Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medvidek navod na siti

Nalezeno:    1741 produktů

Dudlu Sada na šití

Skvěle ušito! (Zábava a dobrodružství pro panenky velké 46 cm) Prémie! Staň se švadlenkou! Látky a vzory máš k dispozici. Máš vše, co každá návrhářka potřebuje. Sada obsahuje: 1 figurínu, 1 nefunkční šicí stroj, 1 stůl na šicí stroj, 1 židle, 1 krabičku na šitíčko, 1 pravítko, 1 nůžky, 2 cívky nití, 1 nožík na knoflíkové dírky, 1 křídu, 1 náprstek, 8 knoflíků, 1 metr, 1 polštářky na špendlíky, 1 střih šatů pro panenky a 1 roli látky 29,8 cm x 54,6 cm. Návod je součástí balení. Panenka se prodává samostatně. Síla dívky Zakoupením výrobku „Our Generation“, panenky nebo příslušenství, přispíváte částkou ze zisku nadaci „Free the Children´s Power of a Girls Initiative“. O tom, jak pomáháte m...

Sada na šití z filcu Žabičky

Cena za jedno balení, které obsahuje 3 ks žabiček (v barvě růžové, zelené, žluté) z filcu. Rozměr jedné žabičky po dokončení cca 15 cm. Sada obsahuje vše potřebné na výrobu tří žabiček: výřezy z filcu, samolepicí filcové dekorace, oči, stuhy, plastovou jehlu, nitě, vycpávky a návod k použití. Skvělé na tvoření s dětmi. Pro děti od cca 6 let.

Sada na šití z filcu Malé sovičky

Cena za jedno balení, které obsahuje 4 ks soviček (v barvě růžové, zelené, modré, žluté) z filcu. Rozměr jedné sovičky po dokončení cca 11,5 cm. Sada obsahuje vše potřebné na výrobu čtyř soviček: výřezy z filcu, samolepicí filcové dekorace, oči, stuhy, plastovou jehlu, nitě, vycpávky a návod k použití. Skvělé na tvoření s dětmi. Pro děti od cca 6 let.

Dítě v síti

Kniha Dítě v síti je přehledný a praktický návod, jak přistupovat k výchově a vzdělávání dětí během současné expanze informačních technologií. Zabývá se mnoha paradoxy dnešní „doby datové“, která nabízí dětem i dospělým stejně tak úžasné příležitosti jako dosud netušená rizika. Jak se smysluplně vzdělávat v situaci, kdy všechny informace jsou k dispozici na pár kliknutí, ale je těžké vyznat se v jejich kontextu? Jak zamezit tomu, aby děti upadly do digitální závislosti? Jaké podporovat v dětech užitečné návyky a schopnosti, které jim pomohou uspět v budoucnosti, jež bude stále více závislá na algoritmech? Jak vztahy v rodině uchránit před náporem smartphonů, sociálních sítí a počítačových h...

Patka na šití krajky - coverlocky Bernette b42, b48

Patka na šití krajky - coverlocky Bernette b42, b48 je dokoupitelná patka pro přišívání krajky pro coverlocky Bernette b42 a b48. Návod na použití: 1. Nastavte stroj na a „Široký nebo úzký prádlový steh“ podle látky. 2. Zdvihněte přítlačnou patku a nasaďte „Patku pro našívání krajky“. 3. Zasuňte látku do levého vodítka pod přítlačnou patku k jehlám. 4. Zasuňte krajku do pravého vodítka a pod jehly. 5. Poznámka: pro nasunutí látky a krajky k jehlám použijte pinzetu. 6. Spusťte přítlačnou patku a šijte.

Sada na šití z filcu Medvídci 2 ks

Cena za jedno balení. Balení obsahuje 2 ks hlav medvídků (v barvě fialové a žluté) z filcu. Rozměr po dokončení cca 16x15 cm. Sada obsahuje vše potřebné na výrobu dvou hlav medvídků: výřezy z filcu, samolepicí filcové dekorace, oči, plastovou jehlu, nitě, vycpávky a návod k použití. Skvělé na tvoření s dětmi. Pro děti od cca 6 let.

Sada na šití Berušky z filcu (4 ks)

Cena za jedno balení. Balení obsahuje 4 ks berušek (v barvě zelené, modré, žluté, červené) z filcu. Rozměr po dokončení cca 10 cm. Sada obsahuje vše potřebné na výrobu čtyř berušek: výřezy z filcu, samolepicí filcové dekorace, oči, stuhy, plastovou jehlu, nitě, vycpávky a návod k použití. Skvělé na tvoření s dětmi. Pro děti od cca 6 let.

