Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mattel krouzky na tyci jednorozec

Nalezeno:    10 produktů

Fisher Price kroužky na tyči jednorožec

Fisher Price Kroužky na tyči jednorožec Kroužky na tyči s jednorožcem mají oproti klasickým kroužkům na tyči od Fisher Price® novou vychytávku! Každý ze čtyř barevných kroužků má totiž jiný povrch, které váš malý zvědavec může při skládání zkoumat. Třešničkou na dortu je roztomilý jednorožec a houpavá podstava, která zacinká pokaždé, když do ní vaše děťátko plácne. - Vhodné pro děti od 3 měsíců.

MATTEL - Fisher Price Obří Kroužky Na Tyči

Fisher-Price® Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr. Jsou vysoké skoro 40 cm! Vaše děťátko může brát a třást se šesti barevnými kroužky a poté je skládat na sebe na houpající se základnu. Nejmenší kroužek má v sobě malé korálky, aby s nimi mohl váš objevitel krásně chrastit. Rozvoj smyslů je u dětí v tomto věku velmi důležitý.Hrubá motorika se rozvíjí při uchopování a stavění kroužků na sebe a posiluje se tak obratnost a koordinaci očí a rukou. Rozvíjí se i myšlení. Vymyslet, jak poskládat kroužky od největšího po nejmenší, pomáhá v rozvoji schopnosti řešit problémy!...

Mattel Fisher Price OBŘÍ KROUŽKY NA TYČI

Fisher-Price® Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr. Jsou vysoké skoro 40 cm! Vaše děťátko může brát a třást se šesti barevnými kroužky a poté je skládat na sebe na houpající se základnu. Nejmenší kroužek má v sobě malé korálky, aby s nimi mohl váš objevitel krásně chrastit. Rozvoj smyslů je u dětí v tomto věku velmi důležitý. Hrubá motorika se rozvíjí při uchopování a stavění kroužků na sebe a posiluje se tak obratnost a koordinaci očí a rukou. Rozvíjí se i myšlení. Vymyslet, jak poskládat kroužky od největšího po nejmenší, pomáhá v rozvoji schopnosti řešit problémy!Uvedená cena je za 1 kus hračky.

MATTEL - Fisher Price Eco Kroužky Na Tyči

Konečně ... kroužek na vrchol všech. Tato hračka Fisher-Price® Rock-a-Stack® vyrobená z rostlinných materiálů * nabízí dětem klasickou zábavu při skládání na sebe. Je vybavena kolíbavou houpací základnou a 5 barevnými kroužky, které mohou malé ruce uchopit a dávat na sebe. Stohování pomáhá dítěti rozvíjet koordinaci ruka-oko a seznamuje ho s konceptem relativní velikosti, když se učí třídit a vršit od největšího po nejmenší! (* Hračka je vyrobena minimálně z 90 % z ethanolu extrahovaného z cukrové třtiny.)

Fisher-Price Eco kroužky na tyči

Kroužky na tyči od Fisher-Price jsou vhodnou hračkou pro kluky a holky už od 6 měsíců. Díky barevným kroužkům procvičují děti hmat a jemnou motoriku, učí se poznávat barvy a seznamují se s konceptem relativní velikosti. Tato ekologická varianta klasické hračky pro nejmenší děti Fisher-Price Rock-a-Stack je vyrobena jen z kvalitních rostlinných materiálů, minimálně z 90 % z ethanolu extrahovaného z cukrové třtiny. Eco kroužky na tyči disponují kolíbavou houpací základnou a 5 barevnými kroužky v různých barvách a velikostech. Barevné kroužky určené k navlékání na tyč pro děti od 6 měsíců Houpavá podstava Fisher-Price Každý kroužek má jinou barvu a velikost Hra podporuje jemnou motoriku Fishe...

FISHER PRICE OBŘÍ KROUŽKY NA TYČI

Fisher-Price® Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr.

Fisher-Price obří kroužky na tyči

Fisher-Price Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr. Nejmenší kroužek má v sobě malé korálky, aby s nimi mohl váš objevitel krásně chrastit. Rozvoj smyslů je u dětí v tomto věku velmi důležitý. Hrubá motorika se rozvíjí při uchopování a stavění kroužků na sebe a posiluje se tak obratnost a koordinaci očí a rukou. - Výška cca 40 cm. - Vhodné pro děti od 1 roku.

Fisher Price Kroužky na tyči Jednorožec

SKLADEM 1 KUS !!!!! NOVINKA 4-2019. Kroužky na tyči s jednorožcem mají oproti klasickým kroužkům na tyči od Fisher Price® novou vychytávku! Každý ze čtyř barevných kroužků má totiž jiný povrch, které váš malý zvědavec může při skládání zkoumat. Třešničkou na dortu je roztomilý jednorožec a houpavá podstava, která zacinká pokaždé, když do ní vaše děťátko plácne. Věk: 3m+

Mattel Fisher-Price Kroužky na tyči 71050

Fisher Price Kroužky na tyči Kroužky na tyči z plastikového materiálu jsou poskládané podle velikosti na kuželu a dítě se za pomocí barev a rozeznávaní velikostí snaží sestavit kroužky správně na sebe. Skládání kroužků pomáhá zlepšit koordinaci zraku s pohyby rukou a učí děti porovnávat velikosti, když kroužky skládají od největšího po nejmenší. Větší děti si mohou hrát v sedě, navlékat kroužky na tyč a plácat do kymácivé podstavy, aby ji rozhoupalo sem a tam. Rozvíjí hrubou motoriku a představivost dětí. - Vhodné pro děti od 6 měsíců.