Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medpharma chitosan 500mg 67 tablet

Nalezeno:    8 produktů

MedPharma Chitosan 500mg+Vitamin C+Chrom 67 tablet

MedPharma Chitosan 500mg+vit.C+chrom tbl.67 Chitosan je přírodní živočišná vláknina s vysokými vazebnými schopnostmi, která se získává ze schránek mořských korýšů. Svou schopností vázat tuky z potravy přispívá k normálnímu řízení kontroly váhy.

MEDPHARMA Chitosan 500mg+vit.C+chrom 67 tablet

Chitosan je přírodní živočišná vláknina získaná ze schránek mořských korýšů s vysokými vazebnými schopnostmi. Vhodné během redukce tělesné hmotnosti.

MedPharma Chitosan 500mg+vit.C+chrom tbl.67

Tento doplněk stravy obsahuje účinné látky chitosan, vitamín C a chrom. Chitosan je látka s vysokými vazebnými schopnostmi. Je to přírodní vláknina, na kterou se ve střevě navážou tuky a tím se zabrání jejich vstřebávání do krevního oběhu. Napomáhá tedy ke snížení hmotnosti. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu a chrom k normálnímu metabolizmu makroživin. Balení obsahuje 67 tablet.

MedPharma Chitosan 500mg+Vitamin C+Chrom 37 tablet

MedPharma Chitosan 500mg+vit.C+chrom tbl.37 Chitosan je přírodní živočišná vláknina s vysokými vazebnými schopnostmi, která se získává ze schránek mořských korýšů. Svou schopností vázat tuky z potravy přispívá k normálnímu řízení kontroly váhy.

MedPharma Chitosan 500 mg+vit.C+chrom 67 tablet

Chitosan je látka s vysokými vazebnými schopnostmi. Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu. Chrom přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin.

MedPharma Vitamin C 500mg s šípky 67 tablet

MedPharma Vitamin C 500mg s šípky tbl.67 prod.úč. Vitamín C má příznivý vliv na odolnost organismu, zlepšení zdraví cév, dásní a zubů, odstranění pocitu únavy a blahodárné působení při hojení ran.

MedPharma Vitamin C 500mg s šípky tbl.67 prod.úč.

MedPharma Vitamin C 500 mg s šípky je doplněk stravy. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa. Balení obsahuje 67 tablet.

-->