Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Marina de bourbon

Nalezeno:    5 produktů

Marina de Bourbon Parfémová voda Symbol 30ml

MDB SYMBOL EdP 30ml Podmanivě ženský a květinově okouzlující – právě takový je nový SYMBOL – dámská vůně, kterou nás Princezna Marina de Bourbon zve do svého moderně romantického světa okořeněného špetkou tradice.

Marina de Bourbon Parfémová voda Symbol 50ml

MDB SYMBOL EdP 50ml Podmanivě ženský a květinově okouzlující – právě takový je nový SYMBOL – dámská vůně, kterou nás Princezna Marina de Bourbon zve do svého moderně romantického světa okořeněného špetkou tradice.

Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda dámská 50 ml

Jemnost, smyslnost a něžná symbolika - se svou novou kreací SYMBOL Vás Princezna Marina zve přímo do svého romantického vesmíru, v němž se oblé tvary zdobného Art Nuveau mísí s vůní kvetoucích bílých květů. Jejich vonná stopa se vine a vede nás hluboko, přímo do srdce romantické, zasněné a spontánní ženy. Hra světel zdobí křišťálový a sošný flakon, jehož design se inspiroval obložením zdí v zámku Versailles a vzory výšivek z 18 století a který dokonale podtrhuje ambrovou barvu tekutiny uvnitř. Vavřínovými listy ozdobené boky flakonu zdůrazňují přirozenost vůně. Zlatý uzávěr ve tvaru královské koruny oslavuje neobvyklou urozenost parfému uvnitř flakonu. Květinový bouquet v začátku vůně nabí...