Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mondeluz akvarelove pastelky 72ks

Nalezeno:    32 produktů

Pastelky akvarelové sada 72ks

Pastelky 72ks akvarelové......Akvarelové pastelky KOH-I-NOOR jsou nejlepší na světě. Umožňuje to právě tradiční technologie výroby, která se kvůli náročnosti na know-how běžně v tužkárnách nepoužívá * Umělecké soupravy akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající až 72 různých barevných odstínů. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby.

Pastelky akvarelové umělecký set MONDELUZ

Pastelky 3796-32 akvarelové MONDELUZ kovová krabička

Akvarelové pastelky sada UMĚLECKÉ Mondeluz

Akvarelové pastelky UMĚLECKÁ SADA Mondeluz 36KS PLECHOVÁ KRABIČKA

Umělecké akvarelové pastelky Mondeluz 24

Výrobce: KOH-I-NOOR 24 barev. Umělecké akvarelové pastelky vysoké kvality, které vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štětce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Pastelky jsou vhodné pro barevnou kresbu, pro stínování a kombinování barev a pro rozmývání kontur i celé kresby. Papírová krabička - 24 barev.

Akvarelové pastelky Mondeluz 24ks 3711

Umělecké soupravy akvarelových pastelek Koh-i-noor. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající až 72 různých barevných odstínů. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby.

Pastelky 3724-24 MONDELUZ portrét akvarelové

umělecké pastelky 3724-24 v kovové krabičce vyšší řady MONDELUZ portrét-.............

Umělecké MONDELUZ akvarelové pastelky 24 ks

Akvarelové pastelky 3711 24 ks ....Akvarelové pastelky KOH-I-NOOR jsou nejlepší na světě. Umožňuje to právě tradiční technologie výroby, která se kvůli náročnosti na know-how běžně v tužkárnách nepoužívá * Umělecké soupravy akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající až 72 různých barevných odstínů. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby.

Akvarelové pastelky 3718 sada 24ks mondeluz

tyto levnější Akvarelové pastelky KOH I NOOR 3718 sada 24ks JSOU VHODNÉ PRO ŠKOLNÍ POUŽITÍ

Pastelky 3727-72 akvarelové mondeluz kovová krabič

Pastelky 3727-72 akvarelové ...Umělecké soupravy akvarelových pastelek.Základem barevného jádra vodou rozmyvatelných pastelových tužek Mondeluz jsou vydatné, vysoce kvalitní a dokonale dispergované pigmenty, nakupované od pečlivě vybraných a dlouhodobě odzkoušených renomovaných výrobců z celého světa. Na světlostálosti a dávkované koncentraci pigmentů je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Proto je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů. Další významnou složkou je bílá hlína, zpravidla bělený kaolín nejvyšší čistoty a jemnosti. Ten dává pastelovým jádrům spolu s přídavkem pojiv a dalších aditiv nezaměniteln...

Koh-i-Noor Akvarelové pastelky Mondeluz, 24 barev

Umělecká sada 24 ks akvarelových pastelek. Pastelky jsou světlostálé. Při použití štětce a vody je možné jejich stopu rozmazat a následně použít techniku akvarelové kresby.

Koh-i-Noor Akvarelové pastelky Mondeluz, 6 barev

Umělecká sada 6 ks akvarelových pastelek. Pastelky jsou světlostálé. Při použití štětce a vody je možné jejich stopu rozmazat a následně použít techniku akvarelové kresby.

Koh-i-Noor Akvarelové pastelky Mondeluz, 12 barev

Umělecká sada 12 ks akvarelových pastelek. Pastelky jsou světlostálé. Při použití štětce a vody je možné jejich stopu rozmazat a následně použít techniku akvarelové kresby.

Akvarelové pastelky Koh-i-noor Mondeluz 3719 36 barev

Umělecká souprava akvarelových pastelek Mondeluz. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající 32 různých barevných odstínů. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Průměr tuhy 3,8 mm, průměr pastelky 7 mm, délka pastelky 175 mm. Šestihranná pastelka. Sada 36 barev.

Akvarelové pastelky Koh-i-noor Mondeluz 3718 24 barev

Umělecká souprava akvarelových pastelek Mondeluz. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající 24 různých barevných odstínů. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Průměr tuhy 3,8 mm, průměr pastelky 7 mm, délka pastelky 175 mm. Šestihranná pastelka. Sada 24 barev.

Akvarelové pastelky Koh-i-noor Mondeluz 3716 12 barev

Umělecká souprava akvarelových pastelek Mondeluz. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající 12 různých barevných odstínů. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Průměr tuhy 3,8 mm, průměr pastelky 7 mm, délka pastelky 175 mm. Šestihranná pastelka. Sada 12 barev.

-->