Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Multifunkcni hrnec s keramickou nadobou

Nalezeno:    43 produktů

Multifunkční hrnec Philco PHSC 5600

Elektrický hrnec s příkonem 1500 W a objemem 5,6 litru. Philco PHSC 5600 je vybaven 11 programy vaření a rozsahem nastavení teplot od 20 do 220 °C. Nádoba na vaření disponuje nepřilnavým povrchem, je vhodná do trouby i k uchování v ledničce a po použití ji můžete mýt v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti Philco PHSC 5600 11 programů vaření Nepřilnavý povrch vnitřní nádoby Přehledný LED displej Držák na Sous-Vide Multifunkční pomocník pro lahodné jídlo Multifunkční hrnec Philco je vybaven nádobou o objemu 5,6 litru, která pojme jídlo až pro 6 osob. Pro přípravu si můžete zvolit z 11 programů s možností manuálního nastavení teploty a času. K přesnému nastavení všech programů a funkcí slouží velk...

Hrnec pro pomalé vaření CROCKPOT SCCPBPP605

Hrnec pro pomalé vaření CROCKPOT SCCPBPP605\n <br/>\n Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP 605, s keramickou nádobou s poklicí, která se dá uložit do chladničky a

Hrnec pro pomalé vaření CROCKPOT CSC060X

Hrnec pro pomalé vaření CROCKPOT CSC060X\n <br/>\n Pomalý hrnec s příkonem 210 W a s nádobou o objemu 3,5 l. CrockPot CSC060X disponuje vyjímatelnou keramickou nádo

Elektrický hrnec Kitchen Heroes 3.5 L

Kapacita: 3.5 L.Výkon: 180W. Pro pomalé vaření při nízké teplotě masa, na zeleninu, dušeného masa, curry, guláš, kuře, chili, polévky, atd. Zdravé a chutné tím, že si zachovají všechny vitamíny, chuť a živiny. 4 pozice: vypnuto, nízká, vysoká, udržet v teple. S keramickou vnitřní nádobou, také vhodná pro servírování. s ochranou proti přehřátí. Označení kvality GS-certifikováno: mimořádně vysoké standardy kvality a bezpečnosti. 5 roční záruka.

Elektrický hrnec Copper Collection 4.5 L

Kapacita: 4.5 L. Výkon: 225W. Pro pomalé vaření při nízké teplotě masa, na zeleninu, dušeného masa, curry, guláš, kuře, chili, polévky, atd. Zdravé a chutné tím, že si zachovají všechny vitamíny, chuť a živiny. 4 pozice: vypnuto, nízká, vysoká, udržet v teple. S keramickou vnitřní nádobou, také vhodná pro servírování. s ochranou proti přehřátí. Označení kvality GS-certifikováno: mimořádně vysoké standardy kvality a bezpečnosti. 5 roční záruka.

SENCOR SPR 6100BK Pomalý hrnec

Multifunkční a Pomalý hrnec Nádoba na vaření - Objem 5,5 l pohodlné postačí celé rodině - Vrstva s technologií zabraňující přichytávání pokrmů neobsahující PFOA - Stěna nádoby z hliníkové slitiny s tloušťkou 3 mm - Může být uložena do ledničky - Může být používám v troubě - Může být umývána v myčce 3 nastavitelné režimy pro klasické vaření - LOW – pro jemné vaření nebo dušení - MID - pro perfektní osmažení např. cibulky - HIGH – pro prudké osmažení např. zatáhnutí masa 2 nastavitelné programy pro pomalé vaření Velmi pomalé vaření pro přípravu hutných druhů masa Pomalé vaření pro přípravu lehkých mas Funkce pečení s možností nastavení teploty (120 – 220 °C) a času (0:05 – 6:00) Funkce ke...

