Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mineralni liz pro ovce

Nalezeno:    42 produktů

Liz minerální pro ovce a kozy ML- 7 10kg vanička

Minerální liz se zvýšeným obsahem selenu pro ovce a kozy.

Liz minerální pro ovce a kozy ML- 7 10kg 1ks vanička

Svým složením doplňuje optimální hladiny minerálních látek v krmné dávce dané kategorie zířat. Minerální liz je doplněn o vitamíny A, D3, E. Lizy v plastových nádobách usnadňují použití ve volných stájích, výbězích a pastvinách.

Liz Biosaxon minerální pro dobytek,ovce,kozy 10kg

Minerální liz pro hovězí dobytek - dojnice, obohacený zvláště o jod a selen.

Biosaxon minerální liz pro dobytek 10kg

Výrobek lisovaný vysokotlakými lisy, neobsahuje pojící látky a minimum vlhkosti. Garance odolnosti lizu oproti otěru, dešti a sněhu. Hladký povrch proti oděru jazyka. Lze využít v BIO zemědělství.Složení: 100% chlorid sodný. Sodík 39%Hmotnost: 10 kg, kostka 177x177x178 mm

Equilix - přírodní minerální liz pro koně 7,5kg

Obzvláště chutná minerální směs obsahující pouze 20% melasy (z cukrové řepy) pro plnohodnotnou minerální výživu koní.

EQUIBLOK MINERÁLNÍ SOLNÝ LIZ PRO KONĚ S VITAMÍNY A ENZYMY

Equiblok je minerální liz určený speciálně pro koně. Unikátní mix minerálních látek, stopových prvků, vitamínů a enzymů činí tento produkt vysoce hodnotným krmným doplňkem.

HI-YEAST MINERÁLNÍ LIZ S ŽIVÝMI KVASINKOVÝMI KULTURAMI

S živými kvasinkami dosáhnete lepší stravitelnosti vlákniny ze sena či slámy. Tato vláknina je trávena ve slepém střevě. Hrubé seno ale potřebuje pro správné trávení silnou aktivitu bakterií slepého střeva trávicích hrubou vlákninu.

SUPER MAG MINERÁLNÍ LIZ S HOŘČÍKEM, VÁPNÍKEM A FOSFOREM

Hořčík je vysoce důležitou minerální látkou, která se ukládá nejen ve svalech, ale společně s vápníkem a fosforem také v kostech (cca. 12% veškerého hořčíku v těle) a v zubech. Hořčík platí za klíčový prvek při tvorbě svalové hmoty, při metabolismu svalů a tím i pro zdravou funkční svalovou hmotu.

Roboran pro ovce a kozy plv 20kg

ROBORAN pro ovce a kozy je vitamino-minerální přípravek, který vhodně doplňuje krmnou dávku o potřebné vitaminy a minerální látky.

-->