Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mikrovlnna trouba s horkym vzduchem

Nalezeno:    110 produktů

Elektrická trouba Tristar OV-3625, 28 litrů s horkým vzduchem

Elektrická trouba Tristar OV-3625, 28 litrůVolně stojící trouba Tristar OV-3625 s kapacitou 28 litrů a volitelnou funkcí horkého vzduchu vhodná pro malé rodiny, školní koleje nebo na chatu. Trouba má velké okénko s dvojitým sklem je vynikající pro grilování a pečení mnoha druhů potravin. Trouba má pro optimální opékání vrchní i spodní topné těleso. Je vybavena 60-ti minutovým časovačem, přičemž teplotu pečení lze plynule nastavit přepínačem na přední straně. Horní i spodní topné těleso lze nastavit současně, nebo zvlášť.volně stojící elektrická trouba objem: 28 litrů6 programů ohřevupříslušenství: rošt, pečicí plech, rukojeť pro rošt a plechfunkce horký vzduch vnitřní osvětleníautomatické v...

Elektrická trouba Tristar OV-1441, 28 litrů s horkým vzduchem

Elektrická trouba TRISTAR OV-1441 Kompaktní trouba Tristar s obsahem 28 litrů. Trouba má velké okénko, je vynikající pro pro grilování, pečení a přípravu sendvičů. Trouba má vrchní i spodní topné těleso pro optimální opékání. Je vybavena 60-ti minutovým časovačem, teplotu pečení lze plynule nastavit přepínačem na přední straně. Horní i spodní topné těleso z nerezové oceli lze nastavit současně, nebo zvlášť. volně stojící elektrická trouba 28 litrů6 stupňů nastavení teplotyvnitřní rozměr 30 x 35,5 x 26 cmrošt součástípečicí plech součástírukojeť pro rošt součástífunkce rozmrazovánífunkce horký vzduchvolitelná teplota pečení 100 - 230°Cnastavitelný časovač se zvukovým znamením, max. 60...

Elektrická trouba Tristar OV-3630, 38 litrů s horkým vzduchem

Elektrická trouba Tristar OV-3630, 38 litrů Volně stojící trouba s kapacitou 38 litrů a volitelnou funkcí horkého vzduchu je dobře vybavený přístroj. Trouba má velké okénko a je vynikající pro pro grilování i pečení mnoha druhů potravin. Trouba má pro optimální opékání vrchní a spodní topné těleso. Je vybavena 90-ti minutovým časovačem a teplotu pečení lze plynule nastavit přepínačem na přední straně. Horní i spodní topné těleso lze nastavit současně, nebo zvlášť. volně stojící elektrická trouba 38 litrů6 programů ohřevurošt součástípečicí plech součástírukojeť pro rošt součástífunkce rozmrazovánífunkce horký vzduchvnitřní osvětleníautomatické vypnutívolitelná teplota pečení 0 - 230°Cnast...

Elektrická trouba Tristar OV-3635, 48 litrů s horkým vzduchem

Elektrická trouba TRISTAR OV-3635Volně stojící trouba s kapacitou 48 litrů a volitelnou funkcí horkého vzduchu je dobře vybavený přístroj vhodný pro malé rodiny nebo pro školní koleje. Trouba má velké okénko a je vynikající pro grilování, pečení mnoha druhů potravin. Trouba má pro optimální opékání vrchní i spodní topné těleso. Je vybavena 90-ti minutovým časovačem, přičemž teplotu pečení lze plynule nastavit přepínačem na přední straně. Horní i spodní topné těleso z nerezové oceli lze nastavit současně, nebo zvlášť. kapacita 48 litrů6 programů ohřevusoučástí: rošt, pečicí plech, rukojeť pro roštfunkce: rozmrazování, horký vzduch, otočného griluvolitelná teplota pečení 0 - 230°Cvnitřní roz...