Pomalý hrnec SENCOR SPR 6100BK

Multifunkční pomalý hrnec SENCOR SPR 6100BK zachová ve srovnání s tradičním vařením veškeré příchutě i vitamíny. Nevyžaduje použití oleje a šetří váš časi peníze. Zabraňuje rovněž jakémukoliv spálení, protože nevyžaduje vysoké teploty vaření, při kterých dochází k připálení pokrmu. Nádoba na vaření: Objem 5,5 l pohodlné postačí celé rodině Vrstva s technologií zabraňující přichytávání pokrmů neobsahující PFOA Stěna nádoby z hliníkové slitiny s tloušťkou 3 mm Může být uložena do ledničky Může být používám v troubě Může být umývána v myčce 3 nastavitelné režimy pro klasické vaření: LOW – pro jemné vaření nebo dušení MID - pro perfektní osmažení např. cibulky HIGH – pro prudké osmažení např. z...

TESLA AirCook Q60XL - multifunkční digitální horkovzdušná fritéza (8594163276980)

Fritéza horkovzdušná, příkon 1500 W, materiál nádoby s nepřilnavým povrchem, počet fritovacích kosů 1, vhodné do myčky, časovač, termostat, automatické vypnutí, vyjímatelná nádoba a automatické programy max teplota 200 °C, min teplota 40 °C, barva černá Nedělají vám dobře smažená jídla nasáklá olejem? TESLA AirCook Q60XL - multifunkční digitální horkovzdušná fritéza jednou vyzkoušíte a už ho nikdy nepustíte. Tento hrnec na fritování je vyroben s fritovací nádobou opatřenou nepřilnavým povrchem., kterou můžete naplnit až Fritéza disponuje jedním fritovacím košem, se kterým bez sebemenších potíží ufritujete jakékoliv oblíbené jídlo. Teplotu přípravy fritézy TESLA AirCook Q60XL - multi...

CrockPot SCCQPK 5025 B

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCQPK 5025 B, s keramickou nádobou, která je vhodná na pečení v klasické i mikrovlné troubě. Hrnec má 2 stupně nastavení teploty a můžete ho uložit i do ledničky.

CrockPot CSC030X

Pomalý hrnec CrockPot CSC030X je elektrický hrnec s vnitřní keramickou nádobou, ve které se připravují nejrůznější pokrmy. Objem nádoby je 3,5 litru. Hrnec můžete uložit do chladničky, keramická nádoba i poklice jsou vhodné na pečení v klasické i mikrovlnné troubě.

CrockPot CSC061X

Pomalý hrnec s příkonem 180 W a s nádobou o objemu 2,4 l. CrockPot CSC061X disponuje vyjímatelnou keramickou nádobou, která je vhodná i pro pečení v troubě. Pomocí digitálního časového spínače můžete nastavit dobu vaření až na 20 hodin.

CrockPot CSC060X

Pomalý hrnec s příkonem 210 W a s nádobou o objemu 3,5 l. CrockPot CSC060X disponuje vyjímatelnou keramickou nádobou, která je vhodná i pro pečení v troubě. Pomocí digitálního časového spínače můžete nastavit dobu vaření až na 20 hodin.

CrockPot 3,5 l CSC059X - rozbaleno

Pomalý hrnec s příkonem 210 W a s nádobou o objemu 3,5 l. CrockPot 3,5 l CSC059X disponuje vyjímatelnou keramickou nádobou, která je vhodná i pro pečení v troubě. Pomocí digitálního časového spínače můžete nastavit dobu vaření až na 20 hodin.

CrockPot 3,5 l CSC059X

Pomalý hrnec s příkonem 210 W a s nádobou o objemu 3,5 l. CrockPot 3,5 l CSC059X disponuje vyjímatelnou keramickou nádobou, která je vhodná i pro pečení v troubě. Pomocí digitálního časového spínače můžete nastavit dobu vaření až na 20 hodin.

CrockPot 400 RD

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV 400 RD v oblíbeném moderním designu s keramickou nádobou a skleněnou poklicí. Objem hrnce je 3,5 l. Keramická nádoba je vhodná na pečení v klasické i mikrovlné troubě a hrnec můžete uložit do chladničky.

-->