Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mechanicka osobni vaha

Nalezeno:    29 produktů

Mechanická osobní váha

V dnešním digitálním světě se tato váha plně spoléhá na svou mechanickou funkci. Je vždy připravena k použití, nevyžaduje žádné baterie a nemusí být složitě programována. Má mimořádně přehlednou stupnici, která je snadno čitelná. Kromě toho jsou na stupnici umístěny 4 nastavitelné barevné posuvníky pro zaznamenávání výsledků měření. Mimořádně prostorná a neklouzavá nášlapná plocha. Měřitelnost do 130 kg.

Mechanická osobní váha

Ne všechno musí být v životě digitální! Díky plně mechanické funkci je tato klasická váha vždy připravena k použití a nevyžaduje baterie. Výsledky měření lze zvláště dobře číst na extra velkém měřítku. K dispozici jsou také posuvné ovládací prvky, pomocí kterých můžete „uložit“ svou poslední váhu. Materiál: kov s protiskluzným silikonovým povrchem. Rozměry: 34 x 38 x 7 cm.

Quirumed Mechanická osobní váha

Mechanická analogová váha.   Osobní váha mechanická, jednoduché vážení. Nepotřebujete  žádné baterie.. Maximální kapacita měření: 150 kg. Měřeno na stupnicích 500g. Technické specifikace:   Rozměry: 28,5 x 42,5 x 8,5 cm. Přibližná hmotnost: 3,6 kg.

Laica PS2020 Mechanická osobní váha

Maximální nosnost 110 kg, rozlišení 1kg, kolečko pro vynulování

Osobní mechanická váha Retro

Skvělá mechanická váha v retro provedení má rozsah měření až 130 kg. S velkým a snadno čitelným ciferníkem. Jednoduchá obsluha. Nastavovací kolečko pro přesné výsledky. Rozměry (Š x V x H): 27 x 4,5 x 26,5

váha osobní 120kg mechanická ČER

Váha osobní mechanická s nosností 120 kg.

váha osobní 120kg mechanická BÍ

Váha osobní mechanická s nosností 120 kg.

5467 Osobní váha, max. 180kg

Velká mechanická osobní váha s profesionální technologií měření• v klasickém elegantním "lékařském" designu• maximální kapacita 180 Kg• profesionální vzhled s velkým kruhovým zobrazením hodnot se stupnicí po 1kg• vysoce kvalitní provedení s lesklým chromem• protiskluzová nášlapná plocha• měřící mechanika s přesností na 100g (zobrazení po kg)

váha osobní 130kg mechanická - mix barev

kovové tělo váhy doplňuje příjemná jemná kůže

Pretty up Váha osobní mechanická PU-04, 130 kg, modrá s dekorem

Osobní mechanická váha značky PRETTY UP model PU-04, v modré barvě s obrázky rybiček. Váživost 130 kg, velký ukazatel naměřených hodnot, kolečko pro vynulování.

Pretty up Váha osobní mechanická PU-04, 130 kg, bílá s dekorem

Osobní mechanická váha značky PRETTY UP model PU-04 v bílé barvě s obrázkem kotěte. Váživost 130 kg, čitelný ukazatel hmotnosti, kolečko pro vynulování hodnot.

-->