Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Miminkovnik chariot

Nalezeno:    6 produktů

Miminkovník Thule Chariot Infant Sling

Tento produkt mohou používat děti, které ještě neumí sedět bez opory ve věku 1 až 10 měsíců, váží méně než 10 kg a jsou nižší než 75 cm. Jednoduchá a snadná instalace. Závěsné lůžko Infant Sling používejte pouze na procházky. Kompatibilní s modely: Thule Chariot Sport, Thule Chariot Cross, Thule Chariot Cab, Thule Chariot Lite

Miminkovník pro vozíky Chariot Thule CX 2006-2014

Miminkovník pro vozíky Chariot a Thule CTS CX od roku 2006 do roku 2014. Thule Chariot Infant Sling - miminkovník je anatomicky tvarovaná, dětská sedačka pro děti od narození do 10 měsíců věku. Boční polstrované opěry zajišťují stabilitu dítěte, tvar závěsného lůžka podobný houpací síti poskytuje vysoké pohodlí a zároveň chrání dítě před otřesy při cestování terénem. Maximální bezpečí miminka zajišťuje 3 bodový pás. Část pro zádíčka dítěte je vyztužena opěrou páteře, látka je perforovaná proti nadměrnému pocení. Do dvoumístných vozíků CX2 lze instalovat 2 miminkovníky.

Thule Chariot Infant Sling

Miminkovník Thule Chariot Infant Sling je závěsné lůžko do dětských vozíků. Poskytuje bezpečí, komfort a luxus.

Miminkovník pro vozíky Thule Chariot Infant Sling

Miminkovník pro vozíky Thule Chariot Sport, Cross, Cab, Lite. Thule Chariot Infant Sling - miminkovník je anatomicky tvarovaná, dětská sedačka pro děti od 1 do 10 měsíců věku. Boční polstrované opěry zajišťují stabilitu dítěte, tvar závěsného lůžka podobný houpací síti poskytuje vysoké pohodlí a zároveň chrání dítě před otřesy při cestování terénem. Závěsné lůžko Infant Sling používejte pouze na procházky.

Thule Chariot Infant Sling uni

Miminkovník - čalouněné závěsné lůžko zajišťující boční oporu a maximální stabilitu vašeho dítěte. Určená pro modely Thule Chariot 2017+ Hlavní přednosti: Pro kojence ve věku 1-10 měsíců Jednoduchá a snadná instalace Video:

-->