Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maybelline volume express

Nalezeno:    7 produktů

Maybelline Volume Express Black řasenka 10ml

Maybelline Volume Express Black řasenka dodá řasám jedním tahem kolosální objem.Řasenka přispívá k svůdnému vzhledu maximálním objemem s turbo rychlostí.Balení obsahuje 10 ml.

Maybelline Volume Express Black řasenka černá, 10 ml

Dodejte svým řasám až trojnásobný objem. Speciální kartáček a složení pro objem řas okamžitě dodává Vašim řasám neuvěřitelný objem bez žmolků. Vlastnosti Maybelline Volume Express řasenka: Pro až trojnásobný objem řas. Vhodné pro uživatele kontaktních

Maybelline The Colossal Volume Express Glam Black řasenka 10,7ml

Maybelline Colossal Black řasenka 10.7ml Řasenka Colossal Volume Express vytvoří objem bez slepených řas. Přepychové složení obohacené o kolagen a mega kartáček pro okamžité dodání až devítinásobného objemu vašich řas bez žmolků.

Maybelline Colossal Volum Cat Eyes řasenka Glam Black 9,2 ml

Maybelline Colosal Volume Express, tato řasenka už je nějaký ten pátek na trhu, ale stále na ni ženy pějí chválu.

Maybelline The Colossal Volume Go Extreme Leather Black řasenka 9,5ml

Maybelline The Colossal Volume Go Extreme Leather Black řasenka 9,5 ml Maybelline Volum’ Express The Colossal řasenka pro objem vytvoří kolosální řasy jediným tahem!

ŘASENKA Colossal maybelline

Sháníte tuto řasenku? I voděodolnou? Nebo Smoky, či Cat? Řasenka colossal volume express černá 10,5 ml dokonalá pro vaše řasy, zvětšuje objem a nedělá žmolky. Mohu Vám ji koupit a poslat. Mrkněte i na další výrobky, ušetříte na poštovném!!!

Maybelline The Classic Řasenka pro objem a oddělení řas Very Black 10 ml

Řasenka Maybelline Volum’ Express Ultra Volume - Ultra Fast až 3x zvětší objem řas. Patentovaný kartáček má dva typy vláken a trojúhelníkový průřez. Krátká vlákna nanesou maximální množství řasenky a dlouhá vlákna řasy perfektně oddělí. Dodejte svým řasám až trojnásobný objem. Speciální kartáček a složení okamžitě dodává Vašim řasám neuvěřitelný objem bez žmolků. Řasenka je vhodná i pro uživatele kontaktních čoček.    Vl...

-->