Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mrazak bosch 216 l

Nalezeno:    130 produktů

Šuplíkový mrazák Bosch GSN33VLEP

Šuplíkový mrazák Bosch GSN33VLEP Šuplíkový mrazák Bosch GSN33VLEP se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Nabízí kapacitu 225 l, která poskytuje dostatečný prostor pro uskladnění vašich potravin. Energetická třída tohoto mrazáku je A++, což ušetří vaše finance. Stop námraze NoFrost technologie zamezí vzniku námrazy, která se těžko odstraňuje, což ušetří váš čas. MultiAir Flow se stará o rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu do všech koutů mrazničky a zajišťuje dokonalé podmínky pro...

Šuplíkový mrazák Bosch GSN54AWDV

Šuplíkový mrazák Bosch GSN54AWDV Šuplíkový mrazák Bosch GSN54AWDV se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Nabízí kapacitu 327 l, která poskytuje dostatečný prostor pro uskladnění vašich potravin. Energetická třída tohoto mrazáku je A+++, což ušetří vaše finance. Stop námraze NoFrost technologie zamezí vzniku námrazy, která se těžko odstraňuje, což ušetří váš čas. MultiAir Flow se stará o rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu do všech koutů mrazničky a zajišťuje dokonalé podmínky pro...

Bosch GSV24VWEV šuplíkový mrazák A++

technické parametry Frekvence vstupního střídavého napětí 50 Hz Vstupní střídavé napětí 220 - 240 V Třída energetické účinnosti A ++ Roční spotřeba energie 183 kWh proud 10 A spotřeba 90 W vestavěný displej ne Barva bílá model napřímení umístění přístroje Stojící uchycení dveří pravý Počet poliček / zásuvek v mrazničce 6 oboustranné dveře ano Šířka balení 770 mm hloubka balení 675 mm výška balení 1530 mm Hmotnost včetně balení 63 kg Šířka 600 mm hloubka 650 mm výška 1460 mm hmotnost 57,9 kg hmotnost balení 63 kg Provozní rozsah teplot (TT) 10 - 43 ° C mrazící výkon 22 kg / 24h počet hvězdiček 4 * Klimatická třída SN-T hlučnost 42 dB Čistý objem mrazničky 173 l Hrubá kapacita...

Bosch GSN54AWDV Serie 6 šuplíkový mrazák

Serie | 6 Volně stojící mrazák176 x 70 cm bílá GSN54AWDV technická specifikace Provedení a spotřeba třída spotřeby energie: A +++ spotřeba energie: 188 kWh / rok užitný objem celkem: 327 l hlučnost: 38 dB (A) re 1 pW klimatická třída: SN-T Design barva dveří: bílá, barva bočních stran: bílá vertikální madlo LED osvětlení Komfort a bezpečnost NoFrost - už nikdy žádné odmrazování! elektronická regulace teploty - digitální ukazatel optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky bezpečnostní varovný systém s memory funkcí - akustické upozornění při nedovřených dveří, ukazatel výpadku proudu FreshSense- zaručí konstantní teplotu...

Bosch GSV29VWEV

Policový mrazák v energetické třídě A++ s celkovým objemem 198 l a elektronickým ovládáním je vybaven 5 transparentními boxy. Mrazák Bosch GSV29VWEV zajistí stálou teplotu díky inteligentní senzorové technologii FreshSense.

Bosch GSN29EW3V

Policový mrazák v energetické třídě A++ s celkovým objemem 200 l a elektronickým ovládáním je vybaven variabilně umístitelnými skleněnými přihrádkami a poličkami pro větší flexibilitu. Mrazák Bosch GSN29EW3V zajistí stálou teplotu díky inteligentní senzorové technologii FreshSense.

Bosch GSN54AW45

Policový mrazák v energetické třídě A+++ s celkovým objemem 323 l a elektronickým ovládáním. Bosch GSN54AW45 disponuje vlastností FrostSense, díky které velice úsporně chrání zamražené potraviny s pomocí konstantní teploty mražení.

Bosch GSN29VW3P

Policový mrazák v energetické třídě A++ s celkovým objemem 200 l a elektronickým ovládáním. Bosch GSN29VW3P disponuje 4 transparentními mrazicími přihrádkami a nabízí vám tak spoustu místa. Další výhodou modelu je jeho úspornost.

Bosch GSN54AWDV

Jednodveřový policový mrazák v energetické třídě A+++ a bílém provedení s objemem 327 l, elektronickým ovládáním a 7 zásuvkami pro uložení vašich potravin. Bosch GSN54AWDV disponuje beznámrazovou technologií No Frost, výdejníkem ledu a funkcí Super mrazení.

Bosch GSN29VLEP

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě A++ a nerezovém provedení s celkovým objemem 200 l a šířkou 60 cm. Bosch GSN29VLEP nabízí beznámrazovou technologii NoFrost, flexibilní systém vnitřního uspořádání přihrádek varioZone a funkci automatického SuperMrazení.

Bosch GSN29VWEP

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě A++ a bílém provedení s celkovým objemem 200 l a šířkou 60 cm. Bosch GSN29VWEP nabízí beznámrazovou technologii NoFrost, flexibilní systém vnitřního uspořádání přihrádek varioZone a funkci automatického SuperMrazení.

Bosch GSN58VWEV

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě A++ a bílém provedení s celkovým objemem 365 l a šířkou 70 cm. Bosch GSN58VWEV nabízí beznámrazovou technologii NoFrost, flexibilní systém vnitřního uspořádání přihrádek varioZone a velkou mrazicí přihrádku BigBox.

Bosch GSN36VLFP

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě A++ a nerezovém provedení s celkovým objemem 242 l a šířkou 60 cm. Bosch GSN36VLFP nabízí beznámrazovou technologii NoFrost, flexibilní systém vnitřního uspořádání přihrádek varioZone a velkou mrazicí přihrádku BigBox.

Bosch KGE49KL4P

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Umístění vestavby: není vestavná Objem celkem (l): 413 Objem chladničky (l): 302 Objem mrazničky (l): 111 … Parametry produktu Souhrn Zařazení Kombinovaná chladnička Výrobce Boschopravit Způsob umístění volně stojícíopravit Hlučnost ? 38 dBopravit Zaměnitelné otevírání dvířek ? anoopravit Mrazák ? anoopravit Klimatická třída ? SN-Topravit Provedení ? kombinovanéopravit Energetické údaje Energetická třída ? A+++opravit Objem Čistý objem chladničky 302 lopravit Hrubý objem chladničky 413 lopravit Rozměry Výška 201 cmopravit Šířka 70 ...

Bosch GSN36VL3P

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě A++ a nerezovém provedení s celkovým objemem 242 l, elektronickým ovládáním a akustickým varovným signálem otevřených dveří. Bosch GSN36VL3P disponuje technologií NoFrost proti tvorbě ledu a technologií VarioZone umožňující poličky a přihrádky uvnitř mrazničky variabilně přemístit.

-->