Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nadrain 60 tob

Nalezeno:    4 produkty

NadraIN FORTE 60 tobolek

NadraIN FORTE větší objem a pevnost ňader tob.60 Přírodní, nehormonální doplněk stravy pro objem, pevnost a krásu prsou.

NadraIN FORTE větší objem a pevnost ňader tob.60

NadraIN Forte je doplněk stravy, který obsahuje čtyři silné komplexy: přírodní látky (izoflavony, flavony, lignany, fytoekdysteroidy, esenciální mastné kyseliny): Actiform - izoflavony s flavony světlice, sóje a chmele. Activolume - lignany s fytoekdysteroidy lnu a leuzey. Actiskin - esencialní mastné kyseliny s izoflavony granátového jablka, světlice a pupalky. Actislim - fytoekdysteroidy s izoflavony leuzey a světlice. Len setý přispívá k normální funkci prsou. Pupalka dvouletá podporuje normální stav pokožky. Balení obsahuje 60 tobolek.

NadraIN FORTE větší objem a pevnost ňader tob.60 (2936376)

Doplněk stravy pro větší objem a pevnost poprsí díky lnu setému, pupalkový olej přispívá k udržení pružné kůže prsou, přírodní a nehormonální přípravek pro objem, pevnost a krásu prsou Zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje poprsí(1), pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu (1), působí proti menopauzálnímu ochabnutí a zmenšení prsou (1), omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí (1), (1) len setý  Dávkování1 tobolka denně.  UpozorněníUkládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, dospívající dívky, těhotné a kojící ženy. VÝROBCE: Ve spoluprác...