Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mlynek na kavu

Nalezeno:    1343 produktů

Retro mlýnek na kávu

Retro mlýnek na kávu Kvalitně zpracovaný mlýnek v retro stylu s keramickým nožem.   Materiál: kov, dřevo Rozměry: 9,5 x 9,5 x 21 cm  Obsah balení: 1 ks

Mlýnek na kávu C91

Mlýnek na kávu Mlýnek lze nastavit na různě hrubé semletí kávy pomocí otočné prostřední části - od nejjemnější na espresso po hrubou na french press.   Materiál: nerezová ocel Rozměry: cca 17 x 8,2 cm Obsah balení: 1 ks

Elektrický mlýnek na kávu

Elektrický mlýnek na kávu S jedním ovládacím tlačítkem - start/stop. Pro dokonalé rozemletí podržte tlačítko cca 10-30 sekund.   Materiál: nerezová ocel, plast Rozměry: 21,5 x 11 cm Napětí: 220 V / 50 Hz Příkon: 400 W Obsah balení: 1x mlýnek, 1x čisticí kartáček

Dřevěný mlýnek na kávu

Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.

Domestico Manuální mlýnek na kávu

Manuální mlýnek na kávu Domestico je trendy pomocník do domácnosti pro všechny milovníky dobré kávy.

Weis Mlýnek na kávu 16992

Vysoce kvalitní nerezový mlýnek na kávu značky Weis poslouží všem milovníkům čerstvé kávy. Práce s tímto mlýnkem je velmi pohodlná, rychlá a jednoduchá.

LAFE MLK003 mlýnek na kávu

mlýnek na kávu nerez nerez nože a nerez mlecí komora kapacita 50g výkon 200W

Lodos Mlýnek na kávu MOZART

Mlýnek na kávu MOZART od tradiční české firmy Lodos zaujme na první pohled klasickým porcelánovým vzorem. Tělo mlýnku je vyhotoveno z pravého českého porcelánu z Dubí.

Banquet Mlýnek na kávu Levandule

Klasický mlýnek na kávu s motivem levandule rozhodně nebudete muset schovávat do skřínky, ale určitě jej vystavíte někam na poličku aby vám jej každý pochválil. Mlýnek Levandule je vyroben v kombinaci porcelánu, dřeva a kovu.

Dřevobox Mlýnek na kávu LAVENDER

Ruční kávomlýnek s keramickým mechanismem, který lze nastavit na požadovanou hrubost mletí. Tento mlýnek na kávu má keramické tělo s dřevěnými doplňky a kovovou násypku.

Dřevobox Mlýnek na kávu HOME

Ruční kávomlýnek s keramickým mechanismem, který lze nastavit na požadovanou hrubost mletí. Tento mlýnek na kávu má keramické tělo s dřevěnými doplňky a kovovou násypku.

-->