Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mlynky na pepr trutnov

Nalezeno:    424 produktů

Alessi designové mlýnky na pepř Anna Pepper

Mlýnek na pepř navrhl designér Alessandro Mendini a vyrobila ho firma Alessi, je vyrobený z termoplastické pryskyřice, pochromovaného zamakového kovu.

Alessi designové mlýnky na pepř Pepper Mill

Mlýnek na pepř Pepper Mill, který navrhla italská firma Alessi, byl navržen americkým designérem Michaelem Gravesem. Odráží klasickou hravost a atmosféru kolekce Alessi. Charakteristické kuchyňské příslušenství je vyrobeno z nerezové oceli s barevným mlýnem. Skvělé v kombinaci s dalšími kuchyňskými doplňky od firmy Alessi. Mlýnek je k dispozici v různých barvách.

SM 2011 MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ CATLER

Mlýnek na sůl a pepř na jednoduché ovládání pouhým stisknutím tlačítka.Popis produktu: keramické mlecí kameny možnost nastavení hrubosti mletí snadné plnění průhledný zásobník vyroben z nerezové oceli napájení: 6 x AAA (baterie nejsou součástí dodávky) rozměry: 5,5 x 5,5 x 21 cm hmotnost: 340 g (1 ks, bez vložených baterií)

Zassenhaus Trychtýř pro mlýnky na sůl a pepř

Trychtýř k pohodlnému naplnění mlýnků na koření vyrobený z nerezové oceli. Rozměry: 16 x 7,5 x 1,5 cm O výrobci Zassenhaus Prožití kvalitního života je nyní více než kdy jindy propojen s kuchyní a vařením. S tímto konceptem je od nepaměti spojená Německá společnost Zassenhaus se svou nezaměnitelnou kávou a mlýnky na koření s precizním mlecím mechanizmem. Společnost Zassenhaus projevuje vášeň a zručnost při výrobě svých produktů a toto se odráží do jejich výrobků. Vy si pak může doma vychutnat elegantní design, krásu a odolnost takto vyrobených pomůcek do kuchyně. Díky dlouholetému působení firmy Zassenhaus na trhu (od roku 1867) se můžete spolehnout na kvalitu a správnou funkcionalitu v dlo...

SM 2210 MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ Catler

Keramické mlecí kameny Nerezová ocel Nastavení hrubosti mletí

SM 2012 MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ CATLER

4x baterie 1.5 V AAA\nNastavení hrubosti mletí\nKeramické mlecí kameny\nNerezová ocel

SM 2012 MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ CATLER

4x baterie 1.5 V AAA Nastavení hrubosti mletí Keramické mlecí kameny Nerezová ocel

SM 2210 MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ CATLER

Keramické mlecí kameny Nerezová ocel Nastavení hrubosti mletí

CATLER SM 2012 MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ

4x baterie 1.5 V AAA Nastavení hrubosti mletí Keramické mlecí kameny Nerezová ocel

CATLER SM 2210 MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ

Keramické mlecí kameny Nerezová ocel Nastavení hrubosti mletí

Mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs 23460-56

Mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs 23460-56 Pořiďte si elektrické nerezové mlýnky na sůl a pepř značky Russel Hobbs 23460-56, které oživí každou kuchyň či jídelnu. Výrobce se snažil o to, aby tito pomocníci přesně padli do ruky, a tak se pyšní ergonomickým designem, díky kterému se snadno používají. Keramický systém mletí se postará o to, že si můžete zvolit jemné i hrubé mletí. Ve spodní části navíc naleznete praktické osvětlení, které se aktivuje při každém používání.

Alessi designové mlýnky na pepř Pepe Le Moco Pepper Mill

Designový mlýnek na pepř Pepe Le Moco Pepper Mill, který navrhl designér Jasper Morrison a vyrobila italská firma Alessi. Mlýnek je vyroben z plasu a z nerezové lakované oceli.

-->