Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Muela kodiak

Nalezeno:    8 produktů

Podobné fráze:

Nůž Muela Kodiak Horn

Tento nůž je vhodný pro každodenní použití. Detail produktu: Celková délka: 21,5 cm Délka čepele: 10,1 cm Tloušťka čeple: 3,7 mm Hmotnost: 195 g Materiál čepele: 4116 Materiál rukojeti: Beraní roh Zavírání: Fixní Různé: Očko na provázek. Pouzdro. :Dárkové balení zdarma.

Nůž Muela Kodiak Stag

Tato dýka je hezká a rukojeť je z Jeleních parohů, nebojte nezabíjí se kvůli nožům, jen když je v říji shodí tak se posbírají a udělají se z nich například rukojeti na nože. Detail produktu: Celková délka: 21,6 cm Délka čepele: 10,2 cm Tloušťka čeple: 3,9 mm Hmotnost: 209 g Materiál čepele: 4116 Materiál rukojeti: Jelení paroh Zavírání: Fixní Různé: Očko na provázek. Pouzdro. :Dárkové balení zdarma.

Nůž Muela Kodiak Anniversary

Tato dýka je z Javorového dřevo a proto je tak krásná a jedinečná. Detail produktu: Celková délka: 21,5 cm Délka čepele: 10,1 cm Tloušťka čeple: 4 mm Hmotnost: 196 g Materiál čepele: N690 Materiál rukojeti: Javorové dřevo Zavírání: Fixní Různé: Očko na provázek. Pouzdro. :Dárkové balení zdarma.

Nůž Muela Kodiak Combo Micarta

Tento nůž má velice zajímavý vzhled rukojeti, hodí se jak pro ženy tak i pro muže. Detail produktu: Celková délka: 21,6 cm Délka čepele: 10,2 cm Tloušťka čeple: 3,9 mm Hmotnost: 209 g Materiál čepele: 14C28N Materiál rukojeti: Micorta Zavírání: Fixní Různé: Očko na provázek. Pouzdro. :Dárkové balení zdarma.

Nůž Muela Kodiak Cocobolo Dřevo

Rukojeť je ze stromu jménem Cocobola je velmi robustní má oranžovo-červenou barvu, která však hodně rychle po zpracování ztmavne, takže rukojeť vypadá jako tmavě hnědá až černá která dává dřevu zvláštní vzhled. Detail produktu: Celková délka: 21,6 cm Délka čepele: 10,2 cm Tloušťka čeple: 3,9 mm Hmotnost: 184 g Materiál čepele: 4116 Materiál rukojeti: Dřevo Cocobola Zavírání: Fixní Různé: Očko na provázek, Pouzdro. :Dárkové balení zdarma.

Nůž Muela Kodiak Black Micarta

Tento nůž je vhodný pro každodenní použití a také díky provázku ho jen tak neztratíte když ho správně uvážete. Detail produktu: Celková délka: 21,5 cm Délka čepele: 10,3 cm Tloušťka čeple: 3,9 mm Hmotnost: 185 g Materiál čepele: 14C28N Materiál rukojeti: Micorta Zavírání: Fixní Různé: Očko na provázek + Provázek. Pouzdro. :Dárkové balení zdarma.

Nůž Muela Kodiak Green Canvas Micarta

Tento nůž je vhodný pro každodenní použití. Detail produktu: Celková délka: 21 cm Délka čepele: 10,1 cm Tloušťka čeple: 3,7 mm Hmotnost: 180 g Materiál čepele: 14C28N Materiál rukojeti: Micorta Zavírání: Fixní Různé: Očko na provázek + Provázek. Pouzdro. :Dárkové balení zdarma.

Muela Lovecký nůž KODIAK-10A

Muela Kodiak-10A představuje další nůž španělského původu, který lze zařadit mezi mimořádně pevné a odolné menší lovecké nože. Z konstrukčního hlediska se jedná o nůž z jednoho kusu nerezavějící oceli 440, tzv. konstrukce Fullthang. Na první pohled lovecký vzhled dodávají noži střenky rukojeti vyrobené z parohu. Na jejich konci se nachází otvor na provlečení šňůrky, pomocí které si můžete nůž jednoduše připevnit k zápěstí, aby vám už nikdy nechtěně nevypadl z ruky při práci.Nůž dodáváme s praktickým koženým pouzdrem v hnědé barvě.Materiál čepele: 440Materiál rukojeti: parohyPouzdro: anoMateriál pouzdra: KůžeDélka čepele: 10.2 cmCelková délka: 21.6 cmDélka rukojeti: 11.4 cmHmotnost: 209 gVyu...