Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mosazne kliky na dvere

Nalezeno:    1248 produktů

Z-Wave bezdrátový zámek na dveře (bez kliky)

Z-Wave zámek bez kliky umožní na dálku odemknout a zamknout dveře například z mobilu nebo tabletu Pro nastavení PIN kódu a vzdálené ovládání zámku přes PC, tablet, mobil je nutná Z-Wave řídící jednotka Barva Satin Nikl

Štítek na dveře PARIS, mosaz

Štítek PARIS 126x43 k přišroubování, mosaz Mosazná, laserovou rytinou popsaná ozdoba Vašich dveří. Parametry štítku PARIS 126x43 Materiál: mosaz Tloušťka: 1,0mm Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 106x43mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Věříte-li, že štítek nemusí mít jen informační hodnotu, ale může být svou originalitou a provedením také jistou ozdobou, jste na správné cestě. Laserovým gravírováním získáte popis štítku, který si sami v jednoduchém editoru vytvoříte. Protože při rytídojde k odebrání části materiálu, je popis nesmazatelný.

Hliníkové okenní kliky, uzamykatelné, Barva: Béžová, Materiál: hliník

Hliníkové kliky se zinkovým jádrem pro plastová okna a dveře. Uzamčení zatlačením vložky do kliky s možností uzamčení i při svislé poloze větrání. Kliky jsou na jednotlivý klíč nebo uzamčení na tzv. „SU“ - společný uzávěr. Aretace kliky po 45°. Rozměr čtyřhranu 7 x 7/35 mm.

štítek na dveře + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek SUVA 95x32, mosaz, k přišroubování, fazeta Jak se jmenujete nemáte napsáno na čele, ale na dveřích! Parametry štítku SUVA Materiál: mosaz 1,5mm Rozměry: 95x32mm Tvar štítku: ovál s fazetou Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 75x32mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Laserové gravírování dává prostor Vaší kreativitě! Svůj grafický návrh snadno sestavíte samipomocí intuitivního editoru: Rytí zařídíme my a zcela originální štítek na dveře či na schránku je Váš. K Vám šedá barva davu neladí!

štítek na dveře + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek RABAT 95x32, mosaz, k přišroubování, fazeta Domovní štítek pro Vaše dveře, schránku, zvonek. Může být stejně originální, jako jste Vy. Parametry štítku RABAT Materiál: mosaz 1,5mm Rozměry: 95x32mm Tvar štítku: obdélník bez rohů s fazetou Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 75x32mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Metodou laserového gravírování dosáhneme kontrastní kombinace mosaznéhoštítku a černého textu. Vystupte z davu a navrhněte si svůj vlastní, zcela originálnívzhled štítku. Záleží jen na Vaší fantazii.

štítek na dveře + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek BAKU 95x32, k přišroubování, fazeta Laserem gravírovaný originální štítek pro Vaše dveře, schránku, zvonek.. Parametry štítku BAKU Materiál: mosaz, 1,5mm Rozměry: 95x32mm Tvar štítku: obdélník oblý s fazetou Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 75x32mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Předně - bude jenom Váš! Bude originální, výjimečný. Bude takový, jaký si jej sami navrhnete. Jak to vzniká? V editoru vytvoříte svůj grafický návrh, pomocí moderního laseru jej opatříme přesnou rytinou a ozdoba Vašich dveří je na světě. Zkusíte to?

štítek na dveře + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek BRUSEL 95x32, mosaz, k přišroubování, fazeta Dříve než Vás uvidí návštěva Vaše dveře. S laserově gravírovaným štítkem dle vlastního zadání uděláte dojem. Parametry štítku 95x32 Materiál: mosaz Tloušťka: 1,5mm Tvar štítku: obdélník oblý bez rohů s fazetou Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 75x32mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Lidé také nejsou všichni stejní. Proč by štítky na dveřích měly být? Vymyslete vlastní vzhleda sestavte si v editoru svůj grafický návrh! Rytinu vytváříme pomocí laserového gravírování, jeho výsledkem je k mosazi kontrastní černý text. Originální štítek můžete mít i Vy!...

Dekorace,výzdoba na auto ŠERPA na zadní okno-dveře

RÁDA VYROBÍM I VÁM TUTO ŠERPU NA ZADNÍ OKNO-DVEŘE VAŠEHO SVATEBNÍHO AUTA. BARVIČKU ORGANZY A KVĚTIN SI VYBERTE SAMI. ŠERPA JE NA PŘÍSAVKÁCH, KRÁSNĚ DRŽÍ NA AUTĚ.. Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí života a zejména nevěsty věnují při její přípravě pozornost i těm nejmenším detailům. Čeká Vás maraton příprav a spousta práce. Já Vám nabízím pomocnou ruku. Výzdoba na auto nevěsty: Výzdoba by měla být dominantní a okázalá . Nejčastěji se svatební auto nevěsty zdobí květinovou dekorací na kapotě. Tyto dekorace můžou být kulaté, může mít tvar srdce, různé kytice apod.. Květiny jsou doplňovány organzou či dalšími přízdobami, díky kterým je svatební auto dokonalé.. Výzdoba na auto ženi...

