Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mulcovaci kura

Nalezeno:    19 produktů

Mulčovací kůra Floria

Mulčovací kůra Floria, je trvanlivá a dekorativní kůra v cihlové barvě.

Mulčovací kůra 70l - AKCE

Mulčovací kůra je 100% přírodní, nezávadný, dekorační materiál. Chrání rostliny před vymrznutím, snižuje odpar vody z půdy a brání prorůstání plevelů. FOTO POUZE ILUSTRAČNÍ!!!!!!!

Mulčovací kůra Mr.Garden

Mulčovací kůra Mr.Garden, je přírodní materiál určený především k mulčování záhonů. Zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy. Používejte také k vysypávání cest, oddělování záhonů, pokrytí půdy okolo okrasných a ovocných stromů, na úpravu dětských hřišť a koutků.

Mulčovací kůra Mr.Garden

Mulčovací kůra Mr.Garden, je přírodní materiál určený především k mulčování záhonů. Zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy. Používejte také k vysypávání cest, oddělování záhonů, pokrytí půdy okolo okrasných a ovocných stromů, na úpravu dětských hřišť a koutků.

Mulčovací kůra- volně ložená

Mulčovací kůra je složená z drcené a tříděné kůry jehličnatých stromů. Dokonale se hodí k pokrývání půdy okolo záhonů, okrasných a ovocných stromů, k vysypávání cest a na úpravy dětských hřišť a koutků. Účinně zabraňuje napříkald růstu plevele a odpařování vláhy z půdy. POZOR!!! Mulčovací kůru nezasíláme kurýrní přepravní službou. Buď je k osobnímu odběru u nás na firmě v Praze nebo Vám ji můžeme dovézt smluvní dopravou, kde je účtováno 35 Kč/km vč. DPH ( počítáno od nás z Kutnohorské 429, Praha 10 na zadanou adresu a zpět) auto uveze max 10 m³, při větším objemu zavolejte na 723 629 675 a vymyslíme individuální nabídku. Minimální cena dopravy je 500 Kč....

AGRO Mulčovací kůra 70 l

AGRO Mulčovací kůra je 100% přírodní materiál určený především k mulčování záhonů, kde zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy. Dále slouží výborně k vysypávání cest, oddělování záhonů, pokrytí půdy okolo okrasných a ovocných stromů, na úpravu dětských hřišť a koutků. Mulčovací kůra je směsí, v níž je zastoupena drcená a tříděná kůra jehličnatých stromů. 100% přírodní materiál, ekologicky nezávadný obsah jednoho pytle (70 l) vystačí při dodržení doporučené výšky vrstvy 4-6 cm na cca 1,5 m² Balení: 70 l

PF Mulčovací kůra 70 l

PF Mulčovací kůra se používá k mulčování záhonů kolem trvalek, okrasných keřů a stromů. Jedná se o 100% přírodní materiál vyrobený z drcené smrkové kůry a zbytků dřevěných štěpek v různorodé frakci. Její struktura je spíše jemnější. Zabraňuje růstu plevelů, omezuje vypařování vody. Je vhodná jako zahradní dekorace a v zimě chrání kořeny rostlin před vymrzáním. Působí velmi esteticky, dotváří vzhled zahrady. složení: 100% přírodní materiál snižuje potřebu zálivky má ochranné a estetické vlastnosti Balení: 70 l

Mulčovací kůra Agro, balení 70 l

Mulčovací kůra slouží především pro dekorační účely v exteriérových prostorech. Vhodné ke keřům, stromům nebo na svah.

Mulčovací kůra borová 80l 20mm-50mm

Mulčovací borová kůra je určená k mulčování záhonů kolem květin, keřů a okrasných stromů. Působí velmi dekorativně. Zabraňuje vysychání půdy tj. udržuje vlhkost půdy, čímž šetří vodu, zabraňuje erozi u výsadeb na svažitých pozemcích či držuje schůdnost pěšin i za deštivého počasí. Dále působí humusotvorně a zabraňuje růstu plevelů. V zimě chrání kořenový bal před promrznutím (růže, stromy, keře). Je ideální pro půdokryvné pokrytí půdy na záhonech, kde je vyžadován mimo jiné líbívý vzhled. Velikost frakce: 2-5 cm Balení: 80 l Foto je pouze ilustrační!!

Mulčovací kůra Agro PROFI MULCH, balení 100 l

Mulčovací kůra slouží především pro dekorační účely v exteriérových prostorech. Vhodné ke keřům, stromům nebo na svah.

Mulčovací kůra pro RŮŽE, Agro, balení 50 l

Mulčovací kůra pro růže slouží k zakrytí ploch pod růžemi a jinými okrasnými keři. Zabraňuje prorůstání plevelů a promrzání rostlin.

Kůra mulčovací 70 l

Mulčovací kůra Drcená a tříděná kůra jehličnatých stromů. 100 % přírodní materiál (ekologicky nezávadný) k mulčování záhonů (zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy) k vysypávání cest aj.

Dekorační kůra Floria DECORATIVE, balení 70 l, hnědá

Vysoce dekorativní mulčovací kůra hnědé barvy. Slouží k zakrytí zeminy a dekorativnímu vzhledu kolem rostlin. Prostředí neškodlivá.

Dekorační kůra Floria DECORATIVE COLORMULCH, balení 70 l, oranžová

Vysoce dekorativní mulčovací kůra oranžová. Slouží k zakrytí zeminy a dekorativnímu vzhledu kolem rostlin. Prostředí neškodlivá.

Dekorační kůra Floria DECORATIVE COLORMULCH, balení 70 l, žlutá

Vysoce dekorativní mulčovací kůra žluté barvy. Slouží k zakrytí zeminy a dekorativnímu vzhledu kolem rostlin. Prostředí neškodlivá.