Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nabytek do detskeho pokoje

Nalezeno:    9014 produktů

MEBLINE Stylový nábytek do dětského / studentského pokoje LIDO 18

Sestava se skládá z následujících dílů: LD4 - Komoda 4SZ LD14 x2 - Police 100 2ks. LD17 - Psací stůl Dostupné barvy: Popel / Grafit + Bílý - hlavní fotografie Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému: LIDO:

MEBLINE Elegantní nábytek do dětského / studentského pokoje LIDO 19

Sestava se skládá z následujících dílů: LD1 - Skříň 3D2SZ LD4 - Komoda 4SZ LD14 x2 - Police 100 2ks. LD17 - Psací stůl Dostupné barvy: Popel / Grafit + Bílý - hlavní fotografie Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému: LIDO:

MEBLINE Trendy nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 13

Sestava se skládá z následujících dílů: GM1 - Skříň 2D 2SZ GM2 - Regál 80 GM4 - Závěsná skříňka 2D GM6 - Psací stůl Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý - hlavní fotografie Dub Santana / Červený Dub Santana / Popel Brilantní bílá / Popel Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MALYS-GROUP Nábytek do dětského / studentského pokoje TENUS 6

Sestava se skládá z následujících dílů: TN1 - Skříň 2D TN4 - Regál otevřený s policemi TN5 - Komoda 4 zásuvky TN9 - Psací stůl TN13 - Závěsná police 100 Dostupné barvy: Santana / Modrá Santana / Lime Santana / Vřes - hlavní fotografie Santana / Pomeranč Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Barva: Modrá Barva: Limonka Barva: Pomarańcz Díly systému: TENUS:

MEBLINE Levný nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 8

Sestava se skládá z následujících dílů: GM1 - Skříň 2D 2SZ GM3 - Komoda 1D 4SZ GM4 - Závěsná skříňka 2D GM5 - Police 80 GM6 - Psací stůl Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý Dub Santana / Červený  Dub Santana / Popel - hlavní fotografie Brilantní bílá / Popel Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MEBLINE Moderní nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 10

Sestava se skládá z následujících dílů: GM2 - Regál 80 GM6 - Psací stůl GM7 - Rohová skříň 2D GM8 - Regál s policemi GM10 - Regál 35 GM14 - Závěsná police 110 Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý - hlavní fotografie Dub Santana / Červený Dub Santana / Popel Brilantní bílá / Popel Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MEBLINE Stylový nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 11

Sestava se skládá z následujících dílů: GM1 - Skříň 2D 2SZ GM9 - Police 110 GM10 - Regál 35 GM11 - Rohový psací stůl GM13 - Postel 80 s úložným prostorem - Bez matrace GM17 - Komoda 2D GM18 -  Regál 45 Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý Dub Santana / Červený- hlavní fotografie Dub Santana / Popel Brilantní bílá / Popel Dodatečné informace: Cena nezahrnuje matraci. Postel má kontejner pro ložní prádlo. Podložka pod matraci v podobě žebříku. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MEBLINE Stylový nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 14

Sestava se skládá z následujících dílů: GM1 - Skříň 2D 2SZ GM2 - Regál 80 GM3 - Komoda 1D 4SZ GM4 - Závěsná skříňka 2D GM6 - Psací stůl GM7 - Rohová skříň 2D GM8 - Regál s policemi GM10 - Regál 35 GM13 - Postel 80 s úložným prostorem - Bez matrace GM18 - Regál 45 Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý Dub Santana / Červený Dub Santana / Popel Brilantní bílá / Popel - hlavní fotografie Dodatečné informace: Cena nezahrnuje matraci. Postel má kontejner pro ložní prádlo. Podložka pod matraci v podobě žebříku. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MALYS-GROUP Stylový nábytek do dětského / studentského pokoje LIDO 18

Sestava se skládá z následujících dílů: LD4 - Komoda 4SZ LD14 x2 - Police 100 2ks. LD17 - Psací stůl Dostupné barvy: Popel / Grafit + Zelená Popel / Grafit + Fialová Popel / Grafit + Bílý - hlavní fotografie Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému: LIDO:

MALYS-GROUP Elegantní nábytek do dětského / studentského pokoje LIDO 19

Sestava se skládá z následujících dílů: LD1 - Skříň 3D2SZ LD4 - Komoda 4SZ LD14 x2 - Police 100 2ks. LD17 - Psací stůl Dostupné barvy: Popel / Grafit + Zelená Popel / Grafit + Fialová Popel / Grafit + Bílý - hlavní fotografie Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému: LIDO:

MALYS-GROUP Trendy nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 13

Sestava se skládá z následujících dílů: GM1 - Skříň 2D 2SZ GM2 - Regál 80 GM4 - Závěsná skříňka 2D GM6 - Psací stůl Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý - hlavní fotografie Dub Santana / Červený  Dub Santana / Popel  Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MALYS-GROUP Trendy nábytek do dětského / studentského pokoje LIDO 17

Sestava se skládá z následujících dílů: LD3 - Komoda 2D2SZ LD7 - Regál 2D LD8 - Regál 1D LD14 - Police 100 LD15 - Police 130 LD17 - Psací stůl Dostupné barvy: Popel / Grafit + Zelená Popel / Grafit + Fialová - hlavní fotografie Popel / Grafit + Bílý Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému: LIDO:

MALYS-GROUP Levný nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 8

Sestava se skládá z následujících dílů: GM1 - Skříň 2D 2SZ GM3 - Komoda 1D 4SZ GM4 - Závěsná skříňka 2D GM5 - Police 80 GM6 - Psací stůl Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý Dub Santana / Červený  Dub Santana / Popel - hlavní fotografie Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MALYS-GROUP Moderní nábytek do dětského / studentského pokoje GUMI 10

Sestava se skládá z následujících dílů: GM2 - Regál 80 GM6 - Psací stůl GM7 - Rohová skříň 2D GM8 - Regál s policemi GM10 - Regál 35 GM14 - Závěsná police 110 Dostupné barvy: Dub Santana / Hnědý - hlavní fotografie Dub Santana / Červený Dub Santana / Popel  Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému GUMI:

MALYS-GROUP Nábytek do dětského / studentského pokoje LIDO Sestava 6

Sestava se skládá z následujících dílů: LD5 - Komoda 3D LD7 - Regál 2D LD8 - Regál 1D LD14 - Police 100 LD15 - Police 130 Dostupné barvy: Popel / Grafit + Zelená - hlavní fotografie Popel / Grafit + Fialová Popel / Grafit + Bílý Dodatečné informace: LED osvětlení za příplatek. K výběru čtyři barvy nebo osvětlení RGB (16 barev + ovládání). Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému: LIDO:

-->