Mikrovlnná trouba Candy MIC 256 EX nerez

Nerez mikrovlnná trouba s grilem a horkým vzduchem. Gril zapuštěný v horní části trouby, dosahuje nastavenou teplotu za několik sekund. Navíc díky dosahovaným vysokým teplotám funguje také jako samočisticí, kdy skvrny od vařených jídel snadno a jednoduše automaticky odstraní. Stejně tak rozmrazování je jednoduché. Při automatickém odmrazování stačí nastavit hmotnost rozmrazované potraviny a trouba zařídí vše sama. Mikrovlnné trouby Candy mají přednastavené automatické Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Mikrovlnná trouba Samsung MC28H5015AW

Stylová volně stojící mikrovlná trouba Samsung MC28H5015AW se vyznačuje především možností zdravého vaření. Celkový vnitřní objem 28 litrů umožňuje vložení i většího talíře s jídlem. Ovládání pomocí tlačítek a přehledného displeje umožní jednoduché nastavení požadovaného program. Inteligentní mikrovlnka Samsung MC28H5015AW disponuje 15 přednastavenými režimy k rychlé a zdravé přípravě jídla. Konvenční vaření horkým vzduchem budou vaše jídla čerstvá a dokonale uvařená. V mikrovlnce lze vařit zeleninu,...

CASO IMCG 25

Volně stojící mikrovlnná trouba s horkým vzduchem a grilem v černém provedení s celkovým objemem 23 l, elektronickým digitálním displejem a dotykovým ovládáním. Caso IMCG 25 má interiér vyrobený kompletně z nerezové oceli a disponuje 14 úrovněmi mikrovlnného výkonu.

CASO IMCG 25 - rozbaleno

Volně stojící mikrovlnná trouba s horkým vzduchem a grilem v černém provedení s celkovým objemem 23 l, elektronickým digitálním displejem a dotykovým ovládáním. Caso IMCG 25 má interiér vyrobený kompletně z nerezové oceli a disponuje 14 úrovněmi mikrovlnného výkonu.

CASO MCG 25 chef

Volně stojící mikrovlnná trouba s horkým vzduchem a grilem ve stříbrném provedení s celkovým objemem 25 l, elektronickým digitálním displejem a tlačítkovým ovládáním. Caso MCG 25 chef je kompletně vyrobena z nerezové oceli a disponuje 10 úrovněmi mikrovlnného výkonu a 10 úrovněmi horkého vzduchu 110–200 °C.

CASO MCG 30 chef

Volně stojící mikrovlnná trouba s horkým vzduchem a grilem ve stříbrném provedení s celkovým objemem 30 l, elektronickým digitálním displejem a tlačítkovým ovládáním. Caso MCG 30 chef je kompletně vyrobena z nerezové oceli a disponuje 5 úrovněmi výkonu mikrovlnné trouby a 10 úrovněmi horkého vzduchu 110–200 °C.

CASO MCG 25 Ceramic chef

Volně stojící mikrovlnná trouba s horkým vzduchem a grilem ve stříbrném provedení s celkovým objemem 25 l, plochým keramickým dnem a tlačítkovým ovládáním. Caso MCG 25 Ceramic chef má interiér z nerezové oceli pro snadné čištění a disponuje 10 úrovněmi mikrovlnného výkonu a 10 úrovněmi horkého vzduchu 110–200 °C.

CASO MCG 30 Ceramic chef

Volně stojící mikrovlnná trouba s horkým vzduchem a grilem v nerezovém provedení s celkovým objemem 30 l, plochým keramickým dnem a tlačítkovým ovládáním. Caso MCG 30 Ceramic chef je kompletně vyrobena z nerezové oceli pro snadné čištění a disponuje 10 úrovněmi mikrovlnného výkonu a 10 úrovněmi horkého vzduchu 110–200 °C.

Severin MW 7752

Volně stojící mikrovlnná trouba s grilem, horkým vzduchem, celkovým objemem 23 l, 10 úrovněmi výkonu a 8 programy automatického vaření. Severin MW 7752 disponuje jednoduchým použitím EasySelect a všestranným pečením a přípravou pokrmů díky funkci horkého vzduchu až do 200 °C.

Severin MW 7753

Volně stojící mikrovlnná trouba s grilem, horkým vzduchem, celkovým objemem 23 l, 10 úrovněmi výkonu a 8 programy automatického vaření. Severin MW 7753 disponuje jednoduchým použitím EasySelect a všestranným pečením a přípravou pokrmů díky funkci horkého vzduchu až do 200 °C.

Severin MW 7753 - zánovní

Volně stojící mikrovlnná trouba s grilem, horkým vzduchem, celkovým objemem 23 l, 10 úrovněmi výkonu a 8 programy automatického vaření. Severin MW 7753 disponuje jednoduchým použitím EasySelect a všestranným pečením a přípravou pokrmů díky funkci horkého vzduchu až do 200 °C.

-->