ZBYTKY - 100% BAVLNA - medvídek na modrém

Kousky materiálů, které můžete využít na šití roušek, na různé aplikace, sešíváním na polštářky, podšívky do oděvů, nebo na Vaše různé tvoření. Také děti na školní výtvarnou výchovu uvítají tyto kousky na jejich nápady! Rozměry jsou uváděny v cm. Kusy jsou označeny písmenem a k němu náleží vždy cena. Pokud není uvedeno jinak, mám od každého rozměru jen jeden kus. Medvídek je velký cca 3x4cm. A 60x35cm = 13,-Kč mám 6 kusů

Patka na šití poutek - coverlocky Bernette b42, b48

Patka na šití poutek - coverlocky Bernette b42, b48 je dokoupitelná patka na šití poutek pro coverlock Bernette b42 a b48. Návod na použití: 1. Nastavte stroj na „Prádlový steh“, použijte jehly C a E. 2. Poznámka: Použijte pásku šířky 1”- 1 1/4” (25-28 mm). Ustřižením pásky šikmo dosáhnete vyšší pružnosti. 3. Zdvihněte přítlačnou patku a nasaďte „Patku pro poutka na pásek“. 4. Pro snazší navlečení do patky odstřihněte rohy látky. 5. Navlečte pásku do vodítka vpředu na patce pomocí pinzety. 6. Vytáhněte cca 2” (50 mm) pásky dozadu za patku. 7. Spusťte přítlačnou patku a šijte, poutka na pásek se vytvářejí bez látky pod patkou....

Kreativní sada šití LUCY

Kreativní sada šití LUCY Sada na šití, obsahuje vše, co potřebujete pro zhotovení polštářku ve tvaru lamy Lucy. Hotový polštářek lze využít i jako měkkou textilní hračku nebo jako dekoraci do dětského pokoje. Kreativní sada šití rozvíjí manuální zručnost a představivost. Vhodné i pro začátečníky. Kreativní sada šití LUCY - obsah balení: 5x barevná látka (16 x 16 cm) 2x plyšová látka (30 x 24 cm) 3x bavlnka (4 m) 1 balení flitrů jehla výplňový materiál šablony, návod na šití Na kreativní sadu šití Lucy poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. Vhodné pro děti od 6 let. Návod pro Kreativní sada šití LUCY ke stažení zde.

Trampolína S Bezpečnostní Sítí

Tato skvělá trampolína nabízí hodiny zábavy pro velké i malé děti! Trampolína v černé a stříbrné barvě s průměrem asi 305 cm má pevný rám z pozinkovaných ocelových trubek. Povrch na skákání ze 100% polypropylenu má 64 pružin a okrajový kryt. Integrovaná bezpečnostní síť navíc poskytuje větší bezpečnost. Součástí balení je i kryt rámu odolný vůči UV záření a montážní návod. Trampolína je max. 150 kg zatížitelná a vhodná pro venkovní použití.

NAŽEHLOVACÍ MEDVÍDEK

Aplikace vhodná na světlý-předem vypraný textil, viz přiložený návod. Velikost obrázku cca13cm = 49Kč

Nejlepší kamarád - Medvídek

Ušijte si heboučkého medvídka Teddyho se sadou Nejlepší kamarád - Medvídek z kolekce Albi Science. Sada je určena pro děti od 8 let, které seznámí se základy šití v ruce, čímž zábavnou formou potrénují manuální zručnost. Váš nejlepší kamarád je navíc vyroben z recyklovaného materiálu, který šetří přírodu. Vložte do něj srdíčko a svěřte mu svá tajemství, nebo medvídka darujte milovanému člověku. Na konci dne nezapomeňte medvídka uložit do postýlky, kterou si složíte z krabice, ve které je zabalen, čímž z "odpadu" vykouzlíte další prvek, se kterým si užijete spoustu zábavy. Sada Nejlepší kamarád - Medvídek obsahuje: střižený plyš - přední a zadní část, 2 ruce - připravené k přišití, 2 nohy - ...

Metráž medvídek oboustranný

Metráž medvídek oboustranný, složení 100%polyester, gramáž 230g-m2, šíře 150cm, nádherná měkkoučká metráž na šití čepiček, šálek, mikinek, overálků, dek apod., cena za 1m, skladem také v hnědé barvě.

★.¸¸¸. •°Nažehlovací medvídek ★.¸¸¸. •

Nažehlovačka je určena na světlý textil.Velikost cca 10 cm. Nažehlíte klasickou žehličkou.Návod přiložím. Nažehlovačka může být lesklá, nebo matná, podle toho jak strhnete papír.Za tepla je matná, za studena lesklá, to vše obdržíte v návodu. Jsou určené na světlý textil! ve velikosti 5cm za 10kč ve velikosti 10cm za 20kč ve velikosti 15cm za 40kč ve velikosti 20cm za 70kč JDE UDĚLAT SE JMÉNEM, ČÍSLICI... STAČÍ SI NAPSAT :)