Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Manikura damska

Nalezeno:    88 produktů

Rodinná/dámská manikúra 302 DUP 11-dílná | KabelkyproVas.cz

Rodinná 11-ti dílná manikúra obsahuje kvalitní náčiní DUP, kdy kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli. Dodávána v celozipovém černém pouzdře.

Velká dámská manikúra 349 DUP 11-dílná | KabelkyproVas.cz

Velká 11-ti dílná manikúra obsahuje kvalitní náčiní DUP, kdy kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli. Dodávána v celozipovém tmavěfialovém pouzdře.

Dámská manikúra 387 DUP 8-mi dílná | KabelkyproVas.cz

Krásná luxusní manikúra v koženém pouzdře s růžovým nádechem obsahuje kvalitní náčiní DUP a Solingen (kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli).  

Kellermann dámská manikúra 5202 MC N černá/stříbrné puntíky

Tato krásná sada na manikúru je určena na domácí manikúru a pomůže vám udržovat vaše ruce krásné a zdravé. Sada je vybavena nástroji z kvalitní poniklované oceli od německého výrobce Kellermann. Nástroje jsou uloženy v pouzdře s módním puntíkovaným designem a zavíráním na zip. Módní a elegantní design pouzdra v kombinaci s kvalitními nástroji činí z této manikúru vhodný dárek, který jistě potěší každou ženu.   V této manikúře najdete: 1 x nůžky na nehty 1 x nůžky na kůžičku 2 x kleštičky/štipky na nehty 1 x šikmou pinzetu 1 x pilník 2 x oboustr...

Kellermann dámská manikúra BL 7848 MC RED červená lesk

Červené pevné pouzdro s kovovým rámem je vyrobeno ze syntetické kůže s lesklou úpravou. Jednoduchý a elegantní design pouzdra v kombinaci s kvalitními manikúrními nástroji z něj činí  díky své velikosti praktického společníka i na cesty. Červené nástroje s černým podkladem pouzdra vytváří efektní barevný kontrast. Sada na manikúru je vybavena nástroji z kvalitní poniklované oceli od německého výrobce Kellermann. Tento malý, ale účelně vybavený set na manikúru vám pomůže udržovat vaše ruce krásné a zdravé.   V této manikúře najdete: 1 x nůžky 1 x šikmá pinzeta 1 x kleštičky/štipky 1 x ...

Kellermann 11dílná dámská manikúra č.58380 MC N černá

Sada na manikúru obsahuje 11 kvalitních ocelových poniklovaných nástrojů od německého výrobce manikúr značky  Kellermann, které jsou velmi odolné proti opotřebení. Nástroje na úpravu nehtů jsou uloženy v černém pouzdru ze syntetické kůže s kovovým rámem. Látka na vnitřní straně pouzdra je na povrchu sametová, jemná a velmi příjemná na dotek. Tato luxusně vybavená a kvalitně zpracovaná sada bude vaším skvělým pomocníkem při domácí manikúře a pomůže vám udržet krásný vzhled vašich rukou. Jednoduchý a elegantní design pouzdra v kombinaci s bohatou výbavou kvalitními nástroji činí z této manikúry nádherný hodnotný dárek na Vánoce nebo narozeniny.  

Kellermann dámská manikúra 52132 N MC vínová s puntíky

Elegantní sada na manikúru ve vínové barvě s černými puntíky působí velmi stylově. Je zajímavá i svým nevšedním tvarem. Po otevření vytvoří kruh, ve kterém jsou velmi přehledně uloženy nástroje na úpravu nehtů. Látka na vnitřní straně pouzdra je na povrchu sametová, jemná a velmi příjemná na dotek. Nástroje jsou z kvalitní poniklované oceli od německého výrobce Kellermann. Tato elegantní sada na manikúru bude vaším skvělým pomocníkem při domácí manikúře a pomůže vám udržet krásný vzhled vašich rukou, ale je vhodná i jako milý a praktický dárek na Vánoce nebo narozeniny.     V této manikúře najdete:

Dámská manikúra 398 DUP/Solingen 7-mi dílná | KabelkyproVas.cz

Krásná manikúra v koženém pouzdře obsahuje kvalitní náčiní DUP a Solingen (kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli).  

Dámská manikúra 305 DUP/Solingen 8-mi dílná | KabelkyproVas.cz

Krásná manikúra v koženém pouzdře v krásném designu obsahuje kvalitní náčiní DUP a Solingen (kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli).  

Dámská manikúra 301 DUP/Solingen 7-mi dílná | KabelkyproVas.cz

Luxusní manikúra v hnědém odstínu pouzdra obsahuje kvalitní náčiní DUP a Solingen (kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli).  

Dámská manikúra 030 DUP/Solingen 8-mi dílná | KabelkyproVas.cz

Krásná manikúra v nylonovém pouzdře v krásném designu obsahuje kvalitní náčiní DUP a Solingen (kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli).  

Dámská manikúra 348 DUP/Solingen 7-mi dílná | KabelkyproVas.cz

Luxusní manikúra v červeném odstínu pouzdra obsahuje kvalitní náčiní DUP a Solingen (kovové části jsou vyrobeny z uhlíkaté celokalené oceli).  

Solingen dámská manikúra 1355-86 s designem krokodýlí kůže černá

Krásná 7-dílná sada na manikúru vám pomůže s každodenní péčí o vaše nehty pro dokonalý vzhled vašich rukou. Nástroje z prvotřídní nerezové oceli značky Solingen,které prosluly svým špičkovým zpracováním a dlouhou životností, jsou uloženy v  pouzdru z přírodní hovězí kůže s designem krokodýla. Tato bohatě vybavená sada je i perfektní dárek, který jistě potěší každou ženu.    Design krokodýla má nestejnoměrnou strukturu a proto i každý kus manikúry je originální.Každá manikúra má jedinečný vzhled a může se proto nepatrně lišit ve velikosti ok od fotografie.   V této manikúře najdete :

Solingen dámská manikúra 744-87 červená s designem krokodýlí kůže

 Krásná sada na manikúru pro ženy z přírodní kůže je vybavena prvotřídními nástroji z nerezové oceli od německé značky Solingen. Výrobky Solingen jsou proslulé špičkovým zpracováním a dlouhou životností. Nástroje jsou přehledně uloženy v  koženém pouzdru v nádherné červené barvě se vzorem krokodýlí kůže. Pouzdro je pevné a praktická velikost této 6-dílné sady se hodí i na cesty a nemusíte se obávat, že některý díl z této sady ztratíte. Tato sada bude vašim pomocníkem při každodenní péči o vaše nehty a pro dokonalý vzhled vašich rukou, ale i vhodným dárkem, kterým určitě potěšíte každou ženu.   Design krokodýla má nestejnoměrnou struktu...

Solingen dámská manikúra 1355-86 červená s designem krokodýlí kůže

Nádherná luxusní sada na manikúru pro ženy. Bude vaším skvělým pomocníkem při každodenní péči o vaše nehty a pomůže vám udržovat dokonalý vzhled vašich rukou.    Obsahuje 7 nástrojů z prvotřídní nerezové oceli německé značky Solingen. To zaručuje dlouholetou odolnost a trvanlivost výrobku před opotřebením. Pouzdro má  krásnou červenou barvu s kovovým nádechem a je vyrobeno z pravé hovězí kůže se vzorem krokodýlí kůže. Tato sada na manikúru je i vhodný dárek, který zcela jistě potěší každou ženu.   Design krokodýla má nestejnoměrnou strukturu a proto i každý kus manikúry je originální. Každá manikúra má jedinečný vzhled a může se prot...

-->