Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nabijecka do auta an 401

Nalezeno:    13 produktů

CONNECT IT Emergency Car Charger, záchranářská nabíječka do auta, antracitová - CCC-7070-AN

Výkonná nabíječka do auta je vybavena dvojicí USB 2.0 konektorů, zabudovaná ochrana proti přepějí, přebití a zkratu, výkon 15W.

Nabíječka Aligator AN 2,4A,2xUSB,MicroUSB,černá CHA0002

"Nabíječka do auta ALIGATOR s microUSB kabelem a 2xUSB výstupem 2,4A, Turbo charge, černá - Výkonná nabíječka do auta řady ""Turbo charge"" je vybavena dvěma USB porty a microUSB kabelem. Nabíječka je kompatibilní s širokou řadou USB zařízení a zvládne doplnit energii dvěma přístrojům najednou."Hmotnost: 0.1 Kg

ALI AN 2,4A,2xUSB,MicroUSB,černá CHA0002 - Nabíječka Aligator CHA0002 - neoriginální

"Nabíječka do auta ALIGATOR s microUSB kabelem a 2xUSB výstupem 2,4A, Turbo charge, černá - Výkonná nabíječka do auta řady ""Turbo charge"" je vybavena dvěma USB porty a microUSB kabelem. Nabíječka je kompatibilní s širokou řadou USB zařízení a zvládne doplnit energii dvěma přístrojům najednou. "

ALI AN 2,4A,2xUSB,USB-C,černá CHA0009 - Nabíječka Aligator CHA0009 - neoriginální

"Nabíječka do auta ALIGATOR USB-C s 2xUSB výstupem 2,4A, Turbo charge, černá - Výkonná nabíječka do auta řady ""Turbo charge"" je vybavena dvěma USB porty a USB-C kabelem. Nabíječka je kompatibilní s širokou řadou USB zařízení a zvládne doplnit energii dvěma přístrojům najednou.

MANHATTAN USB-C USB-A QC 3.0 nabíječka do auta Car Charger – 42 W, černá

Power Delivery Car Charger - 42 W USB-C Power Delivery Port up to 24 W, USB-A QC 3.0 Charging Port up to 18 W, Black Two-device charging solution with USB-C Power Delivery (PD 3.0) and USB-A QC 3.0 charging ports Charges two different devices simultaneously with ideal potential energy QC 3.0 charging port delivering up to 18 W to fast charge any compatible device Power up your devices with a powerful, mobile Power-Delivery charger. Enjoy incredible mobile charging power with the Manhattan Power Delivery Car Charger - 42 W. The USB-C port's Power Delivery (PD) technology determines the power needs of your connected MacBook, smartphone, tablet, handheld game console or oth...

ALI AN 3,4A,2xUSB,MicroUSB,černá CHS0006

Chytrá nabíječka do auta ALIGATOR 3.4A, 2xUSB, smart IC, černá, micro USB kabel 2A - Nová výkonná nabíječka do auta řady „SMART IC“ se dvěma USB porty s výstupní kapacitou 3.4A. Chytrá nabíječka zvládne doplnit energii až dvěma přístrojům najednou. Součást balení je 2A MicroUSB kabel

ALI AN 3,4A,2xUSB,Lightning,čern CHS0007

Chytrá nabíječka do auta ALIGATOR 3.4A, 2xUSB, smart IC, černá, USB kabel pro iPhone/iPad - Nová výkonná nabíječka do auta řady „SMART IC“ se dvěma USB porty s výstupní kapacitou 3.4A. Chytrá nabíječka zvládne doplnit energii až dvěma přístrojům najednou. Součást balení je 2A lightning kabel.

ALI AN 2,4A,2xUSB,USB-C,černá CHA0009

"Nabíječka do auta ALIGATOR USB-C s 2xUSB výstupem 2,4A, Turbo charge, černá - Výkonná nabíječka do auta řady ""Turbo charge"" je vybavena dvěma USB porty a USB-C kabelem. Nabíječka je kompatibilní s širokou řadou USB zařízení a zvládne doplnit energii dvěma přístrojům najednou.

ALI AN 3,4A,2xUSB,USB-C,černá CHS0008

Chytrá nabíječka do auta ALIGATOR 3.4A, 2xUSB, smart IC, černá, USB-C kabel - Nová výkonná nabíječka do auta řady „SMART IC“ se dvěma USB porty s výstupní kapacitou 3.4A. Chytrá nabíječka zvládne doplnit energii až dvěma přístrojům najednou. Součást balení je 2A USB-C datový a nabíjecí kabel.

CONNECT IT Emergency Car Charger, antracitová (CCC-7070-AN)

Nabíječka do auta záchranářská, 15 W, umí rozbít okno a přeřezat bezpečnostní pásy, nabíjecí proud 2,4 A, USB výstup, 2× výstupní konektor, Fast Charge, přepěťová ochrana, podpěťová ochrana, indikace nabíjení První nabíječka do auta, která může zachránit životJako správný trendsetter s více než půl milionu prodaných kusů vychytávek do auta, přichází značka CONNECT IT s revoluční novinkou, kterou ocení většina motoristů. To, že nabíječka do auta nabije telefon i tablet současně, asi nikoho nepřekvapí. Ale co možnost s její pomocí v případě nouze rozbít okénko v automobilu nebo přeřezat bezpečnostní pásy? Nová Emergency nabíječka hravě zvládne obojí.Povolení rozbíjetV nouzové situaci, kdy je...

ALI AN 2,4A, MicroUSB+USB,černá CHA0027

CL ALIGATOR microUSB s USB výstupem, 2,4A černá - Výkonná nabíječka do auta řady "Turbo charge" je vybavena microUSB kabelem a USB portem. Nabíječka je kompatibilní s širokou řadou zařízení s USB portem a zvládne doplnit energii až dvěma přístrojům najednou.

ALI AN 2,4A, USB-C+1xUSB,černá CHA0026

"CL ALIGATOR USB-C s USB výstupem, 2,4A černá - Výkonná nabíječka do auta řady ""Turbo charge"" je vybavena USB-C kabelem a USB portem. Nabíječka je kompatibilní s širokou řadou zařízení s USB portem a zvládne doplnit energii až dvěma přístrojům najednou. "

CCC-7070-AN - CONNECT IT Emergency Car Charger, antracitová

nabíječka do auta • funkce Dual USB Charging • kompatibilní se 12 a 24V zásuvkami zapalovače • výkon 15 W • ochrana proti zkratu, přetížení, přehřátí a proti přebití připojeného zařízení

-->