Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mamas papas kralicek

Nalezeno:    11 produktů

Mamas & Papas Králíček muchláček

Mamas & Papas Králíček muchláček Roztomilý králíček je ideální jako mazlík do postýlky pro příjemné usínání vašeho dítěte. Rozměry: 40 x 25 x 12 cm Vhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas Králíček Bunny

Králíček Bunny Něžný králíček s hebkou srstí láká k mazlení i hraní a v postýlce zpříjemní vašemu dítěti usínání. Rozměry: 18 x 12 x 8 cm

MAMAS & PAPAS - Králíček muchláček

Roztomilý králíček je ideální jako mazlík do postýlky pro příjemné usínání vašeho dítěte.Rozměry: 40 x 25 x 12 cmVhodné pro děti od narození.

MAMAS & PAPAS - Králíček Bunny

Něžný králíček s hebkou srstí láká k mazlení i hraní a v postýlce zpříjemní vašemu dítěti usínání. Rozměry: 18 x 12 x 8 cm Vhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas Králíček Superhero Pop

Králíček Superhero Pop Králíček z textilního materiálu v převleku superhrdiny. Kamarád pro vaše dítě na hraní i do postýlky na příjemné usínání. Rozměry: 42 x 22 x 9 cm Vhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas Králíček v baletní sukýnce

Králíček v baletní sukýnce Něžný plyšový králíček v krásné baletní sukýnce. Vhodný na hraní i do postýlky na příjemné usínání. Rozměry: 40 x 20 x 12 cm Vhodné pro děti od narození.

MAMAS & PAPAS - Králíček v baletní sukýnce

Něžný plyšový králíček v krásné baletní sukýnce. Vhodný na hraní i do postýlky na příjemné usínání.Rozměry: 40 x 20 x 12 cmVhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas Králíček muchláček 40 cm

Králíček světlé srsti je milou součástí malého muchlacího čtverečku, který si mohou miminka mačkat a prohmatávat. Je měkký, děti s ním mohou příjemně usínat. Přednosti: příjemný materiál stimuluje smyslové vnímání, především hmat Vyberte dětem muchláčka pro usínání! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 40 x 25 x 12 cm

Mamas & Papas Králíček v baletní sukýnce 40 cm

Mamas & Papas Králíček v baletní sukýnce Králičí slečna baletka je něžnou plyšovou hračkou vyzývající k přitulení. Děti si ji zajisté oblíbí jako neodlučitelnou kamarádku. Přednosti: kvalitní materiál Vyberte děťátkům plyšáčka na hraní i do postýlky! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 40 x 20 x 12 cm

Králíček v baletní sukýnce

Králíček v baletní sukýnce Mamas & Papas Králíček v baletní sukýnce pro příjemné usínání.

Mamas & Papas Medvídek Boris

Roztomilý plyšový medvídek vyniká svým luxusním zpracováním. Je dodáván v elegantní dárkové krabici a je tak ideální i jako krásný dárek. Medvídek Boris je součástí série Millie & Boris (králíček Millie se prodává samostatně). Rozměry: cca 29 x 12 cm Vhodné pro děti od narození.