Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mamas papas panenka

Nalezeno:    12 produktů

Mamas & Papas Panenka Bella

Mamas & Papas Panenka Bella Textilní hračka ve tvaru středně velké panenky, jejíž tělíčko je ušito s ohebnými nožkami a ručičkami, které se mohou volně pohybovat. Děťátka mohou panenku přitulit, je příjemná na dotek. Může se jim stát kamarádkou na cesty do kočárku i na usínání do postýlky. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 Kupte dětem textiln&...

Mamas & Papas Panenka Bella

Panenka Bella Textilní panenka s copánkem je vhodná na hraní i do postýlky na příjemné usínání. Rozměry: 44 x 23 x 10 cm Vhodné pro děti od narození.

Mamas&Papas Panenka Bella

Textilní panenka s elegantním copánkem je ideální na hraní i do postýlky pro příjemné usínání. Pro vaši princeznu bude nejlepší kamarádka.

MAMAS & PAPAS Panenka Bella

Textilní panenka s copánkem je vhodná na hraní i do postýlky na příjemné usínání. Rozměry: 44 × 23 × 10 cm Vhodné pro děti od narození.

MAMAS & PAPAS - Panenka Bella

Textilní panenka s copánkem je vhodná na hraní i do postýlky na příjemné usínání.Rozměry: 44 x 23 x 10 cmVhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas Panenka Bella muchláček

Mamas & Papas Panenka Bella muchláček Muchláček v podobě panenky je ideální jako mazlík do postýlky pro příjemné usínání vašeho dítěte. Rozměry: 30 x 30 x 7,5 cm Vhodné pro děti od narození.

MAMAS & PAPAS - Panenka Bella muchláček

Muchláček v podobě panenky je ideální jako mazlík do postýlky pro příjemné usínání vašeho dítěte.Rozměry: 30 x 30 x 7,5 cmVhodné pro děti od narození.

Mamas&Papas Panenka Bella muchláček

Muchláček v podobě panenky je ideální jako mazlík do postýlky pro příjemné usínání vašeho dítěte. Muchláček se stane prvním věrným kamarádem vašeho miminka. Zabaví a napomůže v rozvoji jeho jemné motoriky.

Mamas & Papas Panenka Bella muchláček

Bella je milou panenkou, jejíž symbolické šatičky, jsou optimálním muchláčkem, který si mohou miminka mačkat a prohmatávat. Muchláček je měkký, děti s ním mohou příjemně usínat. Přednosti: příjemný materiál stimuluje smyslové vnímání, především hmat Vyberte dětem muchláčka pro usínání! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 30 x 30 x 7,5 cm...

Mamas & Papas Panenka v pruhovaném tričku

Textilní panenka s dlouhými vlásky je vhodná na hraní i do postýlky na příjemné usínání Rozměry: 51 x 18 x 5 cm Vhodné pro děti od narození.

Mamas & Papas Závěs na kočárek panenka Bella

Mamas & Papas Závěs na kočárek panenka Bella Závěs s textilní panenkou Bellou k připevnění na kočárek nebo autosedačku zabaví vaše miminko na cestách. Díky plastovým kroužkům hračku snadno připevníte ke kočárku či autosedačce. Rozměry: 44 x 16 x 4 cm Vhodné pro děti od narození.

MAMAS & PAPAS - Závěs na kočárek panenka Bella

Závěs s textilní panenkou Bellou k připevnění na kočárek nebo autosedačku zabaví vaše miminko na cestách. Díky plastovým kroužkům hračku snadno připevníte ke kočárku či autosedačce.Rozměry: 44 x 16 x 4 cmVhodné pro děti od narození.