Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mystim electro

Nalezeno:    18 produktů

mystim Tristan - electro-cone dildo (White)

High-quality plastics and a large area of stainless steel with rounded, flared cone shape. A special feature is that it is connected with electro-appliance electrical stimulation stimuli pampers. The product itself is not capable of electrical stimulation, only Myst Tension Lover - digital electro Matching (part number: 05.28927 billion), or Myst Pure Vibes - analog electrical Matching (part number: 0.529761 billion). connected Full length: 7cm Diameter: 2,6cm. . Weight. 100g . Material: stainless steel, plastics in white.

mystim Jane Wonda - electro goshawk duo

With rotating inner balls. The perfect toy for pelvic floor muscle and EMS training. Complete length 19.6 cm, Ø 3.3 cm. Weight: 84 g. Medical platinum silicone, phthalate-free according to EU Regulation REACH. Important: this product is an accessory that can be used with the Mystim stimulation device (e.g. Tension Lover, Cluster Buster, Pure Vibes). Please order the stimulation device separately.

mystim Daring Danny - electro-stimulation vibrator (black)

Black vibrator with electrical stimulation and a clitoral stimulator. 2 motors for 8 vibration programmes and 5 kinds of electrical stimulation – extra quiet! There is also a training programme that is especially for the pelvic floor to help improve the ability to orgasm. Complete length 27 cm, Ø 3.5 to 4.3 cm. Rechargeable – USB cable is included. Medical platinum silicone, phthalate-free according to EU Regulation REACH.

Electro Sex Mystim Thin Finn

Electro Sex Mystim Thin Finn je určena pro speciální stimulaci penisu. Finn je zcela hladká a vyrobená ze speciálního hliníkového povrchu. Thin Finn lze po větších zkušenostech zavádět do močové trubice. K použítí Thinn Finn je třeba vlastnit Elektro stimulace zdroj Mystim Tension Lover. Délka: 25 cm, průměr: 0,8 cm, váha 40g Thin Finn je elektro stimulátor penisu. Je zcela hladký a má zaoblenou špičku na jedné straně, díky které se snadno zavádí do močové trubice. Je vyroben z lékařského hliníkového…

Electro Sex Mystim Rodeo Robin

Dvě smyčky Mystim Rodeo jsou vhodné na stimulaci varlat či kořene penisu. Smyčky se připojují za pomoci jack konektoru do přístoroje Mystim. Smyčky mají nastavitelný průměr a tak sedí každé velikosti. Materiál: silikon. Balení obsahuje 1 x kroužek na penis a 1 x na varlata 1 x připojovací kabel k centrále Mystim Průměr jedné smyčky: cca 0,4 cm, délka smyček: cca 40 a 34 cm. Elektrostimulace je velmi žádaným druhem uspokojování. Smyčky Mystim Rodeo se nasazujíí na varlata a penis do kterých vysílají…

Electro Sex Mystim Barry Bite

Zlacené svorky Barry Bite jsou další z příslušenství k oblíbené elektro sadě Mystim Tension Lover. Díky elektrickým impulzům zažijete příjemně vzrušující chvění a lechtání, které Vás přivede na hranici rozkoše. Svorky jsou určeny především ke stimulaci bradavek a stydkých pysků upevnit je však můžete i na jiné části Vašeho těla. K použítí svorek Barry Bite je třeba vlastnit Elektro stimulace zdroj Mystim Tension Lover. Elektro svorky Barry Bite Vás díky elektrickým ipulzům přivedou na hranici rozkoše.…

Electro Sex Mystim Rodeo Robin

Dvě smyčky Mystim Rodeo jsou vhodné na stimulaci varlat či kořene penisu. Smyčky se připojují za pomoci jack konektoru do přístoroje Mystim. Smyčky mají nastavitelný průměr a tak sedí každé velikosti. Materiál: silikon. Balení obsahuje 1 x kroužek na penis a 1 x na varlata 1 x připojovací kabel k centrále Mystim Průměr jedné smyčky: cca 0,4 cm, délka smyček: cca 40 a 34 cm.

