Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Minnie mouse svetlo

Nalezeno:    3 produkty

Lampička a baterka 2v1 - Minnie Mouse lamp

Lampička a svítilna (2v1) v podobě roztomilé myšky Minnie pro každodenní usínání vaší malé fanynky Disney pohádek. Lampička krásně vynikne na nočním stolku v každém dětském pokojíčku. Lampička je vybavena jemným nočním světlem, které vytvoří útulnou atmosféru a dodá vašemu dítěti pocit bezpečí během usínání. Lampa plně přenosná, takže z ní bude skvělý parťák pro přespávání u kamarádů, v kempu nebo ke čtení pohádek pod přikrývkou. Vlastnosti: noční světlo a baterka 2v1 funkce lampičky - položte postavičku na podložku a pozorujte jak svítí funkce baterky - postavičku sejměte z podložky a získejte pr...

Puzzle Minnie Disney v salónu krásy 41x27,5cm 100 dílků v krabici 29x19x4cm

Puzzle "Minnie v salonu krásy" skládající se ze 100 dílků, určené pro všechny fanoušky animované série "Minnie Mouse". Po dokončení puzzle bude vytvořen obrázek o rozměrech 410 x 275mm. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů s použitím speciálního kalandrovaného papíru odrážejícího světlo, což usnadňuje skládání. Rozměry balení 29 x 19 x 4 cm. Vhodné pro děti od 5 let.

Trefl Puzzle Minnie Disney v salónu krásy 41x27,5cm 100 dílků v krabici 29x19x4cm

Puzzle "Minnie v salonu krásy" skládající se ze 100 dílků, určené pro všechny fanoušky animované série "Minnie Mouse". Po dokončení puzzle bude vytvořen obrázek o rozměrech 410 x 275mm. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů s použitím speciálního kalandrovaného papíru odrážejícího světlo, což usnadňuje skládání. Rozměry balení 29 x 19 x 4 cm.Vhodné pro děti od 5 let.