Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mega bloks

Nalezeno:    432 produktů

Mega Bloks Mimoňové

Vydej se vstříc ztřeštěným dobrodružstvím s novinkami od Mega Bloks Mimoňové!

Mega Bloks Mimoňové

Vydej se vstříc ztřeštěným dobrodružstvím s novinkami od Mega Bloks Mimoňové!

MEGA BLOKS Farma

Postavte malému farmáři krásnou červenou farmu. Posaďte figurku do traktůrku a pošlete farmáře na obhlídku hospodářství. Z Mega Bloks se dá složit věž vysoká až 61 cm, nebo větší plocha pozemních budov.

MEGA BLOKS Junior

Mega Bloks Junior 180 ks Sestavte si autíčko, domeček, nebo vysokou věž. Fantazii se meze nekladou. Veškeré příslušenství je vyrobeno z velice kvalitního a nezávadného plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození. - Vhodné pro děti od 5 let.

MEGA BLOKS Letiště

Postavte letiště včetně kontrolní věže. Až se pilot dovolá na letový provoz z kontrolní věže, bude jen na dítěti, kam ho nechá přistát. Z Mega Bloks se dá složit věž vysoká až 61 cm, nebo větší plocha pozemních budov.

Mega Bloks safari

Mega Bloks Safari Divoká safari jízda se 3 roztomilými zvířátky a spoustou překvapení je tady! Při stavění a hraní si děti užijí houpání, dupání a řvaní jako v opravdové džungli! Nejprve je potřeba sestavit safari zoo pro tři rozkošné zvířecí kamarády Block Buddies TM. Pak zábava s opičkou, slonem a tygříkem může začít. - Vhodné pro děti od 1 roku.

MEGA BLOKS Spongebob

Stavebnice od Mega Bloks, oblíbená figurka s filmu Spongebob. Má 284 dílků, včetně postavičky. Cena 699,-kč

Mega Bloks Construx Mix

Mega Bloks Construx Mix 875 ks Popusťte uzdu své fantazii s těmito 875 kostkami oblíbené stavebnice Mega Bloks. Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek. - Vhodné pro děti od 5 let.

Mega Bloks Construx Mix

Mega Bloks Construx Mix 1625 ks Popusťte uzdu své fantazii s těmito 1625 kostkami oblíbené stavebnice Mega Bloks. Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek. - Vhodné pro děti od 5 let.

MEGA BLOKS Spongebob

Oblíbená stavebnice MEGA BLOKS s postavičkou SPONGEBOB, stavebnice obsahuje 451 dílů, ze kterých se poskládá postava SPONGEBOBa velkého 26cm. Může sloužit jako pokladnička a k němu druhá malá postavička. Jedná se o dovoz z Německa, jen omezené množství, proto neváhejte :-) Cena 949,- kč

Mega Bloks Mega Construx KID (800)

Mega Bloks Construx Kid 790 ks S 790 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu! Představivost a kreativita vašich dětí s těmito barevnými kostkami klasických tvarů nebude znát mezí. Balení obsahuje neuvěřitelných 790 kostek, které prohlubují představivost a se kterými vaši malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů! Set se hodí pro zkušené i začínající stavitele nebo jen jako rozšíření vaší sbírky. Buďte kreativní, začněte stavět! Ideální pro děti od 4 let. Obsahuje 790 kostek a speciálních dílů v 8 klasických barvách. - Vhodné pro děti od 8 let.

Mega Bloks Mega Construx PRO (800)

Mega Bloks Construx Pro 790 ks Posuňte meze svojí kreativity s těmito 790 kostkami! Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách, klasických tvarech a s mnoha speciálními díly. Balení obsahuje neuvěřitelných 790 kostek a speciálních dílů včetně nosníků, zábradlí a mini základen. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku. Ideální pro děti od 5 let. Obsahuje 790 kostek v maskovacích barvách, kostky v podobě mramorových kvádrů, průhledné kostky a speciální díly zahrnujícími nosníky, zábradlí, mříže, mini rampy a mini základny. - Vhodné pro děti od 5 let....

Mega Bloks hasičský vůz

Mega Bloks Hasičský vůz Postavte si se svým drobečkem hasičský vůz MEGA BLOKS. Kostičky jsou vyráběny tak, aby malým dětem padly přesně do rukou a dobře se zapasovávaly, proto jsou ideální i pro malé děti. - Vhodné pro děti od 1 do 5 let - Kostičky lehce padnou do malých rukou - Úložná krabice pro rychlý a snadný úklid - Sada je kombinovatelná se všemi First Builders sadami - Obsahuje 10 kostek

Mega Bloks 100 kostek

Mega Bloks 100 kostek Postav si svůj dům nebo hrad z barevných kostek a zabav se na celé odpoledne. V balení je 100 kostek, můžeš tedy pustit uzdu své fantazii. - Vhodné pro děti od 1 roku.

-->