Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Manzetove knoflicky

Nalezeno:    1504 produktů

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky v barvě platiny, průměr 20mm. Dodávány v darkovém pytlíčku po 2 ks.

Manžetové knoflíčky Volkswagen

Tématické manžetové knoflíčky ze slitiny kvalitních nerezových kovů se znakem Volkswagen. Manžetové knoflíčky Volkswagen jako dárek pro milovníky aut této značky. Manžetové knoflíčky Volskwagen budou originálním doplňkem každé košile.

Manžetové knoflíčky Teploměr

Manžetové knoflíčky Teploměr Barva: Stříbrná - černá - bílá - červená Materiál: Slitina kovů Rozměry: 1.6 x 1.6 cm Popis: Manžetové knoflíčky Teploměr jsou skvělým módním doplňkem pro všechny, kteří chtějí mít přehled o teplotě okolí. Manžetové knoflíčky jsou opravdu funkční teploměr, které můžete kdykoliv použít na to, aby jste určili teplotu vzduchu.

Manžetové knoflíčky Kompas

Manžetové knoflíčky Kompas Barva: Stříbrná - černá - bílá - zelená Materiál: Slitina kovů Rozměry: 1.7 x 1.7 cm Popis: Manžetové knoflíčky Kompas jsou skvělým módním doplňkem pro všechny, kteří se rádi orientují v místě kde se nacházejí. Manžetové knoflíčky jsou opravdu funkční kompas, které můžete kdykoliv použít na to, aby jste trefili vždy domů...třeba z baru.

Manžetové knoflíčky Superman

Manžetové knoflíčky Superman Barva: Stříbrná-červená-žlutá Materiál: Slitina kovů Rozměry: 1.5 x 2.5 cm Popis: Manžetové knoflíčky Superman jsou skvělým módním doplňkem pro všechny fanoušky komiksového hrdiny Superman.

Manžetové knoflíčky Volant

Manžetové knoflíčky Volant Barva: Stříbrná Materiál: Slitina kovů Rozměry: 1.8 x 1.8 cm Popis: Manžetové knoflíčky Volant jsou skvělým módním doplňkem pro všechny, kteří chtějí ukázat lásku a vášeň k motorovým miláčkům.

Manžetové knoflíčky Bubny

Manžetové knoflíčky Bubny Barva: Stříbrná - barevná Materiál: Slitina kovů Rozměry: 1.8 x 2 cm Popis: Manžetové knoflíčky Bubny jsou skvělým módním doplňkem pro všechny bubeníky, kteří chtějí ukázat lásku a vášeň k hudbě.

Manžetové knoflíčky Činky

Manžetové knoflíčky Činky Barva: Stříbrná Materiál: Slitina kovů Rozměry: 1.1 x 2.2 cm Popis: Manžetové knoflíčky Činky jsou skvělým módním doplňkem pro všechny nadšence fitka a gymu, kteří chtějí ukázat lásku a vášeň k tomuto sportu.

Manžetové knoflíčky Piškvorky

Manžetové knoflíčky Piškvorky Barva: Stříbrná - tmavě modrá Materiál: Slitina kovů Rozměry: 1.7 x 1.7 cm Popis: Manžetové knoflíčky Piškvorky jsou nádherným módním doplňkem pro všechny, kteří rádi hrají tuto logickou hru. Přeneste si hravost i na svou košili.

Manžetové knoflíčky Pikachu

Manžetové knoflíčky Pokemon - Pikachu Barva: Stříbrná - žlutá - červená - černá Materiál: Slitina kovů Rozměry: 2 x 2 cm Popis: Manžetové knoflíčky Pokemon Pikachu jsou módním doplňkem pro všechny hráče a fanoušky Pokemonů. Mějte u sebe nejznámějšího a nejlepšího Pokemona všech dob.

manžetové knoflíčky , nové

manžetové knoflíčky , nové, černo stříbrný kov

-->