Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mumio tablety

Nalezeno:    7 produktů

TML Zlaté mumio čisté, tablety 60 ks

Zlaté mumio čisté, tablety, TML, 60 ks - www.biooo.cz

DR. POPOV Mumio 30 tablet

Originální MUMIO = vysoký obsah přírodních minerálů. MUMIO tablety napomáhají udržovat přirozenou imunitu.

Dr.Popov MUMIO - 30 tablet po 200mg

MUMIO - 30 tablet po 200mg Originální MUMIO = vysoký obsah přírodních minerálů. MUMIO tablety napomáhají udržovat přirozenou imunitu. Pomohou vám udržet zdravé klouby a kosti a také správný metabolismus sacharidů a lipidů.

TML Mumio zlaté 200 mg 60 tbl.

Mumio tablety je přírodní komplex obsahující cenné organické látky, zejména bílkoviny. Užívá se při oslabení organismu.

Mumio Altajské tbl.30

Mumio Altajské je doplněk stravy ve formě tablet, které obsahuje mumio. Mumio je přírodní komplex obsahující 26 minerálů, 6 aminokyselin, fosfolipidy, vitaminy a éterické oleje. Nachází se v jeskyních a skalních průrvách v horách nad 3500 m.n.m. Při čištění mumia se nepoužívají žádná organická rozpouštědla, pouze čistá voda. Tablety neobsahují žádné další látky jako leštící, plnící, formující nebo protispékavé. Balení obsahuje 30 tablet.

TML Zlaté mumio altajské čisté 20 tbl.

Zlaté tablety je komplex biologicky aktivních látek, který se vytvořil během staletí ve speciálních podmínkách z rostlinného materiálu.

Horský vápník D3 - Evalar - 80 kapslí

Přípravek Horský vápník D3 obsahuje vápník, vitamnín K, vitamin D a mumio. Vápník Vitamin K a vit. D napomáhají zlepšení pevnosti kostí (ale i nehtů a zubů), snižují tím riziko výskytu zlomenin či rozvoje osteoporózy. Vitamín D zase pomáhá vstřebávání a využití vápníku. Mumio obsahuje komplex minerálů, vitamínů a dalších aktivních látek. Vitamin D přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Upozornění: Obsahuje umělé sladidlo sorbit. Pokud máte jakékoliv dotazy, poraďte se se svým lékární...

Podobné fráze: