Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mexx pro zeny

Nalezeno:    250 produktů

Mexx Woman deospray pro ženy

Mexx Woman deospray pro ženy. Tato svěží, citusová Mexx Woman je určena pro veselé a optimistické ženy. Mexx Woman je osvěžující mix ze šťavnatého ovoce, krásných květin a dřevitě svůdných tónů.

Mexx Black Woman toaletní voda pro ženy

Mexx Black Woman toaletní voda pro ženy. Mexx Black pro ženy byla uvedena na trh v roce 2009 současně v páru s pánskou verzí. Mexx Black vnáší novou energii mezi parfémy a modely značky Mexx.

Mexx Black Woman toaletní voda 30 ml pro ženy

Mexx Black Woman toaletní voda 30 ml pro ženy. **Mexx Black** pro ženy byla uvedena na trh v roce 2009 současně v páru s pánskou verzí. _Mexx Black_ vnáší novou energii mezi parfémy a modely značky Mexx.

Mexx Black For Her toaletní voda Pro ženy 30ml

**Mexx Black** pro ženy byla uvedena na trh v roce 2009 současně v páru s pánskou verzí. _Mexx Black_ vnáší novou energii mezi parfémy a modely značky Mexx.Hlavafrézie,měsíček,pivoňka,černý rybízSrdcehruška,liči,lotos,meruňka,virginské cedrové dřevoZákladambra,santalové dřevo,vanilka

Mexx Black Woman Toaletní voda 30 ml pro ženy

**Mexx Black** pro ženy byla uvedena na trh v roce 2009 současně v páru s pánskou verzí. _Mexx Black_ vnáší novou energii mezi parfémy a modely značky Mexx.

Mexx Woman parfémovaná voda pro ženy

Mexx Woman parfémovaná voda pro ženy. Tato svěží, citusová Mexx Woman je určena pro veselé a optimistické ženy. Mexx Woman je osvěžující mix ze šťavnatého ovoce, krásných květin a dřevitě svůdných tónů.

Mexx Woman deospray 75 ml pro ženy

Mexx Woman deospray 75 ml pro ženy. Tato svěží, citusová **Mexx Women** je určena pro veselé a optimistické ženy. _Mexx Women_ je osvěžující mix ze šťavnatého ovoce, krásných květin a dřevitě svůdných tónů.

Mexx Pure Woman toaletní voda pro ženy

Mexx Pure Woman toaletní voda pro ženy. Mexx představuje sebevědomou a bezstarostnou dvojici vůní Pure. Vůně Mexx Pure je kreativní, přirozená a hravá. Parfém Mexx Pure je určena pro ty, kteří se nebojí odhalit světu své pravé já.

Mexx Pure Woman toaletní voda pro ženy

Mexx Pure Woman toaletní voda pro ženy. Mexx představuje sebevědomou a bezstarostnou dvojici vůní Pure. Vůně Mexx Pure je kreativní, přirozená a hravá. Parfém Mexx Pure je určena pro ty, kteří se nebojí odhalit světu své pravé já.

Mexx Fresh Woman toaletní voda pro ženy

Mexx Fresh Woman toaletní voda pro ženy. Mexx představuje dvojici parfémů Fresh. Svěží a energický parfém inspirovaný hlubokým azurovým oceánem. Mexx Fresh Woman vybízí k ponoření se do této fantazie.

Mexx Energizing Woman toaletní voda pro ženy

Mexx Energizing Woman toaletní voda pro ženy. Parfém **Mexx Energizing Woman** přinášející spoustu pozitivní energie, optimismu, vzrušení a zážitků se stane Vaším oblíbeným. Svoboda a láska k životu se staly inspirací tohoto nádherného parfému pro ženy. Osvěžující pocit letního rána, vycházejícího s

Mexx Woman parfémovaná voda Pro ženy 40ml

Ženská, elegantní a optimistická. Přesně taková je vůně **parfémované vody pro ženy Mexx Woman**, která je až po okraj naplněná radostí ze života. Ovocně-květinová vonná kompozice, ukrytá za elegantním designem flakonku, je vytvořena pro všechny ženy, jež prožívají život s úsměvem na rtech. Vůně byla uvedena na trh v roce 2000 a hodí se na každodenní nošení. ### Optimistická ovocně-květinová vůně značky Mexx Parfémovaná voda se s prvními akordy představuje souhrou svěžího bergamotu, citronu, a černého rybízu. Tyto ovocné akordy vám poskytnou žádoucí osvěžení během celého dne. Zatímco úvod patřil ovocným notám, srdce je plně oddáno květinám. Do květinového závoje vás zahalí souhra růže, ně...

-->