hrací deka s povrchem z hebkého plyše je ideální pro miminko v chladných obdobích roku. Zavěšené chrasticí či pískací hračky lákají dítě ke zkoumání a pozorování. Kromě zavěšených hraček je součástí hrací deky i roztomilý svítící tučňáček, který se může stát nepostradatelným společníkem v postýlce dítěte. Odnímatelná hrazda umožňuje používat deku i jednotlivé hračky samostatně. Baterie 2xAA nejsou součástí. Rozměry: cca 106 x 82 cm Vhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas pletená deka Šedé proužky 70x90 cm

Jednoduchá a moderní, tato super měkká pruhatá deka je ideální pro použití doma či na cestách nebo když se chcete prostě jenom hýčkat. Důvod ke koupi: - Krásná měkká a příjemná pletená deka, ideální pro použití doma, ale i kdekoliv venku na cestách - Deku můžete sladit s celou řadou doplňků a kolekcí hraček - Dekla je navražena tak, aby se hodila do každého kočárk, postýlky či proutěného koše - Lze prát v pračce na 40°C Věk: 0 m+ Velikost: d 90cm x š 70cm Složení deky: 25% bavlna, 30% polyester, 25% nylon, 20% viskóza

MAMAS & PAPAS - Hrací deka s hrazdou slon Ellery

Originální hrací deka s vyvýšenou částí v podobě hlavy slona, která podněcuje miminko ke hře na bříšku. Pro malého kojence, který tráví většinu dne i noci ležením na zádech, je důležité, aby trávil několikrát denně čas ležením na bříšku a takzvaným \"pasením koníčků\". Poloha na bříšku přináší dítěti jiný pohled na svět a posiluje krční a zádové svaly, které později umožňují dítěti začít se přetáčet, lézt a sedět bez opory. Extra měkká výplň i lem deky z umělé kožešiny zajistí dítěti pohodlí i pocit bezpečí.Odnímatelná hrazda se zavěšenými hračkami a bezpečným zrcátkem zabaví miminko v poloze na zádech. Pro miminka od cca 6 měsíců je vhodné deku používat samostatně bez hrazdy. Rozměry: cca...

MAMAS & PAPASHrací deka s hrazdou Tučňák

Hrací deka s povrchem z hebkého plyše je ideální pro miminko v chladných obdobích roku. Zavěšené chrasticí či pískací hračky lákají dítě ke zkoumání a pozorování.Kromě zavěšených hraček je součástí hrací deky i roztomilý svítící tučňáček, který se může stát nepostradatelným společníkem v postýlce dítěte.Odnímatelná hrazda umožňuje používat deku i jednotlivé hračky samostatně.Baterie 2xAA nejsou součástí.Rozměry: cca 106 x 82 cmVhodné pro děti od narození.