Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mosazna vsuvka

Nalezeno:    147 produktů

Sobime Mosazná vsuvka 1"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 1" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 1" x M 1" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 2"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 2" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 2" x M 2" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Steno Mosazná vsuvka 3"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 3" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 3" x M 3" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 4"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 4" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 4" x M 4" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 1/4"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 1/4" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 1/4" x M 1/4" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 3/8"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 3/8" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 3/8" x M 3/8" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 1/2"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 1/2" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 1/2" x M 1/2" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 3/4"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 3/4" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 3/4" x M 3/4" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 5/4"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 5/4" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 5/4" x M 5/4" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Sobime Mosazná vsuvka 6/4"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 6/4" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 6/4" x M 6/4" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Steno Mosazná vsuvka 2 1/2"

Mosazná vsuvka (dvojnipl) 2 1/2" s vnějšími závity. Vsuvka mosazná se používá ke spojování závitových trubek a armatur ve stavbách. Je určena zejména pro rozvody vody, vzduchu, neabrazivních a neagresivních kapalin do provozního tlaku max. 10 bar a provozní teploty do 95 °C. Vsuvka mosazná je vyrobena s vnějším závitem dle evropských standardů. Vstupy/výstupy: M 2 1/2" x M 2 1/2" Typ: Vsuvky Materiál: Mosaz Provozní teplota: 0°C až +95 °C Provozní tlak: max. 10 bar Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Vsuvka 1" mosazná

Mosazná vsuvka s vnějšími závity G 1"

-->