Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Martini rose 0 75 l 0 75l

Nalezeno:    122 produktů

Cinsault Syrah rosé 0,75l 0,75 l

Cinsault Syrah rosé IGPDruh: růžové suché Obsah alkoholu: 12 %Odrůda: SyrahObjem: 0,75lZemě původu: FranciePodoblast: LanguedocVíno obsahuje oxid siřičitý.

Martini Prosecco DOC 0,75l

Bílé suché. Druh: bílé suché šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11,5

Moët & Chandon Rosé 0,75l 0,75 l

Brut Rosé je v nabídce Moët & Chandon stejně nepostradatelné, jako jeho bílý bratr. Je to šampaňské pro každou příležitost, symbol vítězství a veselý společník. Velmi lákavé víno, jehož základem je odrůda Pinot Noir. Jeho jemné bublinky jsou nekonečné, elegantní aroma hrušek a jablek s máslem a se zábleskem briošek. Má nádhernou růžovou barvu s měděnými odlesky. Je spontánní, bujaré a přitom vyvážené.Objem: 0,75 lObsah alkoholu: 12 %

Cava Jaume Serra Sleeves Rose Brut 0,75l 0,75 l

Jakostní šumivé víno růžové suché (brut)Odrůda: Trepat 80 % a Pinot Noir 20 %Objem: 0,75 lObsah alkoholu: 11,5 %Zbytkový cukr: 10 g/lZemě původu: ŠpanělskoPodoblast: KatalánskoServírování: 6 °CGastro doporučení: Skvělý jako aperitiv, a dále jej doporučujeme k mandlím, všem druhům sýrů, k avokádu, salátům a orientálním pokrmům.Další informace: Tato Cava byla vyrobena klasickou metodou druhotného kvašení v láhvi metodou "Champenoise", kdy bublinky vznikají přímo v lahvích. Sekt má čisté a jemné perlení. Okouzlí Vás nejen nádherná plná jahodová barva, ale především vůně červených bobulí s dotekem pomerančů. V chuti je toto šumivé víno/sekt polosuché s elegantním perlením, na patře ov...

Avanti Rosé 0,75l

Druh: růžové šumivé víno, Odrůda: Avanti Rosé, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 9

Rosé 0,75l Víno Motýl

Růžové suché. Druh: růžové suché jakostní víno, Odrůda: Rulandské modré, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11,5, Oblast: Morava, Podoblast: Mikulovská, Další informace: Vinaři společnosti Víno Mikulov pro vás vybírají ta nejlepší vína z moravských vinic. Vína svěží a lehká, stejně jako motýl, který je zdobí.

Zweigeltrebe rosé 0,75l Habánské Sklepy

Růžové suché. Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11

Zweigeltrebe rosé Varietal 0,75l Čejkovice

Růžové suché. Druh: červené suché víno, Odrůda: Zweigeltrebe, Přívlastek: Jakostní, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11, Produktová řada: Varietal Collection, Servírování: 14-15 °C, Gastro doporučení: Víno je vhodné k tmavým masům, zvěřině a vyzrálým sýrům.

Syrah rosé 0,75l Aromo Varietal

Růžové suché. Druh: růžové suché víno, Odrůda: Rosé Syrah, Množství / Objem: 0,75 l, Podoblast: Maule Valley, Servírování: 10 - 12 °C, Gastro doporučení: Ideální jako aperitiv, ale i jako společník k asijským pokrmům., Další informace: Bohatá růžová brva s fialovými odlesky a skvělou průzračností s aroma červeného ovoce a lesních bobulí. Živé a mladistvé víno.

André rosé Varietal 0,75l Čejkovice

Růžové polosladké. Druh: růžové suché víno, Odrůda: André rosé, Přívlastek: Jakostní, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11,5, Oblast: Morava, Produktová řada: Varietal Collection, Servírování: 10-12 °C, Gastro doporučení: K vínu doporučujeme výrazné úpravy tučných ryb, sýry s bílou plísní a ovocné deserty., Další informace: Víno starorůžové barvy se záblesky sušené pomerančové kůry. Ve vůni oslovují tóny kompotované jahody a malinového koláče. Chuť je nasládlá se zřetelnou přezrálostí a plností, v závěru s osvěžující pikantní kyselinou.

Svatovavřinecké rosé 0,75l Habánské Sklepy

Růžové suché. Druh: růžové suché víno, Odrůda: Rulandské modré, Přívlastek: Jakostní, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11,5, Oblast: Morava, Podoblast: Velké Bílovice, Servírování: 9-11 °C, Gastro doporučení: Doporučujeme píti jako mladé víno, nejlépe se hodí ke grilovaným specialitám a rybám., Další informace: Barevný odstín vína je lehce narůžovělý -až malinově růžová barva, vzniklý velmi krátkou macerací modrých hroznů. Vůně vína je příjemně osvěžující s tóny lesních plodů a sušených bylin a peckového ovoce. Chuť šťavnatá, středně plná s osvěžující dochutí.

Fleur Muscat semisweet rosé 0,75l

Růžové polosladké. Druh: růžové polosladké víno, Množství / Objem: 0,75 l, Oblast: Cahul, Podoblast: Bugeac, Gastro doporučení: Omáčky a sladké sýry., Další informace: Růžové polosladké víno z odrůdy Muškát Moldovenesc, vypěstované v jižním Moldavsku. Víno je charakteristické výbornou vyvážeností, harmonickou chutí s jemnými taniny.Fleur Muškáty se pohybují od světle žlutých s nádechem po hruškách a meruňkách k „pinky“ růžovým s tóny po čerstvých lesních bobulích až po červené s harmonickým a plným bouquetem.Tyto polosladké Muškáty nabízejí možnost ochutnat různé druhy příchutí jemně sladkých vín, takže každý si může najít ten pravý.V nabídce také Fleur Muscat white (bílé) a red (červené)....

Lillet Rosé 17 % 0,75 l (holá láhev)

Původní je Lillet Rouge byl představen až v šedesátých letech minulého století. Obě verze, jak Lillet Rouge musí být podávány dobře vychlazené na 8–10 °C.Lillet se podává buď ve vinné skleničce, nebo na led do krátkého tumbleru s plátkem pomeranče. Zajímavostí je, že Original James Bond Vesper Martini z Flemingova Casina Royale obsahuje vodku, gin a Lillet Blanc.

Rulandské modré rosé 0,75l Habánské Sklepy

Růžové suché. Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11

Cava Jaume Serra Ice Rosé 0,75l

Růžové polosuché. Druh: šumivé víno růžové polosuché, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11,5