Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mima adaptery na autosedacku

Nalezeno:    509 produktů

Babyzen YOYO+ adaptéry na autosedačku

Adaptéry pro přichycení autosedačky na rám kočárku Babyzen YOYO+. Oceníte v případě, kdy potřebujete jet autem. Zatímco miminko máte v autosedačce, můžete ji snadno připevnit na podvozek kočárku bez vyrušení dítěte. Adaptéry jsou kompatibilní s následujícími autosedačkami:BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe® (adaptéry jsou již dodávané s autosedačkou)BeSafe® iZi Go & iZi Go ModularTMBébé Confort® Pebble & Pebble PlusCybex® Aton QMaxi-Cosi® Pebble & Pebble PlusNuna® PipaMaxi-Cosi® Mico AP

Bugaboo Ant adaptéry na autosedačku

Adaptéry na vybrané autosedačky na kočárek Bugaboo Ant. Na adaptéry lze nasadit tyto typy autosedaček:Be Safe: iZi Go Modular, iZi Go X1Cybex: Aton 5, Aton M i-size, Aton Q, Aton Q i-size, Cloud Q, Cloud Z i-sizeMaxi-Cosi: Pebble Plus

Univerzální adaptéry na autosedačku ke kočárku

Univerzální adaptéry na autosedačku ke kočárku. Tento adaptér jednoduše nacvaknete na konstrukci kočárku a do něj připevníte autosedačku (max. do 13 kg) pouhým zasunutím. Adaptéry jsou vhodné na autosedačky Cybex, Maxi Cosi a kočárky značky Camini.

Stokke adaptéry na autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry na uchycení autosedačky Maxi-Cosi na kočárek Stokke. Adaptér lze použít i na uchycení autosedaček Cybex Aton Q, Aton M a Cloud Q a Cloud Z. Kompatibilní s kočárky Stokke Xplory, Stokke Scoot a Stokke Trailz.

Babyzen YOYO+ Adaptéry na autosedačku - černá

Díky novým adaptérům vytvoříte z kočárku YOYO+ cestovní sadu. Kompatibilní s autosedačkami Maxi Cosi, BeSafe nebo Cybex. Adaptéry se snadno upevní na podvozku. Kompatibilní s následujícími autosedačkami: Maxi Cosi Pebble / Pebble Plus/ Cabriofix, Cybex Aton Q, BeSafe iZi Go / iZi Go Modular. Vhodné na následující kočárky: BABYZEN YOYO+

MIMA - Adaptéry Xari Sport Black

Sada adaptérů pro upevnění korbičky Mima nebo autosedačky na podvozek kočárku Mima Xari Sport nebo Mima Xari. Vhodné pro upevnění autosedaček BeSafe iZi Go, BeSafe iZi Go Modular, Maxi Cosi Cabrio, Maxi Cosi Pebble, Cybex Aton, Cybex Cloud Q, Bebe Confort Pebble.

Adaptéry na Surf pro autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry na Surf pro autosedačku Maxi-Cosi Adaptér umožňuje nasazení a umístění autosedačky Maxi-Cosi na podvozek kočárku Silver Cross Surf.

Adaptéry na Wave pro autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry na Wave pro autosedačku Maxi-Cosi Adaptér umožňuje nasazení a umístění autosedačky Maxi-Cosi na podvozek kočárku Silver Cross Wave.

Mima Adaptéry Zigi pro upevnění autosedačky

Adaptéry Zigi pro upevnění autosedačky Sada adaptérů pro upevnění autosedačky na podvozek kočárku Mima Zigi. Kombatibilní autosedačky: .Mima iZi Go, Mima iZiGo Modular, BeSafe iZi Go, Besafe iZiGo Modular, Maxi Cosi CabrioFix, Maxi Cosi Pebble, Cybex Aton, Cybex Cloud Q a Kiddy Evo Lunafix

MIMA - Adaptéry Zigi pro upevnění autosedačky

Sada adaptérů pro upevnění autosedaček Mima iZi Go, Mima iZiGo Modular, BeSafe iZi Go, Besafe iZiGo Modular, Maxi Cosi CabrioFix, Maxi Cosi Pebble, Cybex Aton, Cybex Cloud Q a Kiddy Evo Lunafix na podvozek kočárku Mima Zigi.

Adaptéry na Wave tandem pro autosedačku Maxi-Cosi

Adaptéry na Wave tandem pro autosedačku Maxi-Cosi Adaptéry umožňuje nasazení a umístění autosedačky Maxi-Cosi na kočárek Silver Cross Wave v konfiguraci pro dvě děti.

JOOLZ Adaptéry na autosedačku ke kočárku Hub 2018

Adaptéry na autosedačku ku kočárku Hub Joolz 2018 Projíždějte městem autem. S těmito adaptéry bude téměř každá autosedačka sedět do vašeho Joolz Hubu. Upevnění a odpojení je snadné. Charakteristika: Připojují se k podvozku sedadla Pouze pro Joolz Hub Nesedí na Joolz Day2 a Joolz Geo2 Jsou kompatibilní s modely Maxi Cosi Pebble, Maxi Cosi Pebble Plus, Maxi Cosi CabrioFix, Cybex Cloud Q, Cybex Aton, Cybex Aton 4 Cybex Aton Q, Kiddy Evolution Pro, Kiddy Evolution pro 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa.

SILVER CROSS - Adaptéry na Reflex pro autosedačku Simplicity

Adaptéry pro umístění autosedačky Simplicity na kočárek Silver Cross Reflex.

Silver Cross Adaptéry na Reflex pro autosedačku Simplicity

Adaptéry pro umístění autosedačky Simplicity na kočárek Silver Cross Reflex.