Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Med akatovy

Nalezeno:    27 produktů

Langnese Med akátový 80x8g

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Med</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>med</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>Výživová hodnota/100g Energetická hodnota 1264 kJ 302 kcal Tuky <0,1g - z toho nasycené MK <0,1g Sacharidy 75 g - z toho cukry 75 g Bílkoviny 0,4 g Sůl <0,1g</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>Výživová hodnota na porci = 8g Energetická hodnota 101 kJ 24 kcal Tuky <0,008g - z toho nasycené MK <0,008g Sa

HoneyMix Med květový akátový 250 g

Med květový akátový - výrazná sladká chuť a svůdná vůně akátových květů předurčuje akátový med k zisku výsadního postavení na vaší snídaňové tabuli. Pomalý proces krystalizace umožňuje, aby med zůstal vláčný do poslední lžičky. Navíc je snadno stravitelný díky vysokému podílu jednoduchých cukrů.

Melicante MEDOMIX Med květový akátový 250g

Kolekce Melicante jsou lahůdky vyrobené jen z medu a nejkvalitnějších, čistě přírodních plodů. Krémová, lahodná a unikátní nejen u nás, ale i ve světě. Je to 100% přírodní, zdravé spojení medu s ovocem, bylinkami, ořechy nebo kakaem, jež mají příznivý vliv na podporu imunity. Akátový med je po právu považován za krále medů.Jeho chuť je mnohem výraznější, a tak je i lepším sladidlem. Akátový med je světle žlutý až nazelenalý a čistě průzračný. Od běžného medu ho poznáte i se zavřenýma očima, stačí k němu přivonět – ucítíte typickou vůni akátového květu. Obsahuje většinu jednoduchých cukrů, proto je výborný na trávení. Hmotnost: 

Bihophar Med květový akátový BIO 450g

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Med květový BIO</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>med</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>med spadá dle Nařízení 1169/2011 do přílohy V - potraviny, které jsou osvobozeny od požadavku na povinné výživové údaje (nezpracované produkty)</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>450g</p><p><strong>PODMÍNKY UCHOVÁNÍ</strong><br>Skladu...

Pleva Med z akátové oblasti 1kg

Pleva Med z akátové oblasti 1kg Akátový med je průhledné až nažloutlé barvy s lehkým zeleným odstínem. Akátový med má v důsledku velmi vysokého obsahu fruktózy výraznou sladkou chuť s jemným aromatem. Vysoký obsah fruktózy způsobí dlouhou dobu tekutosti - krystalizace trvá tak dlouho, že ho dříve sníte :-).

Pleva Med z akátové oblasti 500g

Pleva Med z akátové oblasti 500g Akátový med je průhledné až nažloutlé barvy s lehkým zeleným odstínem. Akátový med má v důsledku velmi vysokého obsahu fruktózy výraznou sladkou chuť s jemným aromatem. Vysoký obsah fruktózy způsobí dlouhou dobu tekutosti - krystalizace trvá tak dlouho, že ho dříve sníte :-).

Lanýžový med Karlić 120g

Jedinečně ochucený akátový eko-med s přidaným bílým lanýžem je speciální lahůdkou pro všechny gurmány. Je vynikající, když se podává ve sladko-slané kombinaci. Vyzkoušejte jej v kombinaci s vyzrálým tvrdým sýrem typu gouda a nejlepší je s lanýžovým sýrem. Je také skvělý s palačinkami nebo sladkým či slaným pečivem. Výrobek neobsahuje žádné konzervanty. 97,8% akátový med z Chorvatska, 2% bílý lanýž (Tuber magnatum Pico)

Med mandle 70g

Mandle v medu 70g Jedinečná medová pochoutka pro zdravé mlsání. Složení: 50% mandle,glukóza,20% akátový květový med. Originální český výrobek. obsah 70g...

Med arašídy 70g

Arašídy v medu 70g Jedinečná medová pochoutka pro zdravé mlsání. Složení: 50% arašídy,glukóza,20% akátový květový med. Originální český výrobek. obsah 70g...

Sansilvestro Moscato DOCG 2020 0.75l

Vůně intenzivní, muškátové. Chuť sladké, osvěžující, akátový med. Doporučujeme aperitiv, těstoviny, lesní ovoce, dezerty.

Baccichetto Ribolla Gialla IGP 2020 0.75l

Vůně svěží, ovocno-krémová, akátový med. Chuť plnější, vyvýžená, oříšky. Doporučujeme krémové polévky, mořské ryby.

Prosecco DOC Biologico Brut

Vůně bohatá, květinově ovocná. Chuť lehká, svěží, citrusy, akátový med. Doporučujeme aperitiv, sushi, rybí maso.

Med lískové ořechy 70g

Lískové ořechy v medu 70g Jedinečná medová pochoutka pro zdravé mlsání. Složení: 50% lískové ořechy,glukóza,20% akátový květový med. Originální český výrobek. obsah 70g

Med kešu ořechy 70g

Kešu ořechy v medu 70g Jedinečná medová pochoutka pro zdravé mlsání. Složení: 50% kešu ořechy,glukóza,20% akátový květový med. Originální český výrobek.

Med vlašské ořechy 70g

Vlašské ořechy v medu 70g Jedinečná medová pochoutka pro zdravé mlsání. Složení: 50% vlašské ořechy,glukóza,20% akátový květový med. Originální český výrobek.

Podobné fráze: