Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Monokular bresser

Nalezeno:    4 produkty

Bresser National Geographic Monokular 10x2

Lehoučký kapesní dalekohled pro spontánní pozorování přírody. Specifikace: Zvětšení 10x Průměr objektivu 25 mm Materiál čoček: BK-7 Zorné pole: 98m / 1000m Zorný úhel: 5,6 ° Relativní světelnost: 6.25 Koeficent stmívání: 15.81 Včetně nylonového pouzdra Rozměry: 11, 5 x 3,5 x 3,5 mm Váha: 86g

Monokulární dalekohled Bresser Condor 10x25

Bresser Condor 10x25 je kompaktní optický přístroj vhodný k pozorování v terénu, při lovu, rybaření nebo pěší turistice. Zvětšení 10x je dostačující ke zřetelnému rozlišení vzdálených objektů. Vysoce kvalitní optika zajišťuje ostrý obraz a díky ergonomickému designu se monokulár Bresser Condor 10x25 Monocular velmi pohodlně používá.

Monokulár pro noční vidění Bresser National Geographic 3x25

Monokulární dalekohled pro noční vidění Bresser National Geographic 3x25 je lehký a kompaktní noktovizor. Je určen k pozorování na krátké a střední vzdálenosti za špatných světelných podmínek nebo ve tmě. Zároveň jej lze používat jako konvenční monokulární dalekohled určený k dennímu pozorování. Průměr objektivu je 25 mm a zvětšení 3x.

Monokulární dalekohled Bresser 10x42 Roof WP

Malý, skladný, vodotěsný monokulár lze nosit s sebou i v kapse nebo malém batůžku. Nezabere příliš místa, je lehký a můžete jej mít kdykoli po ruce. Díky zvětšení 10x a malým rozměrům je vhodný jako kompaktní monokulár pro pozorování okolní přírody. Tělo má ergonomický tvar s pogumovaným povrchem a dobře se drží jednou rukou. Optické sklo BK-7.