Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mapa sveta samolepka na zed

Nalezeno:    59 produktů

Samolepka na zeď Mapa světa 001

Samolepka na zeď Mapa světa 001 z kategorie Mapa světa je v prodeji ve velikostech od 127x60cm do 253x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Samolepka na zeď Mapa světa 1229

Samolepka na zeď Mapa světa 1229 z kategorie Mapa světa je v prodeji ve velikostech od 124x60cm do 247x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Samolepka na zeď Mapa světa 1230

Samolepka na zeď Mapa světa 1230 z kategorie Mapa světa je v prodeji ve velikostech od 103x60cm do 205x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Samolepka na zeď Mapa světa 1231

Samolepka na zeď Mapa světa 1231 z kategorie Mapa světa je v prodeji ve velikostech od 123x60cm do 245x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Samolepka na zeď Mapa světa 1232

Samolepka na zeď Mapa světa 1232 z kategorie Mapa světa je v prodeji ve velikostech od 105x60cm do 209x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Samolepka na zeď Mapa světa 1233

Samolepka na zeď Mapa světa 1233 z kategorie Mapa světa je v prodeji ve velikostech od 115x60cm do 229x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Samolepka na zeď mapa světa dominanty

Dekorativní samolepky - Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na hladké povrchy jako jsou například dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký povrch. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. Samolepka na stěnu mapa světa dominanty, afrika, evropa, asie, amerika, spojené státy americké, letadlo, socha svobody, eiffelova věž, eiffelovka, opera v sydney

Samolepka na zeď World trip mapa světa

Dekorativní samolepky - Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na hladké povrchy jako jsou například dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký povrch. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. Samolepka na stěnu mapa světa, evropa, afrika, austrálie, oceán, oceánie, cestovatel, letadla

Samolepka na zeď dětská mapa světa zvířátka

Dekorativní samolepky - Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na hladké povrchy jako jsou například dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký povrch. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. Samolepky lepte na suchá čistý povrch. samolepka na stěnu mapa světa pro děti, zvířátka, zvířata, opice, lev, tučňák, tuleň, klokan, medvěd, veverka

Samolepka na zeď - MAPA SVĚTA - tm.červená

SLEVA - IHNED K ODESLÁNÍ!! Rozměr 98x50cm, barva tmavě červená (viz čtvereček - odstín barvy na fotu).

Samolepka na zeď - Mapa světa / AP-000022

materiál: plast odnímatelná, trvanlivá, pevná v tlaku

Dekorace na zeď - Mapa světa

Samolepicí dekorace na stěnu - Mapa světa, rozměry: 50x120 cm.........864 Kč 75x180 cm.........1188 Kč 100x240 cm.........1728 Kč Barevnost, zrcadlové otočení i velikost je možné změnit dle Vašeho přání. Dekorace zasíláme také na dobírku. Není to tisk - je to řezaná grafika!

Walplus Samolepky na zeď, mapa světa

Dětská mapa světa je rozložena do jednotlivých barevných samolepek, které výborně vyzdobí každý dětský pokojíček. Lze je navíc lehce sejmout bez poškození povrchu a přelepit na jiné místo.

-->