Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mikrovlnne talire

Nalezeno:    1570 produktů

Otočné podpěry do mikrovlnné trouby

Otočné podpěry do mikrovlnné trouby Vhodné pro mikrovlnné talíře o průměru 24,5 cm.   Průměr závitu: 1 cm Délka ramene: 9 cm Obsah balení: 1 ks

Magnet 3Pagen Chňapka do mikrovlnné trouby

Konec s puchýři! Pověste tuto chňapku hned vedle Vaší mikrovlnné trouby. Pak je vždy po ruce, abyste mohli vyndat horké talíře a mísy.

Dezertní talíře 18 cm

Sada 12 ks jednorázových ekologických, kompostovatelných talířů. Lze je dát do tříděného odpadu. Lze je použít do mražáku i do mikrovlnné trouby (do maximální teploty 100 st.C). Vyrobené z cukrového vlákna, které je získané z rostlin s rychlým růstem. Ekologická a šetrné, chránící pralesy. Odpovídají směrnici EN13432. Průměr 18 cm.

Hluboké talíře 19 cm

Sada 12 ks jednorázových ekologických, kompostovatelných talířů. Lze je dát do tříděného odpadu. Lze je použít do mražáku i do mikrovlnné trouby (do maximální teploty 100 st.C). Vyrobené z cukrového vlákna, které je získané z rostlin s rychlým růstem. Ekologická a šetrné, chránící pralesy. Odpovídají směrnici EN13432. Průměr 19 cm.

Mělké talíře 23 cm

Sada 12 ks jednorázových ekologických, kompostovatelných talířů. Lze je dát do tříděného odpadu. Lze je použít do mražáku i do mikrovlnné trouby (do maximální teploty 100 st.C). Vyrobené z cukrového vlákna, které je získané z rostlin s rychlým růstem. Ekologická a šetrné, chránící pralesy. Odpovídají směrnici EN13432. Průměr 23 cm.

! NOVĚ - Violetta - talíře 20cm, 8ks

VIOLETTA - párty talíře, průměr 19,5cm, papírové. 8ks v balení. Barevné vyobrazení na fotce je přibližné, nemusí přesně odpovídat skutečné barvě produktu. Nepoužívejte do mikrovlnné trouby.

Porcelánové talíře Růže, 4 ks

Krásně zdobené porcelánové talíře na slavnostní stůl s motivem růže. Lze bezpečně použít v mikrovlnné troubě i mýt v myčce. V balení 4 kusy. Ø 23 cm

Ledové království - talíře 23cm, 8ks

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ (FROZEN) - Kouzelné párty talíře velké, průměr 23 cm, papírové. 8ks v balení. Barevné vyobrazení na fotce je přibližné, nemusí přesně odpovídat skutečné barvě produktu. Nepoužívejte do mikrovlnné trouby.

Dezertní talíře Levandule, 4 ks

Talíře s dekorem levandule, motýlů a růží přinášejí na váš stůl nádech Provence. Každý talíř je zdobený jiným dekorem. Vyrobené z porcelánu New Bone China. hodné do myčky a mikrovlnné trouby. Rozměry: Ø 20 cm

Sedm trpaslíků - talíře 20cm, 10ks

SEDM TRPASLÍKŮ - párty talíře, průměr 19,5cm, papírové. 10ks v balení. Ideálně doplní párty na téma Sněhurky a sedmi trpaslíků :-) Barevné vyobrazení na fotce je přibližné, nemusí přesně odpovídat skutečné barvě produktu. Nepoužívejte do mikrovlnné trouby.

Sedm trpaslíků - talíře 23cm, 10ks

SEDM TRPASLÍKŮ - Kouzelné párty talíře velké, průměr 23 cm, papírové. 10ks v balení. Ideálně doplní párty na téma Sněhurky a sedmi trpaslíků :-) Barevné vyobrazení na fotce je přibližné, nemusí přesně odpovídat skutečné barvě produktu. Nepoužívejte do mikrovlnné trouby.

WPro Sada do mikrovlnné trouby DFL 201 (484000008853)

Nádobí do mikrovlné trouby pro mikrovlnné trouby 2v1, obsahuje plastový kryt na talíř a rozmrazovací talíř, průměr 27 cm Nabízíme vám tuto praktickou sadu do mikrovlnné trouby od značky Wpro. Tato sada se skládá z rozmrazovacího talíře 2v1 o průměru 27 cm, kdy jedná strana pomůže dokonale rozmrazit jídlo a druhá s nelepivou deskou se skvěle hodí pro opakovaný ohřev. Další součástí sady je plastový kryt na talíř se čtyřmi větracími otvory, ergonomickým tvarem s průměrem 26,5 cm. Plastový kryt udrží vaši mikrovlnnou troubu v čistotě a vaše jídlo déle teplé.  Klíčové vlastnosti sady do mikrovlnné trouby Wpro DFL 201Kvalitní příslušenství do mikrovlnné trouby DFL 2...

Dva dárkové smaltované talíře - mořský svět

Máte rádi trochu exotiky a milujete moře a oceány? Motiv mořských plodů je krásný a pro někoho může být opravdu srdeční záležitostí. Vychutnejte si tento pocit při pohledu na talíř s motivem mořských plodů. Podávejte své kulinářské výtvory na těchto dvou smaltovaných talířích, z nichž každý hraje úžasnými barvami podmořského světa. Dávno odzvonilo obyčejným a nezajímavým designům kuchyňského nádobí, proto je nyní čas na něco originálního a jedinečného. Talíře jsou použitelné uvnitř v kuchyni i venku na zahradě. Materiál: smalt Nevhodné do myčky nádobí Nevhodné do mikrovlnné trouby 2x Talíř s mořskými plody...

Talíře plastové mělké 23 cm ( 100 ks)

Z polypropylenu – vhodný do mikrovlnné trouby.

NOVĚ - Barbie Diamond Castle - talíře 23cm, 10ks

BARBIE Diamond Castle - párty talíře velké , průměr 23cm, papírové. 10ks v balení. Barevné vyobrazení na fotce je přibližné, nemusí přesně odpovídat skutečné barvě produktu. Nepoužívejte do mikrovlnné trouby.

-->