Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Menic hlasu

Nalezeno:    83 produktů

Měnič hlasu SPY

Měnič hlasu. 3 módy - normální, zkreslený, robotický. Ovládání hlasitosti a výšky hlasu. Odnímatelný Nezbytná výbava pro každého špiona. Změň svůj hlas k nepoznání, aby tě nikdo nepoznal. Měnič hlasu patří k povinné výbavě každého agenta. Na výběr máš ze 3 hlasů - normální, zkreslený, robotický. Ovládat můžeš také hlasitost a výšku hlasu. Odnímatelný reproduktor. ON/OFF spínač. Doporučený věk: od 8 let    

SpyX Měnič hlasu

Vyzkoušej super měnič hlasu a pobavíš sebe, i své kamarády.

Wiky SPY Měnič hlasu

SPY měnič hlasu je nedílnou součástí výbavy každého malého špiona. Skryj svou identitu y vyzkoušej, jak by tvůj hlas mohl znít v jiném stylu. Měnič hlasu ti umožní využít 3 různé módy hlasu.

Malý megafon - měnič hlasu

Originální malý megafon - měnič hlasu. Chtěli jste si někdy vyzkoušet mluvit jako robot? Tento megafon vám hlas změní perfektně. Možná jednoduchá věcička, ale užijete si tolik zábavy, že ji nebudete chtít pustit z ruky.

SpyX Tajný Měnič hlasu

Měnič hlasu, který zajistí, že malého špiona v případě potřeby nikdo nerozpozná. Šest zvukových efektů promění hlas malého agenta k nepoznání a on tak nemusí neodhalit svoji totožnost. Funkčnost: mění hlas na mimozemšťana, robota, vysoký hlas, apod. Kupte malému špionovi měnič hlasu SpyX! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Baterie: 2 x AAA  (nejsou součástí) Rozměry měniče: ...

SpyX tajný měnič hlasu

Změňte svůj hlas v reálném čase a skryjte svoji identitu.

SpyX tajný měnič hlasu

Změňte svůj hlas v reálném čase a skryjte svoji identitu.

Alltoys SpyX tajný měnič hlasu

Změňte svůj hlas v reálném čase a skryjte svoji identitu. Tento měnič hlasů umožňuje 6 různých módů zkreslení. Např: mimozemšťan, robot, vysoký hlas.

Alltoys SpyX tajný měnič hlasu

Změňte svůj hlas v reálném čase a skryjte svoji identitu. Tento měnič hlasů umožňuje 6 různých módů zkreslení. Např: mimozemšťan, robot, vysoký hlas. Věk: 6 +. Vyžaduje 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení).

UD Malý megafon - měnič hlasu

Chtěli jste si někdy vyzkoušet mluvit jako robot? Tento megafon vám hlas změní dokonale. Možná jednoduchá věcička, ale užijete si tolik zábavy, že ji nebudete chtít pustit z ruky.Stačí si zvolit jednu ze tří modulací hlasu na boční straně a začít hovořit do mikrofonu. Je vhodný třeba na párty a firemní večírky. Originální měnič hlasu Napájení : 1 x 12V (MN21/A23)-součást balení Materiál : plast Dvě různé barvy, odesílány náhodně

MASKA TRANSFORMERS BUMBLEBEE MĚNIČ HLASU

Staňte se válčeníkem z filmu Transformers: Poslední rytíř a zažijte nezapomenutelnou akci. Tato maska změní váš hlas a budete znít přesně jako Bumblebee. Maska také vydává zvukové efekty a obsahuje 5 frází z filmu. Baterie (3x AAA) jsou součástí balení. Maska je vhodná pro děti od 5 let.

Mattel Toy Story Alienizer měnič hlasu

Měnič hlasu jménem Alienizer je skvělý způsob, jak nechat svůj hlas znít, jako kdyby patřil jednomu ze zelených mimozemšťanů z filmů Toy Story. Držte měnič u úst jako vysílačku a stiskněte tlačítko na boku. Když vaše dítě promluví do mikrofonu, hračka změní jeho hlas a bude znít přesně jako filmový mimozemšťan!

Batman helma a měnič hlasu se zvuky

Chcete znít jako superhrdina Batman? Oblékněte si masku na hlavu a vystrašte nepřítele zářícíma očima a 15 různými bojovými zvuky.

SPIN - Batman Helma A Měnič Hlasu Se Zvuky

Chcete znít jako superhrdina Batman? Oblékněte si masku na hlavu a vystrašte nepřítele zářícíma očima a 15 různými bojovými zvuky. Stačí stisknout tlačítko na boku masky. Díky vestavěnému modulátoru řeči bude vše, co říkáte, vysloveno hlasem samotného Batmana. V okamžiku se můžete cítit jako Batman a skrývat svou skutečnou tvář za maskou připevněnou pohodlným popruhem. Chcete-li si zábavu ještě vylepšit, obohaťte svůj kostým akční rukavicí Batman (prodává se zvlášť).

-->