Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medvedi cesnek

Nalezeno:    167 produktů

Medvědí česnek 90g

Medvědí česnek Do polévek, dušených jídel, na vaječné omelety a zapečené brambory. Složení: česnek medvědí Cena za měrnou jednotku (100 g): 134,44 Kč Tato série se vyznačuje mimořádnou kvalitou jednotlivých koření a velmi příznivou cenou v poměru k hmotnosti. Všechno koření je bez glutamanu sodného. Balení: 90 g Skladem 121Kč

Medvědí česnek BIO 12cm

Latinsky: Allium ursinumMrazuvzdorná bylinka dorůstající výšky 20 až 30 cm. Silné aroma po česneku, ovšem bez jeho nepříjemné pachuti.PoužitíSklízíme především listy, ale i květy se mohou použít při přípravě polévek, salátů, tvarohu.Rozkrájené listy jako posyp na pokrmy. Z listů lze připravit vynikající špenát nebo pesto.PéčeVyžaduje velmi vlhkou půdu na stinných stanovištích.Praktická radaSnižují cholesterol a krevní tlak, pomáhají při redukci váhy, obsahují antioxidační flavonoidy posilující imunitu.

Medvědí česnek 'Gismo' květináč 12cm

Latinský název: Allium ursinium 'Gismo' Voní a chutná jako česnek. Čerstvé listy použít před kvetením, při sušení ztrácí vůni. Lahodný v krémových polévkách, jako pesto nebo jednoduše smíchaný s máslem. Medvědí česnek vyžaduje polostinné stanoviště.

Medvědí česnek řezaný 18g Sonnentor

Aroma připomíná česnek, je ale jemnější a slabší a má v sobě stopy pažitky. S česnekem medvědím můžete zjemnit zeleninové a bramborové pokrmy a saláty, které tak rychle dostanou svěží jarní chuť. Rizoto a tvarohové pomazánky nepotřebují víc než sůl a prostě česnek medvědí.Složení: česnek medvědí bio.Skladování: Skladovat v suchu a chladu.Doba spotřeby: uvedena na obaluVýrobce Sonnentor s.r.o.

Grešík koření Medvědí česnek 15g

Koření Medvědí česnek 15g Toto koření se používá do polévek, dušených jídel, na vaječné omelety a zapečené brambory. Série Dobré koření se vyznačuje mimořádnou kvalitou jednotlivých koření a velmi příznivou cenou v poměru k hmotnosti. Neobsahuje glutaman sodný.

Oříšky z pece - medvědí česnek

Prý mnozí stále nevědí, jak chutná česnek medvědí! To byl k činu hec - rozpálíme pec. Poznejte rafinovou chuť kombinace česneku setého a česneku medvědího. Vytvořili jsme podmanivě aromatickou česnekovou marinádu bez použití oleje, umělých aromat, barviv nebo éček, abychom do této voňavé lázně naložili naše výběrové kešu oříšky a pekany. Výsledek je jako vždy dozlatova vypečený a určitě nezůstane u jednoho sousta!  P.S.: Pokud chcete zvýšit šanci na polibek, nabídněte raději i drahé polovičce. :-)    Složení: jádra kešu ořechů 65,3 %, jádra pekanových

Salvia Paradise Medvědí česnek 120 kapslí

Medvědí česnek kapsle 120ks Medvědí česnek má blahodárný vliv na zdraví srdce a cévní systém, podporuje oběhové funkce, přispívá k udržení normálního metabolismu cholesterolu.

Valdemar Grešík Grešík Medvědí česnek 15g

Medvědí česnek se hodí k dochucení polévek, dušených jídel, vaječných omelet a taktéž na pečené brambory. Složení: česnek medvědí. Bez glutamanu sodného.

Salvia Paradise Medvědí česnek - mletý 50g

Medvědí česnek je vytrvalá rostlina dorůstající výšky až 40 cm. Kořen má cibulovitý, stonek přímý, listy převážně přízemní a řapíkaté, na povrchu potažené kutikulou, proto jsou hladké a světlé. Květy medvědího česneku jsou bílé, drobné a často vytváří květenství ve tvaru okolíku. Plodem je tobolka. Domovinou rostliny je Kavkaz a východní Evropa, ale postupem času se její geofyt rozšiřoval po celé Evropě a Asii.

Salvia Paradise Medvědí česnek - nať 30g

Česnek medvědí (Allium Ursinum) je příbuzný s pažitkou, česnekem a cibulí a po celá staletí je užíván jako kořenicí přísada.

Salvia Paradise Medvědí česnek - nať 70g

Česnek medvědí (Allium Ursinum) je příbuzný s pažitkou, česnekem a cibulí a po celá staletí je užíván jako kořenicí přísada.

Mixit Oříšky z pece - medvědí česnek

Prý mnozí stále nevědí, jak chutná česnek medvědí! To byl k činu hec - rozpálíme pec. Poznejte rafinovou chuť kombinace česneku setého a česneku medvědího. Vytvořili jsme podmanivě aromatickou česnekovou marinádu bez použití oleje, umělých aromat, barviv nebo éček, abychom do této voňavé lázně naložili naše výběrové kešu oříšky a pekany. Výsledek je jako vždy dozlatova vypečený a určitě nezůstane u jednoho sousta! P.S.: Pokud chcete zvýšit šanci na polibek, nabídněte raději i drahé polovičce. :-)

Oříšky z pece - medvědí česnek Mixit

Prý mnozí stále nevědí, jak chutná česnek medvědí! To byl k činu hec - rozpálíme pec. Poznejte rafinovou chuť kombinace česneku setého a česneku medvědího. Vytvořili jsme podmanivě aromatickou česnekovou marinádu bez použití oleje, umělých aromat, barviv nebo éček, abychom do této voňavé lázně naložili naše výběrové kešu oříšky a pekany. Výsledek je jako vždy dozlatova vypečený a určitě nezůstane u jednoho sousta!    Složení: jádra kešu ořechů 65,3 %, jádra pekanových ořechů 22 %, vláknina z kořene čekanky 8 %, himálajská sůl 2,3 %, česnek (...