Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Modni batoh

Nalezeno:    873 produktů

MÓDNÍ BATOH

MÓDNÍ, LEHOUČKÝ BATOH, PO PŘÍPADĚ TAŠKA, UŠI JSOU VŠITY UVNITŘ PYTLE. PROSTORNÝ, JEDNODUCHÝ.

Dámský módní batoh

Dámský plátěný batoh s květinovým vzorem. Dvě přední kapsy se zapínáním na magnetický knoflík.  Rozměry: 40 x 34 x 15 cm

Dámský módní batoh

Velký batoh Nicole se 3 vnějšími kapsami a velkou klopou se dvěma ramenními popruhy.  Rozměry - 37 x 33 x 30 cm

Dámský módní batoh

Batoh se vzorem sovičky se šňůrkou a zapínáním na magnetický patent. Rozměry: Výška 36 cm Šířka 31,5 cm Hloubka 16 cm 

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh ve smetanové barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v růžové barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v hnědé barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh ve světle hnědé barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v bílo-červené barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh ve smetanovo-červené barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v hnědo-červené barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v bílo-růžové barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v hnědo-růžové barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v hnědo-modré barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

Dámský módní batoh

Parádní dámský batoh v bílo-zelené barvě a kompaktních rozměrech je vyroben z kvalitního materiálu. rozměry: 19 x 22 x 12 cm (délka x výška x šířka)

-->