Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medpharma lecitin 1200mg tob 107

Nalezeno:    5 produktů

MedPharma Lecitin Forte 1325mg tob.107

MedPharma Lecitin Forte je doplněk stravy ve formě tobolek. Lecitin je přírodní látka, směs fosfolipidů získávaných ze sóji. Fosfolipidy patří mezi tuky (lipidy) vytvářející membránu, která chrání buňky před průnikem nežádoucích látek, přičemž nebrání přístupu látek potřebných. Lecitin podporuje fyzické a duševní zdraví, paměť, kognitivní schopnosti, má příznivý vliv na oběhový systém a metabolismus cholesterolu. Účinky a užívání konzultujte se svým lékařem či lékárníkem. Balení obsahuje 107 tobolek.

MEDPHARMA Lecitin Forte 1325mg tob.107

Lecitin je přírodní látka, směs fosfolipidů získávaných ze sóji.

MedPharma Lecitin 1325 mg forte - 107 tob. (8594045472202)

Lecitin – lecitin je přírodní látka, která chrání buňky před průnikem nežádoucích látek, přičemž nebrání přístupu látek potřebných Lecitin je přírodní látka, směs fosfolipidů získávaných ze sóji. Fosfolipidy patří mezi tuky (lipidy) vytvářející membránu, která chrání buňky před průnikem nežádoucích látek, přičemž nebrání přístupu látek potřebných. Účinky a užívání konzultujte se svým lékařem či lékárníkem. DávkováníDoporučené dávkování: 1 tobolka 1x denně. Užívejte během jídla. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. UpozorněníNení určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při...

MedPharma Lecitin Forte 1325mg 107 tobolek

MedPharma Lecitin Forte 1325mg tob.107 Přírodní látka nezbytná pro správnou funkci všech buněk v těle. Lecitin přispívá k udržení normální činnosti jater, mozku a hladiny cholesterolu v krvi.