Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medpharma chitosan 500mg 67 tablet

Nalezeno:    11 produktů

MedPharma Chitosan 500mg + vit.C + skořice + chrom 67 tablet

Přípravek usnadňuje redukci hmotnosti, příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru a činnost trávícího traktu.

MedPharma Chitosan 500mg+vit.C+chrom tbl.67

MedPharma Chitosan 500mg Vitamín C Chrom je doplněk stravy, který obsahuje účinné látky chitosan, vitamín C, chrom a skořici.Chitosan je látka s vysokými vazebnými schopnostmi. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g chitosanu denně). Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému a energetického metabolismu, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání. Chrom přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin a udržuje přirozenou hladinu glukózy v krvi.  Balení obsahuje 67 tablet.

MedPharma Chitosan 500 mg+vitamin C+skořice+chrom 67 tablet

MedPharma Chitosan 500mg+vit.C+chrom tbl.67 Chitosan je látka s vysokými vazebnými schopnostmi. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, chrom k normálnímu metabolizmu makroživin.

MEDPHARMA Chitosan 500 mg s vitamínem C 67 tablet

Kombinace Chitosanu s vitamíny a minerály pro normální funkci energetického metabolismu.

MedPharma Vitamin C 500mg s šípky 67 tablet

MedPharma Vitamin C 500mg s šípky 67 tablet - Vitamín C je důležitá antioxidační látka lehce rozpustná ve vodě, což způsobuje její vyplavování z organismu během krátké doby.

MedPharma Yucca 500mg tbl.67

MedPharma Yucca 500mg je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje extrakt ze sušeného kořene juky. Yucca je stále zelená rostlina podobná palmě. Podporuje detoxikaci organizmu. Balení obsahuje 67 tablet.

MedPharma Chitosan 500 mg + vitamin C, skořice, chrom - 67 tablet

Chitosan 500 mg + vitamin C, skořice, chrom\nChitosan je látka s vysokými vazebnými schopnostmi. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g c

MedPharma Yucca 500 mg 67 tablet

MedPharma Yucca 500mg tbl.67 Yucca je stálezelená rostlina podobná palmě. Její výtažek obsahuje mnohé enzymy, chlorofyl, ale především stearanové saponiny, což jsou chemické sloučeniny, jedny z velmi mnoha sekundárních metabolitů (organických látek vznikajících v těle organizmů) z přírodních zdrojů. Yucca je zcela netoxická, vhodná i pro těhotné a kojící ženy.

MedPharma Vitamin C 500mg s šípky tbl.67 prod.úč.

MedPharma Vitamin C 500 mg s šípky je doplněk stravy ve formě tablet s postupným uvolňováním, který obsahuje vitamin C a šípky. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa. Balení obsahuje 67 tablet.

MedPharma L-Carnitin 500 mg+Inulin+Chrom 67 tablet

MedPharma L-Carnitin 500mg+Inulin+Chrom tbl.67 "Spalovač tuků" je aminokyselina, která přenáší mastné kyseliny do svalových buněk, ve kterých dochází k jejich spalování na energii. Vhodné k užívání při vytrvalostních výkonech a pro osoby se zvýšeným výdejem energie.