Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nabytek z masivu

Nalezeno:    2914 produktů

Brüxxi Kombinovaná skříň, 118 cm, masiv Sheesham, luxusní nábytek z masivu Barva: Sheesham

Kombinovaná skříň Mumbai představuje exkluzivní designový nábytek z masivního dřeva Sheesham. Luxusní skříň s dveřmi a zásuvkami z kolekce nábytku Mumbai ze dřeva Sheesham poskytuje spoustu úložného prostoru v obývacím pokoji nebo na chodbě a podpoří dojem jedinečnosti a originality vašeho interiéru. luxusní kombinovaná skříň z indického dřeva Sheesham (indický palisandr) skříň je vyráběná ručně z masivního dřeva – každý výrobek je jedinečný v závislosti na použitém kusu dřeva, které se může lišit odstínem a kresbou použitý materiál je certifikovaným produktem FSC® je kladen zvláštní důraz na udržitelnost použitých materiálů, proto zakoupením toh...

Komoda z masivu K2 Z

Komoda z masivu - Styler - K2 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu K2 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu K2 Z: Komoda K2Z se dvěma zásuvkami.

Komoda z masivu K4 Z

Komoda z masivu - Styler - K4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu K4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu K4 Z: Komoda K4Z se čtyřmi zásuvkami.

Komoda z masivu N4 Z

Komoda z masivu - Styler - N4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu N4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu N4 Z: Komoda N4Z se čtyřmi zásuvkami.

Komoda z masivu K3 Z

Komoda z masivu - Styler - K3 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu K3 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu K3 Z: Masivní komoda se třemi zásuvkami.

Komoda z masivu S4 Z

Komoda z masivu - Styler - S4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu S4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu S4 Z: Komoda S4Z se čtyřmi zásuvkami se skleněnými pásy na každé zásuvce.

Komoda z masivu M4 Z

Komoda z masivu - Styler - M4 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu M4 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu M4 Z: Komoda M4Z se čtyřmi zásuvkami se skleněným pásem na vrchní zásuvce.

Komoda z masivu Petra P1 Z

Komoda z masivu - Styler - Petra - P1 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu Petra P1 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu Petra P1 Z: Komoda Petra P1 Z se čtyřmi zásuvkami.

Komoda z masivu Petra P2 Z

Komoda z masivu - Styler - Petra - P2 Z od Hezký Nábytek Komoda z masivu Petra P2 Z Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu Petra P2 Z: Komoda Petra P2 Z se čtyřmi zásuvkami.

Skříň z masivu LUCY L08

Nábytek z masivu do každého pokoje. Klasická šatní skříň je vyrobena výhradně z kvalitního borovicového dřeva, které je povrchově upraveno ekologicky nezávadným lakem s důrazem na nádhernou strukturou dřeva. Nabízíme v přírodním barevném provední. Skříň z masivu LUCY L08 je třídveřová. Po otevření skříně jsou uvnitř na pravé straně umístěny tři poličky a na levé straně je tyč na ramínka. Konečně budete mít místo pro všechno svoje oblečení. Zapamatujte si: velká skříň z masivu poličky, závěsná tyč na ramínka velký šatní prostor dřevěné úchyty

Skříň z masivu LUCY L10

Nábytek z masivu do každého pokoje. Klasická šatní skříň je vyrobena výhradně z kvalitního borovicového dřeva, které je povrchově upraveno ekologicky nezávadným lakem s důrazem na nádhernou strukturou dřeva. Díky nízké výšce pasuje do malých interiérů. naprosto ideálně. Skříň z masivu LUCY L10 je dvoudveřová. Po otevření skříně na vás vykoukne pouze velký šatní prostor se závěsnou tyčí na ramínka. Konečně budete mít kam zavěsit šaty, halenky, kalhoty i sako. Nabízíme v přírodním odstínu. Zapamatujte si: skříň z masivu závěsná tyč na ramínka velký šatní prostor dřevěné úchyty

Skříň z masivu LUCY L06

Nábytek z masivu do každého pokoje. Posuvná skříň je vyrobena výhradně z kvalitního borovicového dřeva, které je povrchově upraveno ekologicky nezávadným lakem s důrazem na nádhernou strukturou dřeva. Tato technologie zvyšuje životnost materiálu a odolnost vůči mechanickému poškození. Nabízíme v přírodním barevném odstínu. Dřevěná skříň LUCY L06 je dvoudvířková. Po otevření skříně jsou uvnitř na pravé straně umístěny tři poličky a na levé straně je tyč na ramínka. Při své nižší výšce se hodí i do menších interiérů. Zapamatujte si: velká skříň z masivu poličky, závěsná tyč na ramínka velký šatní prostor

Skříňka z masivu Petra P2 DD

Skříňka z masivu - Styler - Petra - P2 DD od Hezký Nábytek Skříňka z masivu Petra P2 DD Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Skříňka z masivu Petra P2 DD: Komoda Petra P2 DD se dvěma dvířky.

Skříň z masivu LUCY L04

Nábytek z masivu do každého pokoje. šatní skříň je vyrobena výhradně z kvalitního borovicového dřeva, které je povrchově upraveno ekologicky nezávadným lakem s důrazem na nádhernou strukturou dřeva. Tato technologie zvyšuje životnost materiálu a odolnost vůči mechanickému poškození. Nabízíme v přírodním barevném odstínu. Dřevěná skříň LUCY L04 je třídveřová. Po otevření skříně jsou uvnitř na pravé straně umístěny tři poličky a na levé straně je tyč na ramínka. Spodní část tvoří čtyři zásuvky. Při své nižší výšce se hodí i do menších interiérů. Zapamatujte si: velká skříň z masivu poličky, závěsná tyč na ramínka, čtyři zásuvky velký šatní prostor dřevěné úchyty...

Komoda z masivu Petra P2 DZ

Komoda z masivu - Styler - Petra - P2 DZ od Hezký Nábytek Komoda z masivu Petra P2 DZ Vám doručíme do 35 dní Nábytek pro dům a byt a bytové doplňky od Hezky Nábytek. Popis Komoda z masivu Petra P2 DZ: Komoda Petra P2 DZ se dvěma dvířky po levé straně a čtyřmi zásuvkami na straně pravé.