Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medpharma cesnek 1000mg 107 tobolek

Nalezeno:    4 produkty

MedPharma Rybí olej 1000mg + EPA + DHA 107 tobolek

MedPharma Rybí olej 1000mg + EPA + DHA 107 tobolek - Rybí olej je přírodní zdrojem EPA a DHA, biologicky aktivních omega-3 nenasycených mastných kyselin, které mají klíčovou roli v celé řadě životních procesů v lidském těle. .

MEDPHARMA Česnek 1500 mg 107 tobolek VÝHODNÉ balení

Koncentrovaný extrakt česneku setého pro normální tlak, hladinu cholesterolu a funkci imunitního systému.

MedPharma Česnek 1500mg tob.107

MedPharma Česnek 1500mg je doplněk stravy ve formě tobolek. Česnek setý (Allium sativum) je cibulovitá vytrvalá rostlina s charakteristickým aroma. Konzumace česneku v syrovém stavu může dráždit u některých citlivých jedinců žaludek, při tepelném zpracování se však jeho pozitivní účinky velmi minimalizují. Doporučuje se dlouhodobé užívání česneku v syrovém stavu nebo v tobolkách. Česnek přispívá k normální funkci obranyschopnosti organismu. Balení obsahuje 107 tobolek.

MedPharma Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.107

MedPharma Rybí olej 1000mg EPA DHA je doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rybího oleje. Olej se získává z ryb, které žijí ve studených arktických vodách. Rybí olej obsahuje esenciální mastné kyseliny: Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) jsou biologicky aktivní omega-3 nenasycené mastné kyseliny. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). Balení obsahuje 107 tobolek.