Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Merlot bag in box

Nalezeno:    293 produktů

Marrenon - Merlot, bag in Box, 5l

Merlot - víno z jihu Francie v 5l bag in boxu. Víno kombinující ovocnost a plností a jemnými tříslovinami.

Vinařství Vajbar Merlot, bag in box, polosladké, Vajbar, 5l

Víno má krásnou temně rudou barvu. Vůně je ovocná s výraznými tóny přezrálých třešní a višní, doplněná jemnou kořenitostí. V chuti je velmi hebké a sametové s harmonicky sladěnými tříslovinami a příjemnou kyselinkou. 

Vinařství Vajbar Merlot, bag in box, SUCHÉ, Vajbar, 5l

Víno má krásnou temně rudou barvu. Vůně je ovocná s výraznými tóny přezrálých třešní a višní, doplněná jemnou kořenitostí. V chuti je velmi hebké a sametové s harmonicky sladěnými tříslovinami a příjemnou kyselinkou. 

Marrenon - Merlot IGP, bag in Box, 10l

Červené víno (odrůda Merlot) v 10L Bag-in-boxu s dávkovačem umístěným přímo v balení. Víno vydrží 2 měsíce po prvním použití.

Vinařství Viňa Tarapacá Tarapacá, Cabernet sauvignon - Merlot, bag in box, 3l

Tato excelentní kombinace Cabernetu a Merlotu byla vyrobená z hroznů sklízených v březnu. Víno bylo kvašeno v nerezových tancích, aby bylo dosaženo hluboké barvy a udrženo jeho delikátní a dlouhotrvající ovocné aroma. Doporučená teplota podávání je 16-18 °C. Víno je vhodné k pečenému a dušenému hovězímu a vvepřovému masu, ke grilovanému jehněčímu, k pokrmům z vnitřností. Skladovací potenciál tohoto vína je 3-4 roky.

Merlot IGT Veneto, bag in box, 5l

Červené víno z italského Veneta z odrůdy Merlot.

Tarapaca Cabernet Sauvignon Merlot víno červené 3L bag in box

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Víno z Chile</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>Víno z hroznů révy vinné</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>3 L</p><p><strong>PŮVOD</strong><br>Chile</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>VINICOLA, s.r.o.Lanžhotská 3472/27690 02 Břeclav</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>13 - 15% obj.</p>

Bag in box, 100% Merlot, Il Cinque, Veneto, Vinařství Cantine Vitevis, 5litrů, 12%

Červené víno s intenzivními a elegantními tóny ovoce červených bobulí. NYNÍ V NOVÉM ELEGANTNÍM DESIGNU. Vhodné podávat k bílému a červenému masu, ke stařeným sýrům. Vyrobené z červených hroznů kraje Veneto. Vhodné ke grilování

Pinot Grigio, bag in box, 3l

Osvěžující suché víno s chutí hrušek a citrusových plodů typických pro odrůdu Pinot Grigio.

Gruner Veltliner, bag in box, 3l

Suché, ovocné a lehké s klasickým, i když jemně, Veltlínským kořením. Vůně vícevrstvá s tóny citrusových plodů, červeného jablka a růže. Čerstvý a elegantní na patře, výrazný, s odpovídajícím závěrem.

Riesling Neon, bag in box, 3l

Jasná vůně Riesling připomíná tropické ovoce, na patře lze vnímat živou souhru sladkosti a kyselosti.