Electro Sex Mystim Barry Bite

Zlacené svorky Barry Bite jsou další z příslušenství k oblíbené elektro sadě Mystim Tension Lover. Díky elektrickým impulzům zažijete příjemně vzrušující chvění a lechtání, které Vás přivede na hranici rozkoše. Svorky jsou určeny především ke stimulaci bradavek a stydkých pysků upevnit je však můžete i na jiné části Vašeho těla. K použítí svorek Barry Bite je třeba vlastnit Elektro stimulace zdroj Mystim Tension Lover.

mystim Tingly Timmy - silicon electro-dildo

Medical grade skin-friendly silicone-coated dildo with rounded, curved form, the clitoris irritating arm. A special feature is that it is connected with electro-appliance electrical stimulation stimuli pampers. The product itself is not capable of electrical stimulation, only Myst Tension Lover - digital electro Matching (part number: 05.28927 billion), or Myst Pure Vibes - analog electrical Matching (part number: 0.529761 billion). connected Full length: 24cm Insert length: 9th , 5cm Diameter.. 3,8cm . Material: medical-grade platinum silicone, chromed metal in black.

mystim Opus E Donut - Electro Masturbator (Natural-Black)

Masturbator with adapter cable to connect it to the E-stim devices TENSION LOVER or PURE VIBES. Also suitable for the wireless receiver SULTRY SUB. Can also be used without electrical stimulation. Anatomically neutral opening.

Mystim Rocking Force S - electro cone dildo - small (black)

Black, bi-polar E-Stim plug that comes to a point for easy insertion. It also reaches his prostate. Complete length 10.3 cm, Ø 3.8–6.3 cm. Weight: 90 g. Medical platinum silicone, phthalate-free according to EU Regulation REACH. Important: this product is an accessory that can be used with the Mystim stimulation device (e.g. Tension Lover, Cluster Buster, Pure Vibes). Please order the stimulation device separately.

mystim Opus E Anus - Electro Vagina Masturbator (Natural-Black)

Masturbator with adapter cable to connect it to the E-stim devices TENSION LOVER or PURE VIBES. Also suitable for the wireless receiver SULTRY SUB. Can also be used without electrical stimulation. With anus opening.

Mystim - Proper Finn Urethal Sound

Electro Sex Mystim Thin Finn je určena pro speciální stimulaci penisu. Finn je zcela hladká a vyrobená ze speciálního hliníkového povrchu. Thin Finn lze po větších zkušenostech zavádět do močové trubice. K použítí Thinn Finn je třeba vlastnit Elektro stimulace zdroj Mystim Tension Lover. Délka: 21 cm, průměr: 1 cm, váha 50g. Thin Finn je elektro stimulátor penisu. Je zcela hladký a má zaoblenou špičku na jedné straně, díky které se snadno zavádí do močové trubice. Je vyroben z lékařského hliníkového…

mystim Balzac - spherical electric dildo

Medical-grade aluminum dildo, rounded, rod shape, spherical surface design The product itself is not capable of electrical stimulation, only Myst Tension Lover - digital electro Matching (part number: 05.28927 billion)., Or Myst Pure Vibes - analog electro Matching (part number: 0.529761 billion). connected vaginal and anal use in suitable Full length:.. 25cm Diameter. 3cm Weight: . 530g . Material: Aluminum Silver colors.

Mystim - Proper Finn Urethal Sound

Electro Sex Mystim Thin Finn je určena pro speciální stimulaci penisu. Finn je zcela hladká a vyrobená ze speciálního hliníkového povrchu. Thin Finn lze po větších zkušenostech zavádět do močové trubice. K použítí Thinn Finn je třeba vlastnit Elektro stimulace zdroj Mystim Tension Lover. Délka: 21 cm, průměr: 1 cm, váha 50g.

-->