Zarážky na dveře - 3 druhy, 3 ks KINZO 8711252797557

Dveřní zástrčka značky KINZO má mosazné provedení a zabezpečí vám dveře nebo nábytek proti samovolnému otevření. Její šířka činí 25 milimetrů. Navíc balení obsahuje tři kusy o délce 50, 75 a 100 milimetrů.

Dekorace,výzdoba na auto ŠERPA na zadní okno-dveře

RÁDA VYROBÍM I VÁM TUTO ŠERPU NA ZADNÍ OKNO-DVEŘE VAŠEHO SVATEBNÍHO AUTA. BARVIČKU ORGANZY A KVĚTIN SI VYBERTE SAMI. TATO JE V JEDNODUCHÉM STYLU, ČISTĚ BÍLÁ, KONCE UKONČENY MAŠLEMI S BORDÓ RŮŽEMI, ŠERPA JE NA PŘÍSAVKÁCH, KRÁSNĚ DRŽÍ NA AUTĚ.. Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí života a zejména nevěsty věnují při její přípravě pozornost i těm nejmenším detailům. Čeká Vás maraton příprav a spousta práce. Já Vám nabízím pomocnou ruku. Výzdoba na auto nevěsty: Výzdoba by měla být dominantní a okázalá . Nejčastěji se svatební auto nevěsty zdobí květinovou dekorací na kapotě. Tyto dekorace můžou být kulaté, může mít tvar srdce, různé kytice apod.. Květiny jsou doplňovány organzou či da...

stitek na dvere laser + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek PRAHA k přišroubování, fazeta Vizitka na zvonku či na dveřích je to první, co Vaše návštěva uvidí. Drobný detail, který dělá první dojem. Parametry štítku PRAHA Materiál: mosaz 1,5mm Rozměry: 95x32mm Tvar štítku: obdélník s fazetou Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 75x32mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Použitím laserového gravírování se do štítku zapíše černým písmem text, který si můžetesestavit Vy sami dle svých představ. Zapojte svou kreativitu a vymyslete si štítek, který bude originální a opravdu Váš!

Štítek na dveře LONDON, mosaz + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek LONDON 114x42 k přišroubování, mosaz Laserově gravírovaný štítek nejen na Vaše dveře. Parametry štítku LONDON 114x42 Materiál: mosaz Tloušťka: 1,0mm Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 82x42mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Pokud máte chuť vystoupit z řady, s námi Vám nic nebrání! Probuďte svou invenci, sestavtev editoru vlastní grafickou předlohu a vyzdobte své dveře štítkem, který se bude lišit.

Reer Zámek na okna a balkónové dveře

WinLock zámek na okna / balkónové dveře, bílý Chrání děti před nebezpečnými pády. Často stačí jen pár okamžiků: troubení auta, cvrlikání ptáků nebo hrající si děti, které nasměrují pozornost dítěte na dění venku. Stačí chvilka nepozornosti, malé dítě vyleze na parapet, otevře okno a v tom nejhorším případě ztratí rovnováhu. Obvykle jsou nejvíce ohroženy děti mezi 1 a 3 rokem života. Díky novému zámku "WinLock" nejsou děti vystaveny nebezpečí samostatného otevření okna. Zámek se nešroubuje ani nelepí, ale jednoduše upevní mezi kliku a rám. Certifikovaná bezpečnost prostřednictvím certifikace SLG Dva nezávislé úkony zabraňují otevření dítětem: zámek lze odemknout stisknutím pojistné...

Štítek na dveře BERN, mosaz + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek BERN 110x32 k přišroubování, mosaz Bytelný mosazný štítek s možností vlastního návrhu laserového gravírování. Parametry štítku BERN 110x32 Materiál: mosaz Tloušťka: 1,0mm Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 90x32mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? A proč vlastně ne, když je to tak jednoduché! V intuitivním editoru lehce poskládáte vlastnígrafický návrh, moderní laserová techonologie jej věrně přenese na štítek a originálníjmenovka může ozdobit i Vaše dveře.

Štítek na dveře SYDNEY, mosaz + MOŽNOST GRAVÍROVÁNÍ + DÁREK ZDARMA

Štítek SYDNEY 110x35 k přišroubování, fazeta, mosaz Originální štítek s laserovým popisem pro Vaše dveře. Aby Vás našli. Parametry štítku SYDNEY 110x35 Materiál: mosaz Tloušťka: 1,0mm Způsob upevnění: dva mosazné vruty ( součást dodávky ) Rozměry editovacího pole: 90x35mm Proč si pořídit štítek s gravírováním? Štítek na dveřích je první, co Vaše návštěva uvidí. Tak ukažte, že nejste žádná sériovka! Vzhled snadno sestavíte v jednoduchém editoru a metodou přesného laserového gravírovánízískáte originální štítek s popisem, který nesetře ani zub času.

-->